Anasayfa » Düğün Planlama Rehberi » Nikah ve Düğün Hazırlıkları » Düğüne 1 Ay Kala Yapılması Gerekenler
Düğüne 1 Ay Kala Yapılması Gerekenler

Düğüne 1 Ay Kala Yapılması Gerekenler

Düğüne 1 Ay Kala Yapılması Gerekenler

1 aylık bir zaman dilimi en çabuk geçecek olan zaman dilimidir. Bu yüzden de dikkat edilmesi gereken süreçtir. Düğüne 1 ay kala yapılması gerekenler ile ilgili yazımıza devam edelim.

Müzik grubunuz ile iletişime geçin

Düğününüzde misafirlerinizi ve sizleri eğlendirecek olan bir program olan müzik grubunuz ile devamlı iletişim halinde olmanız gerekmektedir. Özellikle de düğününüzde çalışmasını istediğiniz parçaları listeler halinde müzik grubunuz ile paylaşarak sorunsuz bir müzik ziyafeti yaşama şansını bulmuş olacaksınız.

Balayı hazırlıklarını bitirin

Balayı için yapmış olduğunuz alışverişleriniz de artık sona gelin. Özellikle de bu konuda çalışmalarınıza son vererek, balayı bavulunuzda mutlaka bulunması gerekenleri hazırlayınız.

Kuaför

Saçınız ile ilgili bir değişiklik yapmış iseniz mutlaka son 1 ay içerisinde kuaförünüze giderek buradan yaptıracağınız bakımlar için randevu alın. Saçınızın kendini toparlaması için son derece önemli olan bu işlemi mutlaka atlamayınız.  Aynı zamanda kaşlarınız ile ilgili bir değişiklik yapacaksanız da bu zaman dilimi içerisinde buna dikkat etmeniz gerekmektedir. Özellikle de kuaförünüzden bu süre hakkında bilgi alarak işlem yaptırmanızı öneriyoruz. Son 1 ay içerisinde bu işlemi mutlaka yaptırmanız gerekmektedir.

Düğün mekânı için oturma planı

Düğün mekanı için müstakbel eşiniz ve ailesi ile birlikte bir toplantı yapın. Kendi ailenizde bu plan içerisinde yer alsın. Düğününüze gelecek olan davetlilerin hangi masalarda oturacağına karar vererek sizlerde uygun bir konsept oluşturma şansını yakalamış olacaksınız. Özellikle de düğün mekanında da bu konu ile ilgili masa düzeni hakkında bilgi almanız gerekmektedir.

Post navigation

  • Düğüne 1 ay kala çok yoğun geçiyor ve çoğu işi halletmek gerekiyor tabi bide yaklaştığı için bunun stresi de bayağı oluyor bu yazı gerçekten başarılı olmuş tebrik ediyorum

    • Güzel yorumununuz için çok teşekkür ediyorum. Düğün Rehberi’ni takipte kalın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir