Eviniz İçin İnanılmaz Çocuk Gardırop Tasarım Fikirleri

O gün için ihtiyacınız olmayan şeyleri toparlamanın ve depolamanın zamanı geldi. Çocuk gardırop tasarımları hakkındaki bu bloga bir göz atın.

“Bana bunu ver”, “Bana şunu ver”, “Bunu aç şunu aç”, “Bunu istiyorum, onu değil”. Ebeveynler olarak bu küçük sevimli cümleleri hemen anlayacaksınız. Çocuklar küçük asiler olarak bilinir ve genellikle odalarında neşeli bir karmaşaya neden olurlar. Tüm bu dağınıklığın saklanması gerekir. İşte bu yüzden DesignCafe olarak eğlenceli ve süper havalı çocuk gardırop tasarımları hazırladık. Sakın kaçırmayın.

Kırmızı ve Beyaz Çocuk Gardırop Tasarımı

Bu çocuk odası kırmızı beyaz bir temaya sahip. Güzel bir kırmızı ve beyaz duvar kağıdı ve buna uygun çarşaflar. Ebeveyn olarak bilirsiniz ki çocuklar bazen yetişkinlerden bile daha fazla aksesuar ve kıyafete sahip olabilirler! Kırmızı çerçeveli soğuk beyaz renkteki bu çocuk gardırobu tasarımına bir göz atın. Bu çocuk yatak odası, depolama için bol miktarda alana sahip bir gardıroba sahiptir, bu nedenle çocuğunuz bir istifçiyse, bu onun için mükemmel bir gardırop olacaktır. Bu çocuk gardırobu tasarımında baş üstü dolapları, uzun üniteler ve dahili bir ayna bulunuyor.

Frosty white framed in red kids wardrobe designs with plenty of space for storage & dressing mirror is perfect.
Ekstra saklama alanı ve tuvalet aynası içeren bir çocuk odası gardırop tasarımı

Çocuklar İçin Kara Tahta Gardırop Tasarımı

Bu yatak odası korkak ve eğlenceli bir havaya sahip. Bu çocuk odası gardırop tasarımı türünün tek örneği. Kayrak kapaklı olarak tasarlanmıştır. Çocuğunuz artık kıyafetlerini ve oyuncaklarını sakladıktan sonra gardırobunun üzerine karalamalar yaparak eğlenebilir. Bu çok işlevli çocuk gardırobu tasarımı, çocuğunuzun eşyalarını istiflerken yaratıcı olmasını sağlar. Bu çocuk gardırobu, yatak takımları ve kullanılmayan eşyalar için çekilerek açılan dolaplar ve baş üstü depolama alanı ile birlikte gelir.

Kids room wardrobe design with multifunctional slate door for doodling & storage for clothes is a fun vibe.
Boş zamanlarda karalama yapmak için kayrak kapaklı harika bir çocuk gardırop tasarımı
Embrace a clutter free life with functional wardrobe designs

Renkli Bir Çocuk Gardırop Tasarımı

Her çocuk renkli bir çocuk gardırobu tasarımını hak eder. Bu oda, sarı, kırmızı ve mavi renklere boğulmuş nevresim takımından, canlı bir hava kuvvetleri mavisi ve beyaz kombinasyonuna sahip gardırobuna kadar renklerle dolu. Bu çocuk gardırobu, baş üstü dolapları sayesinde çocuk yatak odanıza ekstra depolama alanı sağlar. Uzun bir gardırop, çocuğunuzun kolayca erişebileceği bir yerde duruyor – tek yapması gereken çekip açmak.

Colorful kids wardrobe designs with a vibrant combination of blue & white with the overhead cabinet are gorgeous.Colorful kids wardrobe designs with a vibrant combination of blue & white with the overhead cabinet are gorgeous.
Beyaz ve mavinin cesur ve parlak renk kombinasyonunda bir çocuk gardırop tasarımı

Mavi Renkte Modern Bir Çocuk Gardırop Tasarımı

Mavi asla yanlış gidemeyecek bir renktir! Bu modern çocuk gardırobu tasarımı, iki mavinin birleşiminden oluşan, bas-aç kapaklı tek bir gardırop oluşturmak üzere tasarlanmıştır. Çocuğunuz fazla yer kaplamayan basit bir depolama alanını seviyorsa bu çocuk gardırobu mükemmeldir.

Modern kids wardrobe design with two tones of blue & storage space with push to open doors is perfect.Modern kids wardrobe design with two tones of blue & storage space with push to open doors is perfect.
Ortadaki vurgulu duvara uyması için mavinin iki tonunda basit bir çocuk gardırop tasarımı

Ayrıca, Modern Çocuk Yatağı hakkında daha fazla bilgi keşfedin

Beyaz Renkte Sade Bir Çocuk Gardırop Tasarımı

Bu çocuk gardırobu tasarımı, minimalist tarzda bir odada beyaz renkte sade bir yapıya sahip. Bu çocuk gardırobu tasarımı, iki gardırobun birleştirilerek tek bir gardırop haline getirilmiş gibi görünüyor. Bu çocuk gardırobu iki uzun saklama dolabı ve iki küçük baş üstü dolabı ile birlikte geliyor. Bazen bir tane yapmak için iki tane gerekir.

White wardrobe design kids room in a minimalistic style with storage & overhead cabinets looks elegant.White wardrobe design kids room in a minimalistic style with storage & overhead cabinets looks elegant.
Estetik açıdan sade bir çocuk odası için beyaz renkte minimalist bir gardırop tasarımı
Kids bedroom design with 20% more space

Üç Renkli Çocuk Gardırop Tasarımı

Bu çocuk odası gözlere hitap ediyor. Size kiraz çiçeklerini hatırlatacak güzel bir duvar kağıdı ve ona iliştirilmiş pembe renkli sevimli küçük bir gölgelik ile bu gardırop tasarımı çocuğunuzun kendisini bir prenses gibi hissetmesini sağlayacaktır. Bu çocuk gardırop tasarımı canlı pembe, koyu bej ve beyaz gibi taze renklerle tasarlanmıştır. Bu çocuk gardırobu tasarımı, kolay erişim ve baş üstü saklama alanı için itilerek açılan kapaklara sahiptir. Minik yavrunuzun kendini kontrol edebilmesi için gardırobun ucuna uzun bir ayna eklenmiştir.

Kids wardrobe design with fresh colours like vibrant pink, dark beige and white look beautiful & push to open doors.Kids wardrobe design with fresh colours like vibrant pink, dark beige and white look beautiful & push to open doors.
Küçük prensesiniz için taze renklere ve ucunda uzun bir aynaya sahip bir çocuk gardırop tasarımı

Design Cafe olarak bizce birbirinden havalı ve eğlenceli çocuk gardırop tasarımları bunlar. Ne düşündüğünüzü bize bildirin! Bize bir e-posta gönderin. Sizden haber almak için sabırsızlanıyoruz!

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir