Anasayfa » Kadın » Örgü » Örgü Modelleri » 1 Yumak İpten Harika Bebek Örgü Modelleri 2024 – 2025

1 Yumak İpten Harika Bebek Örgü Modelleri 2024 – 2025

Merhaba hanımlar son zamanların en çok tercih edilen bebek örgü modellerini sizlerle buluşturuyoruz. El emeği göz nuru hazırlanan bebek örgüleri görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Hayran kalacağınız örgüleri hemen yapmaya başlarsanız kolaylıkla bitirebilirsiniz. Şık tasarımıyla dikkat çeken örgüleri yeni öğrenen hanımlarda kolaylıkla yapabilir sizler de kış aylarını hazırlık olarak bu güzel örgüleri yapabilirsiniz. Daha önce görmediği kadar güzel olanı örgüler ve en güzel modeller arasında yer almaktadır. Sizler de bu güzel modelleri yapabilir ve bebekleriniz için harika modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Farklı model isteyenler için daha önce görülmemiş örgü modellerini hazırladık. Tarzında uygun örgüleri yaparak en yeni ve en şık modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Hamile annelere bu güzel örgü modellerini yaparak en yeni ve en güzel modelleri hediye edebilirsiniz. Tarzınıza uygun renkler seçerek de birbirinden güzel örgüleri ortaya çıkarabilirsiniz. Hadi birlikte farklı tasarımıyla en sevilen örgü modellerini detaylı şekilde inceleyelim.

Olay Olan Ağır İğne Oyası Modelleri
Annelerin El Emeği Hafif Tığ İşi Oya Modelleri
Miniklerimize Yelek ve Battaniye Örgü Modelleri Çok Yakışacak
İplikler ile Yakalanan Harika İğne Oyası Modelleri
Sezona Bomba gibi Düşen Tığ İşi Oya Modelleri

Kolay Örgü Modelleri

Yelek örgü modeli erkek bebekler için tasarlanmıştır. Sizler de en güzel ve en yeni modelleri tasarlayabilirsiniz.

Elbise örgü modeli sizler de yaparak fiyonklu modelleri tasarlayıp bebekleriniz için en güzel ve en yeni modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

Çiçekli örgü modeli fiyonk detayı ile süslenmiştir. Sizler de en yeni ve en kolay modelleri pratik şekilde hazırlayabilirsiniz.

Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan örgü modelini yaparak en yeni ve en güzel modellere sahip olabilirsiniz.

Tulum örgü modeli son zamanların en çok tercih edilen yeni modelleri arasında yer alıyor.

Gösterişli Örgü Modelleri

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir