8 Gerçek Çiftten Düğün Web Sitesi “Hikayemiz” Örnekleri-Artı, Kendi Hikayenizi Yazmak İçin İpuçları

Bir düğün web sitesi oluşturmak bir zorunluluk olmasa da, konuklarınızın başvurabileceği son derece yararlı bir araçtır. Tören ve resepsiyonunuz, düğün öncesi etkinlikler, otel bloğu, kayıt defteri ve daha fazlasıyla ilgili ayrıntılar içeren bu çevrimiçi merkezler, düğün davetiyenizin bir uzantısı olarak hizmet verir ve arkadaşlarınıza ve ailenize büyük gününüzü kutlamak için ihtiyaç duyacakları her türlü bilgiye hızlı ve kolay erişim sağlar. Sadece bu da değil, düğün web siteleri aynı zamanda konuklara “Hikayemiz” bölümü aracılığıyla aşk hikayenize bir bakış sunar.

Whim Events’in kurucu ortağı ve baş planlamacısı Natalie Pinney’e göre, bir düğün web sitesinin “Hikayemiz” bölümü, eşinizle nasıl tanıştığınızın, aşık olduğunuzun ve nişanlandığınızın kısa bir özetinin yanı sıra komik anekdotlar veya birbirinizde en çok takdir ettiğiniz özellikler gibi isteğe bağlı eklemeler sunar. Bu anlatıya yer vermek ilişkiniz hakkında daha fazla bilgi edinmenizi sağlar ve web sitenize kişilik ve özgünlük katar. Pinney, “Bu bölüm konuklarınızın ilgisini çeker ve bir çift olarak kim olduğunuzu anlamalarını ve hikayenizin bir parçası gibi hissetmelerini sağlar” diye açıklıyor.

Ancak, Nicholas Sparks’tan ilham alan bir aşk hikayeniz olsa bile, nişanlınızla yollarınızın kesiştiği ve birbirinize aşık olduğunuz anı yakalamak için kelimeler kullanmak muhtemelen göz korkutucu gelebilir. Ama üzülmeyin: Size ilham vermesi için gerçek çiftlerden örneklerin bir listesini derledik. Ayrıca Pinney’in yanı sıra Chic by Nicole’ün kurucusu ve kreatif direktörü Nicole-Natassha Goulding’den de bu dokunaklı öykülerin yazımına ilişkin uzman onaylı ipuçlarını aldık.

Uzmanla Tanışın

  • Natalie Pinney, New England ve diğer destinasyonlarda organizasyonlar gerçekleştiren lüks bir düğün ve etkinlik planlama şirketi olan Whim Events’in kurucu ortağı ve baş planlayıcısıdır.
  • Nicole-Natassha Goulding, Toronto, Kanada merkezli lüks bir düğün planlama ve tasarım şirketi olan Chic by Nicole’ün kurucusu ve yaratıcı direktörüdür.

İşte gerçek çiftlerden düğün web sitesi “Bizim Hikayemiz” örnekleri ve profesyonellerden yazım ipuçları.

Düğün Web Sitesi “Hikayemiz” Örnekleri

İster yazar tıkanıklığıyla uğraşıyor olun, ister sayfanızı nasıl yapılandıracağınızdan emin olmayın, işte size yazma sürecine hızlı bir başlangıç yapmanıza yardımcı olacak gerçek çiftlerden birkaç “Bizim Hikayemiz” örneği.

Snapshot of couple's wedding website homepage with portrait on a boatSnapshot of couple's wedding website homepage with portrait on a boat

Brittany ve Amy’nin izniyle

Brittany ve Amy

Brittany ve Amy, “Hikayemiz” bölümünde konukları, yıllarca birbirlerine yakın yerlerde yaşamalarına ve aynı yerel mekanları ziyaret etmelerine rağmen, nihayet bir tanışma uygulaması aracılığıyla yollarının nasıl kesiştiğine dair bir yolculuğa çıkardılar.

Brittany ve Amy, Los Angeles’ta geçirdikleri üç yılın büyük bir bölümünü aynı kafeleri, esnaf pazarlarını ve konserleri ziyaret ederek geçirdiler, ancak bir şekilde birbirleriyle hiç karşılaşmadılar. Los Angeles’ta birbirlerine 5 dakika mesafede yaşıyorlardı – ki Los Angeles’ı bilenler için bu, şehrin ne kadar büyük bir alana yayılmış olduğu nedeniyle yan komşuya eşdeğerdir. Yine de birbirlerine hiç rastlamadılar! Amy, Brittany’den iki blok ötede çalışıyor ve öğle saatlerini Brittany’nin ofis penceresinin hemen önünde kitap okuyarak geçiriyordu ve her nasılsa ikisi hala karşılaşmamıştı. Nihayet bir gün olan oldu – Amy beş inçlik bir telefon ekranında Brittany ile karşılaştı ve ağzı açık kaldı.

Amy hemen Brittany’nin profilinin ekran görüntüsünü aldı ve bunu en yakın arkadaşları ve ailesiyle paylaşarak onlara kendisi için yaratılmış kadını bulduğunu söyledi! Brittany profilinde, kahve dükkanlarına olan sevgisini (Amy daha önce Brooklyn’de kahve dükkanları inşa ederek zaman geçirmişti), açık hava sevgisini (Amy iyi bir yürüyüşü ve dağ gezisini sever), vinil plaklara olan takdirini (Amy’nin de aynı derecede iyi bir koleksiyonu vardı) paylaşacak ve gerçekten iyi kalpli bir insan olan birini istemişti (ve birlikte geçirdikleri 4 yılın ardından Brittany, Amy’nin tam da öyle olduğuna sizi temin edebilir).

Wedding website homepage with two side-by-side, black-and-white portraits of a coupleWedding website homepage with two side-by-side, black-and-white portraits of a couple

Amelia ve Brendan’ın izniyle

Amelia ve Brendan

Amelia ve Brendan, birbirlerini ilk gördükleri anda kimyalarının nasıl uyuştuğunu, ancak birlikte olmaya başlamalarının üzerinden yıllar geçtiğini anlattılar.

2016 yazıydı. Havada aşk vardı. Arkadaşlar DJ Flume’dan önce oyun öncesi bir gece için Apartment 26A’da toplanmıştı. Oda arkadaşım ve en iyi arkadaşım Alyssa Fonseca ve ben, en yakın arkadaşlarımdan biri olan Samantha Muratori tarafından şenliklere katılmaya davet edildik.

O sırada 26A’da Samantha’nın erkek kardeşi Garth ve onun en iyi üç arkadaşı yaşıyordu. Bu arkadaşlardan birine aşık olmak üzere olduğumu bilmiyordum.

Kafamı kaldırıp 1.70 boylarında bir adam gördüğümü ve benim gibi bir kızın böyle bir adamı nasıl çekebileceğini düşündüğümü asla unutamam. Adı Brendan Holland’dı ve ona fena halde vurulmuştum.

Birlikte selfie çekmek (aşağıya bakınız) ve birkaç flörtöz kelime alışverişi dışında, Brendan ve ben birlikte çok fazla zaman geçirmedik, ancak ikimiz de kimyayı hissettik. Bu elle tutulur bir şeydi.

Her yıl Brendan’ı birkaç kez gördüm ve aramızdaki bağ büyümeye devam etti. Tanışmamızdan bir yıl sonra Samantha’nın yeni eve taşınma partisinde olduğumuz zamanı asla unutmayacağım. Bütün gece boyunca birbirimize yakın durduk. Bana o yaz aldığı doğaçlama derslerinden bahsediyordu. “Vay canına, bu adam kim olduğunu çok iyi biliyor” diye düşündüğümü hatırlıyorum.

Gece sona ererken, veda etmek için ona baktım ve gözlerimiz aniden kilitlendi. Eğildi ama beni öpmek yerine kulağıma fısıldadı ve ‘Amelia, bir gün bizim zamanımız gelecek’ dedi. Ve sonra gitti.

Şimdi hızlıca 31 Aralık 2021’e gidelim. Yeni yıl arifesiydi. Muratori’lerle FaceTiming yapıyordum ve onlara sonunda 2016 Ağustos’undan beri hayalini kurduğum adama çıkma teklif edeceğimi söyledim. Hepsi onun kim olduğunu biliyordu ve ben de nihayet zamanımızın geldiğini biliyordum.

Saat gece yarısını vurduğunda, son beş yıldır göndermeyi beklediğim mesajı gönderdim, ‘Brendan, 2022’de seninle bir randevuya çıkmayı çok isterim. O da cevap verdi, ‘Çok güçlü bir tezahür! Bunu ben de çok isterim. Yakında gerçekleşmesini sağlayacağım. Yarın sana mesaj atacağım. Mutlu yıllar, Amelia.

Ocak ayında iki FaceTime randevumuz ve 11 Şubat 2022’de ilk yüz yüze randevumuz vardı. Bundan sonra ikimiz de geri dönüş olmadığını biliyorduk. Ve neredeyse bir yıl sonra, 18 Şubat 2023’te Brendan dizlerinin üzerine çöktü ve bana evlenme teklif etti!

Wedding website homepage with photo of the couple kissing on the beach at sunsetWedding website homepage with photo of the couple kissing on the beach at sunset

Mackenzie ve Peter’ın izniyle

Mackenzie ve Peter

Mackenzie ve Peter, anlatılarına ortaokulda ilişki durumlarını resmileştirdikleri anla başlıyor, ardından Peter’ın soruyu nasıl sorduğunu ve birlikteliklerinin sayısız hayat değişimine nasıl dayandığını anlatıyor.

Çarşamba, 21 Kasım 2007… son ders zili çaldı, bu da ortaokul öğrencileri için Şükran Günü tatilinin başlamak üzere olduğu anlamına geliyordu. Peter ve Mackenzie bir süredir birbirlerinden “hoşlanıyorlardı” ama Peter’ın bunu resmileştirmek için cesaretini topladığı gün o gündü. Mackenzie, Peter’la sık sık sohbet ettikleri dolabındaydı ama bu sefer bunun ömür boyu sürecek bir aşka yol açacağını kim bilebilirdi ki! Mackenzie, Peter’ın mırıldanarak “Kız arkadaşım olur musun?” diye sorduğunu ve onun da hevesle “Evet!” diye cevap verdiğini asla unutmayacak.

On dört yıl sonra, 11 Aralık 2021 Cuma günü. Peter o öğleden sonra Montauk’ta hızlı bir hafta sonu gezisi yaparken Mackenzie’ye başka bir soru sormaya hazırlanıyordu. Bulutlar dağılıp güneş ışıldarken Mackenzie ve Peter, yavru köpekleri Reishi ile okyanus kenarında bir uçurum yürüyüşüne çıktılar. Patikanın sonuna yaklaştıklarında, Atlantik Okyanusu’nun yukarısında çarpıcı bir manzara vardı. Mackenzie daha ne olduğunu anlamadan Peter dizlerinin üzerine çökmüş, hem kendisi hem de Reishi sabırla bir “Evet!” daha duymayı bekliyordu, ama bu kez soru “Benimle evlenir misin?” idi.

Lisede geçen dört yıl, üniversitede uzakta geçen dört yıl, evde beklenen yaz tatilleri, mezuniyetler, yeni kariyerler ve dünyanın dört bir yanına yapılan pek çok seyahat boyunca bu ikili hep birbirlerinin yanında oldular. Peter’ın her zaman dediği gibi, “bu gerçek aşk”.

Birlikte yaşamlarının bir sonraki bölümünün başlaması için daha fazla heyecanlanamazlardı ve 10/6/23 tarihinde gerçek aşklarını aile ve arkadaşlarıyla kutlayacakları için çok heyecanlılar.

Wedding website homepage with portrait of couple holding handsWedding website homepage with portrait of couple holding hands

Lizzy ve Jeff’in izniyle

Lizzy ve Jeff

Bu çift, ortaklıklarının nasıl oluştuğu ve yıllar içinde nasıl geliştiği hakkında ayrıntılara girmeden önce ortak arkadaşlarına onları bir araya getirdikleri için teşekkür etti.

Lizzy ve Jeff’in aşk hikayelerini anlatabilmeleri için önce bir başkasını tanımaları gerekiyor çünkü Pat ve Ellen olmasaydı Lizzy ve Jeff de olmazdı. Pat ve Ellen 2017’nin başlarında tanıştılar, ancak her nedense hayatlarının periferisinde birbirleri için mükemmel olabilecek iki insan olduğunu fark etmeleri neredeyse bir yıllarını aldı.

Ellen, Lizzy’ye erkek arkadaşının çocukluk arkadaşının tam ona göre olduğunu söylediğinde 2017 kışının sonlarıydı. Lizzy, Ellen’ın söz konusu çocukluk arkadaşının da katılacağı bir yılbaşı partisi düzenlediğini öğrenince, sırf orada olabilmek için Michigan’dan DC’ye gitti… Jeff gelemedi (ve şükürler olsun ki Lizzy geceyi porselen tahtı kucaklayarak bitirdi). Yine de, her zamanki gibi eküri olan Pat, Lizzy’nin Jeff’e birkaç gülünç fotoğraf atmasına yardım etti ve bu da işe yaramış gibi görünüyordu – “O gerçekten çok tatlı” diye yanıt verdi. Yıldızların aynı hizaya gelmesi iki hafta daha sürdü ve Lizzy prova sırasında Ellen’dan o gece çifte randevu için uygun olup olmadığını soran bir mesaj aldı.

Jeff’le buluşmak için Uber’e bindiklerinde Lizzy aklından geçen “Bir noktada son ilk randevuma çıkacağım ve bunun farkına bile varmayacağım” düşüncesini her zaman hatırlayacak… Ellen ve Lizzy, Jeff ve Pat’in dairesine girdiklerinde ve Jeff Lizzy’yi ilk kez gördüğünde, midesi düğümlendi: “Olamaz, gerçekten çok tatlı.” Birlikte geçirdikleri ilk birkaç dakikadan itibaren ve hatta gece boyunca masa oyunları oynarlarken ve Jeff Lizzy’nin rekabetçi yönünü yakından görürken, aralarında açık bir bağ vardı. İlk randevuları gece boyunca konuştukları için 8 saatten fazla sürmüş ve sonunda sabah 7:30’da yatmaya karar vermişler, ancak bir saat sonra iHop kahvaltısı için uyanabilmişler.

O zamandan beri, dünya seyahatleri ve maceraları, yavru kedi büyütmek, eyaletler arasında taşınmak, sahilde güneşli günler, Michigan’a yolculuklar, canlı sporlara (Lizzy) ve canlı tiyatroya (Jeff) isteksizce katılmak, bir doktorun tavsiye edeceğinden daha fazla Crunchwrap Supremes yemek ve çok ve çok sevgi ile geçen 5 yıl oldu.

Mayıs ayında aşkımızı ve geçmişimizi sizlerle birlikte kutlamak için sabırsızlanıyoruz!

Couple's wedding website with custom crest and red typefaceCouple's wedding website with custom crest and red typeface

Anjali ve Trit’in izniyle

Anjali ve Trit

Anjali ve Trit, aşk hikayelerine kısa bir genel bakışla birlikte, düğünlerine giden olayların perde arkasını paylaştılar.

Anjali ve Trit, Palo Alto’da sakin bir Pazar akşamı tanıştılar. LKSC kurabiyelerine duydukları ortak sevgiyle kaynaşan çiftin akşam yemeği içkiye, içki de evliliğe dönüştü. Birlikte, bir pandemi ve Anjali’nin mezuniyet gerekliliklerini zamanında tamamlamak zorunda olması gibi büyük engellerin üstesinden geldiler. Anjali, kadın sağlığına dair her şeye duyduğu aşkı keşfettikten sonra eğitim için NYC’ye taşındı. Ömür boyu Warriors taraftarı olan Trit, “iş” ilgi alanlarını sürdürmek için Körfez’de kaldı. Ülkeler arası birçok uçuşun ardından daha da güçlendiler, yakınlaştılar ve United’da birinci sınıf statünün kilidini açtılar. Uzun mesafeli maceraları öncesinde 2021 yılında yasal olarak evlenmiş olsalar da (hala devam ediyor), nihayet iki ailenin birleşmesini kutlayan en yakın arkadaşları ve aileleriyle bir hafta sonu paylaşacakları için çok heyecanlılar.

Wedding website homepage with couple's names and date and illustration of flowersWedding website homepage with couple's names and date and illustration of flowers

Bonnie ve Kurt’un izniyle

Bonnie ve Kurt

“Hikayemiz” bölümü aracılığıyla, arkadaşları ve aileleri Bonnie ve Kurt’un pandemi sırasında ilk kez kurdukları bağı deneyimleme fırsatı buldu.

Mart 2020’nin sonlarına geri dönüyoruz: NYC kapatıldı. Çalışanlar “kısa” bir uzaktan çalışma dönemi için evlerine gönderildi. Sokağa çıkma yasakları yürürlükteydi. Açıkçası, yerel flört havuzuna dalmak için mükemmel bir zamandı.

Girin: Bumble, Bonnie & Kurt.

Bumble üzerinden birkaç gün süren esprili şakalaşmalardan ve nihayetinde mesajlaşmalardan sonra Kurt cesurca bir FaceTime randevusu önerdi. FaceTime randevumuza en iyi smokinini (Kurt çevirisi: penguen tulumu) giyerek hemen “geldi”.

FaceTime randevumuz altı saatlik sohbet ve kahkahanın ardından sona erdi ve Kurt hemen Bonnie’ye bir başka randevu ayarlaması için mesaj attı. İkinci başarılı FaceTime randevumuz sona erdiğinde, Kurt bir “yürüyüş randevusu” talep etti.

Kurt mahkemeye hazır bir şekilde geldi: Hoboken’de dolaşırken Bonnie’nin elini (mikroplardan arınmış bir şekilde) tutabilmesi için bir eli eldivenliydi. Yürüyüşümüzün sonunda Kurt, yollarımızı ayırmadan önce Bonnie’nin yanağına maske öpücüğü kondurdu (ki bu birçok öpücüğün ilkiydi).

Sonraki birkaç gün içinde sık sık mesajlaştık ve FaceTim yaptık. Kurt, Paskalya’da en güzel kıyafetiyle diş macunu, ketçap ve tabii ki çiçekleri elden teslim etti ve teslimatı bir öpücükle mühürledi.

Dedikleri gibi – gerisi tarih oldu (yaşamı tehdit eden bir hastalığa yakalandıkları paniği ve bir haftalık karantinadan sonra).

Pandemi döneminde flört etmek benzersiz zorluklar yarattı ama aynı zamanda birbirimizi derin, samimi ve otantik bir düzeyde tanımak için eşsiz bir fırsat sundu.

İlk randevularımız, hiçbir yere gitmeyen araba yolculukları, sayısız CityMD ziyaretleri ve Sherman’ın mutfağında gece geç saatlerde yapılan danslardan oluşuyordu ve bunlar birlikte hikayemizin temel unsurlarıydı.

Bir sonraki bölümümüzü birlikte kutlarken sevginiz ve desteğiniz için size yürekten teşekkür ediyoruz.

Couple's wedding website with portrait of couple holding hands on the beachCouple's wedding website with portrait of couple holding hands on the beach

Nicole-Juliet ve Patrick’in izniyle

Nicole-Juliet ve Patrick

“Aşk Hikayemiz” başlığını taşıyan bu çift, konuklarını ilişkilerinin kökenleri – spoiler uyarısı: plana göre gitmedi – ve o zamandan beri birlikte geçirdikleri zamanlar hakkında bilgilendirdi.

2019 yılının Mayıs ayında New York’ta tanıştık. İlk randevumuz Hotel Chantelle adlı bir LES restoranında brunch’tı. Arka planda bangır bangır çalan DJ setinden birbirimizi zar zor duyabiliyorduk. O öğleden sonra caz olması gerekiyordu! Yanımızda oturan bir kız müziğin üzerinden “Rahatsız ettiğim için özür dilerim ama siz ikiniz çok tatlı bir çiftsiniz!” diye bağırdı. Randevumuzu birbirimizi gerçekten duyabileceğimiz sokağın aşağısına doğru uzatmaya karar verdik. Seyahat ve dil sevgimiz (Patrick İspanyolca, NJ Fransızca konuşuyor) sayesinde çabucak kaynaştık ve gerisi tarih oldu!

New Orleans, Kauai, Paris, Sicilya, Hırvatistan, Cartagena ve ötesine yapılan gezilerden, pandeminin zirvede olduğu dönemde Virginia’daki Ware Neck’te birlikte karantinaya alınmaya, Los Angeles, Richmond, Cape Cod ve Boston’da birbirimizin aileleriyle takılmaya ve New York’u birlikte keşfetmeye kadar birçok harika anıyı paylaştık!

Wedding website homepage with illustration of greenery and portrait of the couple kissingWedding website homepage with illustration of greenery and portrait of the couple kissing

Samantha ve Kevin’in izniyle

Samantha ve Kevin

Samantha ve Kevin, sevdiklerinin de takip edebilmesi için ilişkilerinin zaman çizelgesini (mizah ve emojilerle birlikte) hazırladılar.

1994 – Sam ve Kev iki gün arayla doğdular (Sam belli ki daha büyük ve olgun olan)

2014 – Sam ve Kev üniversitede tanışırlar ve hemen arkadaş olurlar. Tavuk pastırmalı Ranch sandviçleri ve karpuzlu Burnett’lerden oluşan gurme akşam yemekleriyle birbirlerine bağlanırlar.

2016 – Sam ve Kev üniversiteden mezun olurlar. Sonunda artık çıkmaya başlamaları gerektiğini kabul ederler.

2018 – Kev tam zamanlı çalışırken hukuk fakültesine başlar ve Sam sonunda gerçek bir öğretmenlik işine sahip olur. Birlikte ilk dairelerini alırlar çünkü artık birer yetişkindirler.

2020 – Sam ve Kev birlikte evde sıkışıp kalırlar ve bu aslında ilişkilerini güçlendirir. Dışarıda bir çalılıkta mucize eseri kayıp bir kedi bulurlar ve onu yanlarında Morristown’a götürürler.

5/28/2021 – Kev hukuk fakültesinden mezun olur ve 5 dakika içinde Sam’e evlenme teklif eder (bunu asla unutamayacağım).

11/2021 – Kev Esq. NJ Baro Sınavını geçer ⚖️🎉

7/14/2022 – Sam ve Kev EVLENİYOR (!!!) ve en sevdikleri insanlarla birlikte şimdiye kadarki en iyi partiyi veriyorlar <3 #SevinRings💍

Düğün Web Sitesi “Bizim Hikayemiz” Yazım İpuçları

Hala hikayenizi nasıl formüle edeceğinizi mi merak ediyorsunuz? İşte uzmanlar, düğün web sitenizdeki “Hikayemiz” sekmesi için ilgi çekici bir anlatım yazmaya yönelik en iyi ipuçlarını açıklıyor.

Konuşmaya Dayalı Olun

Goulding, normalde bir sohbette kullanacağınız dili dahil etmenizi öneriyor. Dönem ödevi yazmıyorsunuz, bu nedenle resmi laf kalabalığını bir kenara bırakın ve kolay anlaşılmayan süslü dil veya anlaşılması güç sözcüklerden uzak durun. Hikayeyi gerçek sesinizle anlatmak, herkesin eğlenmesini ve içeriğe bağlanmasını sağlayarak daha büyük ve daha iyi bir etki yaratacaktır.

Uzunluğu Sınırlayın

“Hikayemiz” bölümünüz uzayıp giderse hedef kitlenizi kaybetmeye başlarsınız. Pinney, birden fazla uzun paragraf yazmak yerine kısa ve tatlı tutmanızı öneriyor. “Aşırı paylaşıma gerek yok, özellikle de bu siz değilseniz” diye ekliyor. Aşk hikayenizle ilgili tüm bilgileri açık ve öz bir şekilde özetlemek, konuklarınızın hikayenin tamamını okumasını ve hikayeyle ilgilenmesini sağlayacaktır.

Tüm Doğru Bileşenleri Dahil Edin

İkinizin nasıl tanıştığına ve evlenme teklifine ilişkin ayrıntılar, çiftlerin genellikle düğün web sitelerinin “Hikayemiz” bölümüne dahil ettikleri tipik unsurlardır. Ancak, başka bilgiler eklemekten de çekinmeyin. Örneğin Goulding, ilişkiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için birlikte yapmayı en sevdiğiniz şeyler gibi bazı eğlenceli gerçekleri de ekleyebileceğinizi söylüyor. Pinney’e göre bir başka öneri de düğün yerinizin siz ve eşiniz için neden önemli olduğunu vurgulamak.

Yaratıcı Olun

Hikayenizi yazmak zaten çok fazla beyin gücü gerektirir, ancak yaratıcı kaslarınızı esnetmeyi umuyorsanız, web sitenizin öne çıkması için hesabınızı yeniden anlatmanın birçok benzersiz yolu vardır. Pinney, hikayeyi evcil hayvanınızın bakış açısından anlatmak veya her bir eşin bakış açısından yan yana bir hesap paylaşmak gibi birkaç örnek veriyor. Pinney, gönderdiğiniz ilk mesajın ekran görüntüsü veya ilk tanıştığınız anı özetleyen bir günlük kaydı gibi etkileyici görseller eklemekten çekinmemenizi öneriyor.

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir