Anasayfa » Kadın » Tığ İşi » Tığ İşi Modelleri » Annelerin El Emeği Hafif Tığ İşi Oya Modelleri 2024 – 2025

Annelerin El Emeği Hafif Tığ İşi Oya Modelleri 2024 – 2025

Değerli hanımlar sizler için hazırlanan birbirinden güzel ve farklı tığ işi oya modeli sizler için hazırlandı. Farklı model arayan hanımların tercihi olan tığ işi oya modelini sizler de pratik şekilde bitirebilirsiniz. Çok severek kullanacağınız tığ oyalarını yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. El emeği göz nuru hazırlanan tığ oyalarını yapabilir ve kolaylıkla bitirebilirsiniz. Hadi birlikte en yeni ve en güzel tığ işi oya modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Olay Olan Ağır İğne Oyası Modelleri
Miniklerimize Yelek ve Battaniye Örgü Modelleri Çok Yakışacak
İplikler ile Yakalanan Harika İğne Oyası Modelleri
Sezona Bomba gibi Düşen Tığ İşi Oya Modelleri
Modası Geçmeyen Muhteşem Bebek Örgü Modelleri

Sade Tığ İşi Oya Modelleri

Rengarenk hazırlanmış olan ipliklerin harika buluşmasını yansımış olduğu tığ işi oya modeli son zamanların en çok tercih edilen en güzel modelidir.

Tek renk tülbent kenarına hazırlanmış olan gösterişli tığ işi oyası şık tasarımıyla çok güzel görünmektedir.

Pırpır model tığ işi oya modeli el emeğinin en çok kullanıldığı modellerdendir. Sizler de çok severek kullanacağınız bu güzel tığ oyalarını tasarlayabilirsiniz.

Farklı model seven hanımların tercihi olan tığ işi oya modelini sizler de yaparak çeyizlerinize harika modeller ekleyebilirsiniz.

Yapılışı hızlı ilerleyen tığ oyalarını yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilir ve en farklı modeller ortaya koyabilirsiniz.

Çok severek kullanacağınız tığ işi oya modeli tek renk tülbent kenarına hazırlanmıştır. Sizler de bu güzel tığ oyalarını kolaylıkla yapıp bitirebilirsiniz.

Gösterişli model seven kadınlar tığ işi oya modelini dilediğiniz renk tasarımıyla hazırlayabilir ve özel günlerinizde bu güzel tığ oyalarını tercih edebilirsiniz.

Yapım aşaması hızlı ilerleyen tığ işi oya modelini sizler de beyaz tülbent kenarına hazırlayarak en güzel modelleri ortaya çıkarabilirsiniz.

El emeği göz nuru hazırlanan tığ işi oya modelini sizlerde çiçek model şeklinde hazırlayabilirsiniz. Bu güzel tığ oyalarını kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan tığ işi oya modeli en güzel modellerdendir. Sizler de tarzınıza uygun tığ oyalarını yapabilirsiniz.

İki renk hazırlanmış olan tığ işi oya modeli kullanılan ipliklerin harika uyumu ile tasarlanmıştır. Sizler de bu güzel modeli kroşe yardımıyla hazırlayabilirsiniz.

Gösterişli Tığ İşi Oya Modelleri

 

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir