5 Kompakt Daireler İçin Yemek Odalı Benzersiz Açık Mutfak Tasarımları

Yemek odasına sahip bu akıllı ve yerden tasarruf sağlayan açık mutfak tasarımları, samimi bir yemek deneyiminin keyfini çıkarmanızı sağlar.

Birlikte yemek yiyen aileler bir arada kalır. Hintli ailelerin çoğu bu cümleye inanır ve bu nedenle günün en az bir öğününü tüm aile birlikte yemeye çalışır. Mutfak ve yemek alanı çoğu Hint evinin ayrılmaz bir parçasıdır. Modern daireler küçüldükçe, ayrı mutfak, yemek ve yaşam alanlarına sahip olmak zor olabilir. Bu yüzden size, tüm modern olanakları barındıran ancak temiz, dağınıklıktan uzak ve küçük alanlar için mükemmel görünen, yemek odası seçenekleriyle birlikte bazı benzersiz küçük Hint açık mutfakları sunduk.

Açık bir mutfak alanınızı daha geniş gösterir, çocuklarınızla ilgilenmenize, iş görüşmelerinizi yapmanıza veya yemek pişirirken en sevdiğiniz programın keyfini çıkarmanıza yardımcı olur. Yemek odası bulunan bir Hint açık mutfağı, dağınıklıktan uzak bir mutfak deneyiminin tadını çıkarırken misafirlerinizi ağırlamak için de mükemmeldir. Kompakt ve çok fonksiyonlu bir ev için yemek odalı açık mutfak tasarımları hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu blogu okuyun.

Beyaz ve Ahşap Kombinasyonlu Yemek Odalı Küçük Hint Açık Mutfağı

Bu şık mutfak, şehirli ev sakinleri için tasarlandı. Ahşap laminatlar tüm alana sıcak bir hava katarken, beyaz üst dolaplar ahşabın monotonluğunu güzel bir şekilde kesiyor. Mutfak, dağınıklıktan uzak bir mutfak deneyimi yaşamanız için yağ çekmeceleri, çekmeceler ve atlıkarınca üniteleri gibi akıllı depolama çözümleriyle tasarlanırken, tasarım kova sandalyelere sahip endüstriyel tarzdaki yemek masası mekana şık bir hava katıyor ve ahşap temayla sorunsuz bir şekilde uyum sağlıyor. Mutfağın yanındaki büyük pencere, uygun havalandırmaya yardımcı olur ve yemek odası alanı ile açık plan mutfağınıza bol miktarda doğal ışık verir. Bu alan, yemek pişirmeyi ve birlikte yemek yemeyi seven aileler için mükemmeldir.

Small indian open kitchen with dining room in a white and wooden combination
Sıcak ve rahat bir görünüm için ahşap kaplama ile tasarlanmış yemek odalı modern bir açık mutfak

Yemek ve Oturma Odalı Şık ve Şık Bir Açık Mutfak

Bu düzen, mutfak, yemek ve oturma odasını sorunsuz bir şekilde harmanlamak için akıllıca tasarlanmıştır. Bembeyaz mutfak mekana dingin bir hava katarken, kırmızı kadife döşemeli pelüş yemek sandalyeleri iç mekana canlılık katıyor. Beyaz yemek masası mutfak tasarımına uyum sağlarken yuvarlak şekli sayesinde fazla yer kaplamadan altı sandalyeyi rahatlıkla alabiliyor. Oturma odasının deniz mavisi vurgulu duvarı beyazın monotonluğunu kesiyor ve oturma odasının güzelliğine katkıda bulunuyor. Herhangi bir bölme olmadan açık bir mutfak düzeni tercih ederseniz, yeterli depolama ve sergileme alanına ve ağır hizmet tipi bir bacaya sahip olmaya dikkat edin. Bu, mutfağınızı düzenli ve dağınıklıktan uzak tutmanıza yardımcı olacaktır.

A sleek and stylish indian open kitchen with dining room and living roomA sleek and stylish indian open kitchen with dining room and living room
Bu modern dairede açık mutfak, yemek alanı ve oturma odası kusursuz bir uyum içinde

Eksiksiz Bir Aile Yemeği İçin Yemek Odalı Geniş Açık Mutfak Tasarımları

Mavi laminatlarla tasarlanmış açık mutfak, evlerinde cesur ve koyu renkleri sevenler için mükemmeldir. Beyaz mermer tezgahlı uzun ada tezgahı sebze doğramak için geniş bir alan sağlar ve altındaki depolama alanı tabak çanağınızı düzenli bir şekilde düzenlemenize yardımcı olur. Yuvarlak kenarlı açık renkli ahşap altı kişilik yemek masası, koyu renkli mutfak dolaplarıyla güzel bir kontrast oluşturuyor. Ahşap yer döşemesi yemek masasıyla uyum sağlayarak sıcak bir görünüm kazandırırken sandalyelerdeki minder dolguları ve yer halısı da mekanın konforuna katkıda bulunuyor.

Sacious open kitchen designs with dining room for a complete family mealSacious open kitchen designs with dining room for a complete family meal
Modaya uygun bir görünüm için cesur renklerle tasarlanmış güzel bir açık mutfak alanı

Çok Fonksiyonlu Ada Tezgahı ile Sade Bir Açık Mutfak

Yemek odası bulunan bu Hint açık mutfağında, dergi tutucuları ve iki uzun ahşap sandalyesi olan ahşap bir ada tezgahı bulunuyor. Mutfak adası çok işlevli bir mobilya parçasıdır ve mekanın işlevselliğini birkaç çentikle yükseltebilir. Bar tezgahı, kahvaltı tezgahı olarak kullanabilir veya günlük ihtiyaçlarınız için lavabonuzu ve ocağınızı kurabilirsiniz. Ayrıca kahvaltı hazırlarken en sevdiğiniz dergiyle birlikte sabah kahvenizin tadını çıkarabilirsiniz. Yatıştırıcı renk düzeni ve geniş ahşap işçiliği mutfağa modaya uygun bir dokunuş katıyor ve yemek alanıyla kusursuz bir uyum sağlıyor. Dağınıklıktan uzak sade tasarım, ahşap aksanlar ve rattan abajurlar mekanın görünümünü güzel bir şekilde vurguluyor.

A simple small indian open kitchen with dining room and a multifunctional island counterA simple small indian open kitchen with dining room and a multifunctional island counter
Sağlam bir görünüm için ahşaptan tasarlanmış sade bir açık mutfak.

Gri ve Ahşap Yemek Odalı Büyük Açık Mutfak Tasarımları

Ahşap ve gri vurgularla tasarlanan bu modüler mutfak, eski dünya cazibesine sahip. Ahşap döşeme, tasarım şemasına uyuyor ve sıcak ve sakinleştirici bir hava katıyor. Kulpsuz üst ve alt dolaplar dağınıklıktan uzak bir görünüm yaratırken, cihaz garajı, yağ çekmeceleri, çöp kovası tutucusu ve arka aydınlatmalı açık raflar düzenli ve dağınıklıktan uzak bir mutfak deneyimi yaşamanıza yardımcı olur. Pencerenin yanındaki ahşap yemek masası, arkadaşlarınız ve ailenizle yemeklerin tadını çıkarmanıza olanak tanır. Büyük pencere ve ağır hizmet tipi baca ise mutfağınızı temiz ve dumansız tutmanıza yardımcı olur.

Large indian open kitchen with dining room in grey and woodLarge indian open kitchen with dining room in grey and wood
Ahşap kaplama ile tasarlanmış yemek alanına sahip geniş bir açık mutfak

Yemek odası olan küçük bir Hint açık mutfağı veya yemek odası olan açık konsept bir mutfakla ilgili tüm sorularınızın burada sona ereceğini umuyoruz. Mutfağınızı yenilemek istiyorsanız veya açık konsept mutfaklar hakkında hala sorularınız varsa, bizimle ücretsiz bir danışma görüşmesi yapmaktan çekinmeyin. Uzman tasarımcılarımız, hayalinizdeki mutfağı tasarlamanıza ve modüler yer tasarrufu sağlayan aksesuarlar ve tasarımla işlevselliği artırmanıza yardımcı olacaktır. Ve daha fazla ilginç blog için blog bölümümüze göz atın.

Design your modular kitchen that are smart like you

Yemek odalı açık mutfak tasarımları hakkında okumaktan keyif aldıysanız, yemek masalı mutfak tasarımlarına da bir göz atın.

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir