Anasayfa » Düğün Planlama Rehberi » Nikah ve Düğün Hazırlıkları » Düğüne 9 Ay Kala Yapılması Gerekenler
Düğüne 9 Ay Kala Yapılması Gerekenler

Düğüne 9 Ay Kala Yapılması Gerekenler

Ve düğününüze kaldı 9 ay! Düğüne 9 ay kala yapılması gerekenler hakkında sizlere bilgiler sunmaya devam ediyoruz.

Ev Eşyaları Konusunda Çalışmalara Başlayın

9 ay gibi bir süre kala yapılması gerekenler arasında ev eşyalarını ilk sıraya koyabiliriz. Bu konuda tutacağınız evin boyutu ve yapısının önemli olduğunu öncelikli olarak belirtmek istiyoruz. Ancak en azından kafanızda eşyalar konusunda bir çalışma yaparak bir büyük altından da kurtulma şansınız bulunmaktadır. Hatta beyaz eşya konusunda iyi bir araştırma yaparak 9 ay kala uygun fırsatları değerlendirip eşyalarınızı alabilirsiniz. Diğer eşyalarınız için belki biraz erken ama, beyaz eşya konusunda çalışmalarınızı yapabilirsiniz.

Düğün Mekanı İçin Menü İçerikleri

Düğün mekanını eğer belirttiğimiz gibi tuttuysanız, artık işin menü kısmına geçebilirsiniz. Düğününüzü yemekli mi yapacaksınız? , yoksa kokteyl usulü mü yapacaksınız? Buna karar verdikten sonra mekan ile görüşmelere başlamanız bir büyük yükten kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Bu konuda alacağınız kararları bütçenize en uygun şekilde yapmanızı öneriyoruz. yani menü konusunda eğer yemek sizleri çok fazla zorlayacak ise yemekli bir düğün yapmak yerine kokteyl tarzında bir menü seçimi yaparak da mutlu gününüzü gelen misafirleriniz ile kutlayabilirsiniz.

Düğün Organizasyon Firması Konusunda Çalışmalara Başlayın

Düğüne 9 ay kala yapılması gerekenler arasında mekan konusunda her şeye karar verdikten hemen sonra düğün organizasyon firması ile çalışmak istiyorsanız da, firmalar ile görüşme yaparak hayalini kurduğunuz düğünü yapabilirsiniz. Özelikle de organizasyon firmalarının sizlerin istediği tarzda sunacağı konseptlerin son derece önemli olduğunu belirtelim. Bütçenize en uygun şekilde burada hareket etmeniz hem sizin hem de eşiniz için son derece dikkat edilmesi gereken konuların başında gelmektedir.

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir