En Gösterişli Motifli Ağır İğne Oyası Modelleri 2024 – 2025

Merhaba hanımlar bayrama çok yakışacak birbirinden güzel iğne oyası modellerini sizlere sunuyoruz. El emeği göz nuru hazırlanan iğne oyaları görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Sizler de detaylarını hayran kalacaksınız iğne oyası modellerini yaparak en güzel ürünlere sahip olabilirsiniz. Daha önce görmediğiniz kadar güzel olan iğne oyaları görenleri kendine hayran bırakacak. Çok kolay yapılan en güzel iğne oyası modellerini sizler de yaparak harika modelleri sahip olabilirsiniz. Yeni öğrenenlerin bile yapabileceği kadar kolay olan iğne oyası modellerini dilediğiniz renk tasarımıyla hazırlayabilirsiniz. Çıtı pıtı görünen kibar iğne oyaları naif kadınların tercihi olmaya devam ediyor. Ağır model seven hanımları ise birbirinden renkli modelleri ekledik. Detayları ile birlikte süsleyeceğiniz bu güzel iğne oyası modellerine hadi birlikte göz atalım.

Göz Kamaştıran Birbirinden Popüler İğne Oyası Modelleri
Çok Sipariş Aldıran Birbirinden Renkli Tığ İşi Oya Modelleri
Yepyeni Görülmemiş Bebek Örgü Modelleri
Rengarenk Tasarımı ile Yaz Aylarına Yakışan İğne Oyası Modelleri
Gösterişli Kadınlara Harika Tığ İşi Oya Modelleri

Motifli ve Şık İğne Oyası Örnekleri

Siyah tülbent kenarına yapılan kırmızı ve yeşil renkler ile hazırlanmış olan motifli iğne oyası modeli en sevilen modellerdendir. Sizler de çok severek kullanacağınız bu güzel iğne oyalarını kolaylıkla yapabilirsiniz.

El emeği göz nuru hazırlanmış çiçekli iğne oyası modeli oldukça güzel görünmektedir. Sizler de çok şık görünen bu modelleri özel günler için tercih edebilirsiniz.

Havlu kenarına yapılmış olan kaya model ve çiçek modelinin bir arada kullanıldığı kat kat çiçekler ile hazırlanmış olan iğne oyası modeli banyolarınıza değer katacak.

Gösterişli model seven hanımların tercihi olan asil mor renk seçilerek hazırlanmış olan iğne oyası modeli çok güzel görünmektedir.

Gala model hazırlanmış olan iğne oyası modelini sizler de dilediğiniz renklerde hazırlayarak farklı modeller elde edebilirsiniz.

Gala İğne Oyası Modelleri

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir