Bu Dünya Kahve Günü İçin, Bu 7 Uber-Cool Kaldırmalı Sehpa Fikrini Deneyin

Hem iyi görünümlü hem de amaca yönelik sekiz harika kalkar sehpa tasarımı

Sehpalar oturma odalarının kalbidir. Odadaki diğer tüm tasarım unsurlarını birbirine bağlayan bu merkezi unsurdur. Adından da anlaşılacağı gibi, bir sehpa evde kahve sohbetlerini kolaylaştırır; aynı zamanda bir odanın iç mekanlarında temel bir tasarım öğesidir. Çekiciliğinin yanı sıra, bir sehpa oturma odasında depolama için de harika bir varlık olabilir. Evet! Design Cafe, sadece güzel görünmekle kalmayan, aynı zamanda oldukça şaşırtıcı işlevselliğe sahip gerçek modüler mobilya çözümlerine inanıyor. Ve sehpalar, dergileri sergilemek için küçük bir alandan çok daha fazlası olabilen en heyecan verici mobilya unsurlarından bazılarıdır. Eğer siz de evinizde amaca yönelik, işlevsel bir sehpa istiyorsanız, işte size oturma odanızı canlandıracak yedi harika kalkar sehpa fikri.

Arkadaşlarınızı Ağırlamak İstiyorsanız Bu Asansörlü Sehpayı Seçin

Küçük bir sehpanız ama büyük bir sosyal çevreniz olduğunda, özellikle de ev partilerinde işler pek de iyi gitmiyor. Peki ne yapmalı? Sehpanın bir oturma odasının en hareketli alanı olduğunu biliyoruz, ancak çoğunlukla sehpalar iki kişiden fazlasını ağırlamak için çok küçüktür. Bu nedenle, bu ikilemi çözmek için, size altı kişiye bile yer açmak ve genişletmek için açılabilen bu şaşırtıcı asansörlü sehpayı getiriyoruz. Muhteşem tasarımı, kullanılmadığı zamanlarda katlanarak odada daha az yer kaplamasını sağlar. Ve gerektiğinde, genişletilebilir ve tüm sosyal sohbetler için kullanılabilir. Bu tip asansörlü sehpa tasarımı, küçük alanlara sahip evler için mükemmeldir.

Choose this lift top coffee table if you want to have friends over
Choose this rectangle lift top coffee table if you want to have friends over
Birinci Slayt
Başlık katmanı

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incidunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

İkinci slayt
previous arrow
next arrow

Bu Çift Açılır Sehpa ile Keyfini Çıkarın

Tek bir sehpa ile iki kat daha fazla alana ve iki kat daha fazla mutluluğa sahip olabileceğinizi söylesek? Bu çift açılır kapanır sehpa, tek fiyata iki sehpa gibi. Masa, sehpanızın altında iki adet saklama dolabına sahip olmanızı sağlayan iki adet açılır kapanır bölme ile akıllıca tasarlanmıştır. Yüzeyleri her iki taraftan kaldırılabilir ve farklı oturma odası eşyalarını saklayabilir. Çift asansör ayrıca daha iyi depolama organizasyonu sağlar. Oturma odanızda saklayacak daha fazla eşyanız ve daha az yeriniz varsa böyle bir sehpa alabilirsiniz.

Enjoy with this double lift top coffee table with twice the space and twice the happiness
Enjoy with this double lift-top coffee table designed with two lift-top sections, allowing you to have two storage cabinets
Birinci Slayt
İkinci slayt
previous arrow
next arrow
Modular interiors by DesignCafe: 20% OFF

Mermer Yüzeyli Bu Yuvarlak Asansörlü Sehpayı Tercih Edin

Hepimiz yuvarlak sehpaları severiz. Şıktırlar, daha az yer kaplarlar ve alışılmışın dışındadırlar. Ancak yuvarlak masalar, dikdörtgen masa yüzeylerine göre daha az alana sahipmiş gibi algılanabilir. Bu nedenle, size göründüğünden daha fazlasını sunan sihirli bir kalkar sehpa sunuyoruz. Mermer üst tablalı sehpa, altında saklama çekmeceleri bulunan gizli bir asansör tabla özelliğine sahiptir. Sehpa dik durmadığında oturma odasına zarif bir açı katıyor. Gerektiğinde ise depolama alanıyla işlevsellik katıyor. Sehpa, oturma odanızın oturma alanına bir boyut katmak için genişletilmiş haliyle de kullanılabilir.

Go for this round solid wood lift top coffee table with a marble surface
Go for this round white lift top coffee table adds an elegant angle to the living room
Bir Numaralı Slayt
İkinci slayt
previous arrow
next arrow

Şık Bir Sehpa/Çalışma Masası

Şık ve zarif bir sehpa her zaman iyi bir fikirdir! Ancak, bu tür bir ahşap dikdörtgen kalkar tablalı sehpa tasarımı ile onu canlandırabilirsiniz. Sade ve zarif bir tasarıma sahip olan bu sehpa, kaldırıldığında, oturma odanızı diğerlerinden ayırabilecek son derece havalı bir modern mobilya tasarımını yansıtıyor. Kaldırılabilir masa, iş görüşmelerinizi yapabileceğiniz ve iş projelerinizi oturma odanızda tamamlayabileceğiniz mükemmel bir evden çalışma düzeneği olabilir. Katlanır yüzey ideal bir yüksekliğe sahiptir – iş istasyonunuzu kurmak için mükemmeldir.

A sleek lift top coffee table work desk for your work-from-home sessions
A sleek rectangle lift top coffee table which echoes an uber-cool modern furniture design statement
Birinci Slayt
İkinci slayt
previous arrow
next arrow

İpucu: Sehpa dekorasyonunu minimal ve dağınıklıktan uzak tutun.

Gizli Koltuklu Bu Asansörlü Sehpada Rahatlayın, Sohbet Edin ve Bağlanın

Bir sehpa genellikle bir oturma odasının kanepe ve kanepelerle dolu oturma alanına sığar. Ancak bu asansörlü sehpa bir masadan çok daha fazlasıdır. Masa üstünü kaldıran ve dört suni deri koltuğu açan hidrolik bir gaz kaldırma mekanizması ile birlikte gelir – evinizde mükemmel bir dost sehpa çemberi oluşturur. Masanın üst kaldırma sistemi son derece yumuşak ve kullanımı kolaydır. Kaldırılmadığında, masa tablası deri koltukların üzerine güzelce oturur ve ev toplantılarınızda başları döndürecek benzersiz görünümlü bir sehpa tasarımı tasvir eder.

Chill chat and connect at this double lift top coffee table with secret seating
Chill chat and connect at this best lift top coffee table with secret seating with a couch and sofas
Birinci Slayt
İkinci slayt
previous arrow
next arrow

Bu Eski Usul Kaldırmalı Sehpayı Evinize Getirin

Bu alçak sehpa, eski Arap temalı iç mekanları anımsatıyor. Sehpa eski usuldür; modern modüler işlevsellikle birlikte gelen masif ahşap bir masadır. Masa tablası, çarşaflar, kitaplar, uzaktan kumandalar vb. gibi gerekli eşyaları masa tablasının altında saklamak için kolayca kaldırılabilir. Masa ayrıca, oturma odanızın iç mekanlarına nostalji katacak depolama hissi veren eski bir okul masasına sahiptir. Ahşap temalı bir oturma alanınız varsa bu muhteşem ahşap harikasını oturma odanıza ekleyebilirsiniz.

Bring home this old school lomond lift top coffee table for your living room
Bring home this old school solid wood lift top coffee table with twist of modern modular functionality
Birinci Slayt
İkinci slayt
previous arrow
next arrow
Enhance your home interiors with our design solutions!

Bu Yuvarlak Asansörlü Sehpanın Etrafında Düz Git

Yuvarlak sehpalar oturma odalarına sofistike bir hava katar. Her yere cazibe katan benzersiz bir çekiciliğe sahiptirler. Ancak elimizdeki yuvarlak sehpa, güzel görünümlü bir mobilya ürününden çok daha fazlası. Listemizin en güvenilir sehpa tasarımlarından biri olmasını sağlayan ilginç bir açılır kapanır/ döner özelliğe sahip. Bu asimetrik sehpa tasarımı, dışarı kaydırılabilen ve depolama için yer açabilen döner bir tablaya sahiptir. Dönen üst kısmın kullanımı kolaydır ve dergi ve diğer eşyaları saklamak için harikadır. Bu tip sehpa tasarımı çağdaş iç mekanlar için idealdir.

Go flat around this best lift top coffee table are sleek, which take less space
go flat around this round lomond lift top coffee table with marble top
Kaydır Bir
İkinci slayt
previous arrow
next arrow

İşte karşınızda: oturma odası için sekiz zarif ve amaca uygun kalkar sehpa tasarım fikri. Bunlar, monoton oturma odası oturma alanlarınıza boyut katabilecek ilginç sehpalar. Şık, benzersiz ve çok kullanışlıdırlar. Öyleyse, devam edin ve sehpa alanlarınıza daha fazla içerik ekleyin. Ve size yardımcı olabileceğimiz bir şey varsa, bize yazın! Ayrıca, daha fazla yükseltilmiş sehpa tasarımı ve diğer oturma odası mobilyaları için size en yakın Design Cafe deneyim merkezini ziyaret edebilirsiniz.

Asansörlü sehpa tasarımları hakkında okumaktan keyif aldıysanız, cam sehpa tasarımlarına bir göz atın.

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir