Değişik Tasarımı ile Bebek Örgü Modelleri Sizlerle 2024 – 2025

Kıymetli hanımlar daha önce görmediğiniz kadar güzel olun en yeni ve en şık bebek örgü modellerini bugün sizlere sunuyoruz. El emeği göz nuru hazırlanan örgüleri sizler de yaparak bebeklerinize harika ürünler hazırlayabilirsiniz. Çiçek ve boncuk detayları ile hazırlanmış olan örgüler kış aylarının vazgeçilmez oluyor. Sizler de kış ayları için birbirinden farklı örgü modellerini yapabilir ve bebeklerin için bu güzel doğal ürünleri tercih edebilirsiniz. Kullanılan iplik kalitesiyle dikkat çeken örgüleri dilerseniz tek renk dilerseniz de rengarenk yapabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel örgü modellerini detaylı şekilde inceleyelim.

Kokoş Kadınların Tercihi Yepyeni İğne Oyası Modelleri
İşçilikli Tasarım ile Kolay Tığ İşi Oya Modelleri
Süslü Kadınlara Hitap Eden Çiçekli Boncuklu Patik Örgü Modelleri
Renkli Tülbent Kenarı için Son Çıkan İğne Oyası Modelleri
Facebook Gruplarında Çok Paylaşılan Şahane Tığ İşi Oya Modelleri

Gösterişli Örgü Modelleri

Görselde yer alan elbise örgü modeli ponpon detayları ile süslenmiştir. Harika görünen bu örgüyü sizler de hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Yelek örgü modeli erkek bebekler için tasarlanmıştır. Bu model en çok tercih edilen modeldir. Sizler de yeni doğan ve hamile anneler için bu harika modeli yapabilir ve hediye edebilirsiniz.

Görselde yer alan çiçekli hazırlanmış olan ve boncuklar ile bezene ceket örgü modeli kol ve uç detaylarında yer alan çizgi detayları ile çok güzel görünüyor. Bu modeli kız bebekleriniz için sizler de yapabilir dilerseniz tek renkte tercih edebilirsiniz.

Görselde yer alan kabartmalı hazırlanmış olan kazak örgü modelini hemen yapmaya başlarsanız kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Kruvize hazırlanmış olan örgü modeli hem kız hem de erkek bebek için tasarlanmış harika bir modeldir.

Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan örgü modeli üst kısımlarında yer alan ponpon kabartmaları ile çok şık görünüyor.

Görselde yer alan pembe ve mor renklerin yer aldığı örgü modeli set halinde hazırlanmıştır.

En Güzel Örgü Modelleri

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir