Sağlam siyah kaidesi ile iki kişilik ahşap açılır kanatlı yemek masası

Bu Damla Yapraklı Masa Tasarım Fikirleriyle Yemek İçin Yer Açın

Eviniz için benzersiz ve inanılmaz derecede büyüleyici damla yapraklı masa tasarım fikirlerimiz.

Ev dekorasyonu eğlencelidir. Evi dekore etmek ve her şeyi çekici ve işlevsel hale getirmek herkesin arzu ettiği bir şeydir. Bununla birlikte, alan açısından biraz dar olan küçük bir eviniz varsa ve tarzınızdan ödün vermek istemiyorsanız, bu damla yapraklı masalardan oluşan koleksiyonumuz imdadınıza yetişecektir. Ama önce, damla yapraklı masa nedir? Aslında oldukça açıklayıcıdır. Ortasında sabit bir bölüm ve her iki yanında katlanabilen veya düşürülebilen bir yaprak (menteşeli bölüm) bulunan bir masadır.

Yapraklı masif ahşap yuvarlak yemek masası, kelebek açılır kanatlı katlanır yemek masası, açılır kanatlı balkon masası, duvara monte büyük açılır kanatlı masa, açılır kanatlı bar masası ve daha fazlasını bulun! Farklı şekil, boyut ve renklerde çeşitli tasarım desenleri ekledik. Bununla birlikte, kendinizi bu bloga kaptırın ve birinden diğeri için asla vazgeçmek zorunda kalmayacaksınız!

İki Kişilik Masif Ahşap Damla Yapraklı Yemek Masası

Duvara monte büyük bir ahşap açılır kanatlı tasarımın nasıl göründüğünü merak ediyorsanız, buna bir göz atın. Sağlam ve işlevsel olmasını sağlayan masif siyah kaidesi ile iki kişilik muhteşem bir yemek masası. Bu antika damla yapraklı yemek masası sade, biraz rustik, biraz endüstriyel ve biraz da modern – tam da doğru miktarda rahatlık ile. Yaprakları aşağıdayken bir yemek köşesinde mükemmel bir bistro-esque masa oluşturur.

Wooden drop-leaf dining table for two with a solid black pedestal making it sturdy
Rahat yemek için zarif bir açılır kanatlı masa

Sarı Duvara Monte Damla Yapraklı Masa

Küçük alanlı mobilya çözümleri aramak karmaşıktır ve kompakt yemek söz konusu olduğunda, işte parlama şansınız. Eviniz için bu masif sarı yapraklı sehpayı alın ve alanınızı çok yönlü (ve ultra işlevsel) hale getirin. Bu kutu çerçeve damla yapraklı duvara monte masa, güzel ve sürdürülebilir kaynaklı bir masa tablasına sahiptir ve iki ila üç misafir oturabilir. Bir yemek masası ve konsol masası bir arada – sevilmeyecek ne var ki? En iyi yanı da ev sahipliği yapmayı seven küçük evler için uygun olması.

Yellow wall-mounted drop leaf table in the living room makes the space versatile
Evinize büyüleyici ve işlevsel bir katkı

Damla Yapraklı Sandalyeli Fonksiyonel Masa

Sırada, ev dekorunuz için yemek masası kanadı tipi tasarımlarımızda, size mat dokulu bir kaplamaya sahip çok çarpıcı bir Vintage Drop Look kare sehpa temin ediyoruz. Böylece oturma odanız için vazgeçilmez bir dekor ortaya çıkıyor! Sandalyedeki beyaz ve kahverenginin klasik karışımı cüzdanınızı fazla zorlamayacak. Biraz tohum, çiçek saksısı ve tasarım ışıklar eklemek ve titiz canlı görünümü modernize etmek için sınırsız hissedin. Ayrıca, gömme raflar servis tabaklarını, yemek takımlarını ve sık kullanılan diğer mutfak eşyalarını saklamak için mükemmeldir. Ayrıca, ahşap mobilyalar, sandalye stillerini seçerken çok fazla özgürlüğe sahip olduğunuz anlamına gelir.

Vintage drop-leaf coffee table in matte texture finish with built-in shelves
Her zaman sade ve sofistike bir hava

Yapraklı Modern Yuvarlak Yemek Masası

Bu zamansız ahşap damla yapraklı masa tasarımı ile karmaşık bir atmosfer yaratın. Bir anlık bakış bile insanı büyülemeye yeter. Göründüğü kadar zarif ve sofistike olan bu masa, yenilikçi iç tasarımda en çok arzu edilen şeyi, yani akıllı alan kullanımını sağlıyor. İhtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak, dekorun daha dolgun ve değerli görünmesini sağlamak için üstüne bazı egzotik bitki saksıları, çiçek vazoları veya diğer aksesuar öğeleri yerleştirebilirsiniz. Hepsi bir arada, mekanınızı bakışlara yetkin ve yaratıcı hale getirir. Peki, ne için bekliyorsunuz? Bu çarpıcı damla yapraklı masa tasarımını evinize ekleyin ve evinizi neşeyle yeniden canlandırın.

Modern round drop leaf table with two chairs looks elegant and sophisticated
Güzel bir aura için ahşap yuvarlak yapraklı yemek masası

Açılır kanatlı masa, fazladan misafir ağırlamak için çabalayan bir ev sahibi için tam anlamıyla bir nimettir. Kaldırıldığında yüzey alanını genişleten menteşeli kanatlar sayesinde, açılır kanatlı masalar sır ile mutlak bir nimettir. İlk olarak 16. yüzyıl Avrupa’sında yemek yemek için yer tasarrufu sağlayan bir cihaz olarak popülerleşen bu şekil değiştiriciler, günümüzde pek çok kullanım alanına sahip. Günlük dekora zarif bir şekilde uyum sağlarlar ve alanınızı daha verimli ve işlevsel hale getirirler. Bu açılır kanatlı masalar, aerodinamik ve sade bir görünüme sahip en küçük yemek alanları için mükemmeldir.

En verimli ve zarif açılır kanatlı masa tasarımlarımızı kapsayan bu makalenin sizin için faydalı olduğunu umuyoruz. Umarız, onlardan en iyi şekilde yararlanmışsınızdır.

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir