En Popüler ve Basit Yapılan Tığ İşi Oya Modelleri 2024 – 2025

Kıymetli hanımlar değerli takipçiler daha önce görmediğiniz kadar güzel olan tığ işi oya modellerini sizlere sunuyoruz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı tığ oyalarını yaparak harika modellere sahip olabilirsiniz. Son zamanların en çok tercih edilen tığ işi oya modellerini sizler de yapıp maddi kazancı elde etmek için satışa sunabilirsiniz. Çeyizlerimizin gözdesi olacak tığ oyaları görenleri kendine hayran bırakmaya devam ederken sizler de bu modelleri yapabilirsiniz. Hadi birlikte yeni ve en güzel tığ işi oya modellerini de detaylı şekilde göz atalım.

Sosyal Medyada Yankı Uyandıran Farklı İğne Oyası Modelleri
Çok Sipariş Alan Yeni Çıkan Tığ İşi Oya Modelleri
Hayranlık Uyandıran Bebek Örgü Modellerine Çok Sevildi
Göz Kamaştıran Birbirinden Popüler İğne Oyası Modelleri
Çok Sipariş Aldıran Birbirinden Renkli Tığ İşi Oya Modelleri

En Güzel Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde yer alan renkli tülbent kenarına yapılmış olan cenk marka tülbent seçilerek hazırlanan tığ işi oya modeli en çok satan modellerdendir.

Yapım aşaması zor olan tığ işi oya modelini hamarat hanımlar yapabilir. Hamaratsanız siz de bu modeli tercih ederek yapıp marifetiniz ortaya koyabilirsiniz.

Çok güzel görünen tığ işi oya modeli rengarenk yapılan tığ oyaları arasında en çok sevilen modeldir. Sizler de bu modeli yaparak en yeni ve en güzel modelleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Kibar model seven hanımların tercihi olan tığ oyası en sevilen modellerdendir. Sizler de çok sevilen bu modeli yapıp çeyizlerinizi ekleyebilirsiniz.

Havlu kenarına yapılmış olan tığ işi oya modeli şık tasarımı ile en sevilen modeller arasında yer alıyor. Sizler de pırpır model hazırlanmış olan tığ oyalarını yaparak en yeni modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

Farklı Tığ İşi Oya Modelleri

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir