Anasayfa » Düğün Planlama Rehberi » Düğün Mekanları » Düğün Mekan Önerileri
düğün mekan önerileri

Düğün Mekan Önerileri

İçindekiler

Düğün Mekan Önerileri

Çiftler, düğün günlerini en mutlu oldukları gün olarak nitelendirmek ister. Bu harika gününün kusursuz olabilmesi için de ellerinden geleni yaparlar. Bu nedenle biz de bu yazımızda sizlere kusursuz düğün mekan önerileri konsepti için önerilerde bulunacağız.

Düğün Mekân Önerileri İçin Yapılacaklar

Eğer düğününüzü yazın ya da ilkbaharda yapacaksanız, mutlaka deniz kenarını tercih edin. Bu tercih çiftler için en romantik ve en güzel konseptlerden birisi olacaktır. En mutlu anınızı böylesi huzurlu bir mekânda geçirmek, hayat boyunca unutamayacağınız bir anı oluşturmanızı sağlar. Özellikle de gün batımında bu mekânın ne kadar güzel görüneceğini bir düşünün.

  • Kır Düğünü

İlkbahar aylarının en çok tercih edilen düğün mekânı kırlardır. Huzur dolu ve samimi bir ortamda ortak bir geleceğe adım atmak istiyorsanız mutlaka kır düğünü konseptini tercih etmelisiniz. Eğer sizler de masalsı bir ortamda evliliğe adım atmak istiyorsanız kır düğünü tam size göre.

  • Gemide Düğün

Aynı şeylerden sıkıldıysanız ve farklı bir düğün mekan önerileri istiyorsanız gemi ve tekne düğünleri tam size göre bir tercih olacaktır. Yakamozlara karşı ay ışığında romantizm yaşamak istiyorsanız sevdiğiniz kişiyi de gemi düğünü için ikna etmelisiniz. Emin olun bu tercihten kesinlikle pişman olmayacaksınız.

  • Balo Salonu Düğünü

Eğer düğününüzü kışın ya da sonbaharda yapacaksanız kapalı bir ortam tercih etmek isteyebilirsiniz. Bu anlamda tarihi köşklerin ya da otellerin salonların balo salonları sizler için uygun olacaktır. Eğer gösterişli bir düğün yapmayı istiyor ve bunu ışıl ışıl mekânda düzenlemeyi tercih ediyorsanız balo salonları tam size göre olacak. Balo salonu düğünü kendini kral ve kraliçe gibi hissetmek isteyen çiftler için ideal…

  • Kış Bahçesi Düğünü

Son zamanların modası olan kış bahçesi konsepti, sonsuza kadar birlikte olmaya adım atacak olan için en ideal mekanlardan birisi. Eğer doğa aşığıysanız kış bahçeleri size tam size göre. Bu mekanlar kapalı bir ortamdan oluştuğu için kışın da düğün yapmanızı sağlayacak.

  • Yalı Düğünleri

Eğer düğününüzü harika bir yerde yapmak ve misafirlerinize de kendinize de unutulamayacak bir gece geçirtmek istiyorsanız yalılar tam size göre. Bu harika mekanlarda kesinlikle çok mutlu olacaksınız.

 

 

 

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir