Eviniz İçin Mükemmel Modern Ev Barını Tasarlama

Cesur ve şık ya da zarif ve minimalist. İlham verici rehberimizdenen iyi ev barı tasarımlarıarasından seçiminizi yapın

Bir eve sahip olmanın ayrılmaz bir parçası, ister balkondaki sıcak güneş ışığı ister pijamalarınızla bir kadeh Chardonnay ile gevşeyebileceğiniz şık bir bar olsun, evin her köşesinin tadını çıkarmaktır. Günümüzde modern ev barı tasarımları, 90’ların stil unsuru katmadan yer kaplayan yüksek dolaplarına hiç benzemiyor. Her evin 20’li ya da 30’lu yaşlardaki bireyler için en önemli vurgusu bar alanıdır. Dolayısıyla, evinizin eğlence alanına bir bar eklemeye karar verdiyseniz, bu ilham verici tasarımlara ihtiyacınız var demektir.

İyi stoklanmış basit bir içki dolabından profesyonel kurulumlara kadar, bu modern ev barı tasarım fikirleri hem işlevsel hem de zariftir. Günümüzde mevcut olan tasarım seçenekleri labirentinde gezinmenize yardımcı olmak için, her evi tamamlayan bazı en iyi ev barı stillerini belirledik.

[wpcc-iframe title=”Get Your Home Ready For Fun & Safe House Parties | Home Bar Designs | Dining Room Designs” width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/bLCm1LoBdCE?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share” allowfullscreen=””]

Mükemmel Teras Bahçe ve Bar Kombinasyonunu Oluşturmak

Teras bahçe ve barı bir arada kullanmak alanı değerlendirmek için mükemmel bir yoldur. Mobilyaları ve ışıkları şıklaştırarak gerçek bir restoran bar havası yaratın. Evin en üst kısmında yer alan bu eğlence alanı, barın yanında geniş bir oturma alanına sahiptir. Bar atmosferini tamamlamak için tezgahın üzerindeki sarkıt ışıklar ayrıntılı bir doku hissi verirken, canlı bordo bar sandalyeleri alana heykelsi bir ilgi katmanı getiriyor.

Modern home bar design on terrace with furniture and lights brings real restaurant bar vibeModern home bar design on terrace with furniture and lights brings real restaurant bar vibe
Tüm yıl boyunca rahat bir gece içkisinin tadını çıkarmak için çatıyı kapatın ve ev barınızın alanını cam kapılarla çevreleyin
Lets plan your home interiors together, speak to designers now

Ev İçin Modern Bir Mini Bar Tasarımı

Gerçek mini barların aksine, bu tasarım ilhamı küçük evler için en uygun olanıdır. Evler için tasarlanan bu modern mini bar, yaşam alanını bardan incelikle ayırıyor. Bar, küçük bir arkadaş grubunu ağırlamak için mükemmeldir. Ahşap masa yaşam alanının renk paletini tamamlarken, beyaz sandalyeler odanın dekorunu canlandırmaya yardımcı oluyor. Rafı şık bar aksesuarları ve türünün tek örneği bardaklarla süsleyerek misafir ağırlarken bir şeyler içmeyi kolaylaştırın.

Living cum dining area with a modern mini bar design for home.Living cum dining area with a modern mini bar design for home.
İşlevsellik göz önünde bulundurularak tasarlanan bu ev tipi minibar tasarımı, oturma odasında öne çıkar ve dekoru zenginleştirir

Geçiş Dönemi Modern Ev Bar Tasarımları

Beyaz, bir ev barı için estetik açıdan çok hoş bir renktir. Minimalist cazibenin basit unsurlarını aşılarken alana rahat ama modern bir hava katıyor. Bu modern ev barı tasarımıyla ilgili hiçbir şey ezber bozmuyor olsa da siyah ve beyazın kombinasyonu, monoton bir renk düzeninin bir alana nasıl zenginlik katabileceğine dair mükemmel bir örnek oluşturuyor. Kullanışlı bir şekilde tasarlanmış olan bu bar, evdeki küçük köşeyi iyi bir şekilde değerlendiriyor. Bar tezgahının üzerindeki rustik beyaz sarkıt lambalar, iç mekandan ilgi odağı çalmadan doğru miktarda stil katıyor. Ahşap bar taburelerine uyması için zeminleri hafif ve klasik tutun.

Minimalistic modern home bar design for small space, a combination of black and white brings a cosy yet modern vibe.Minimalistic modern home bar design for small space, a combination of black and white brings a cosy yet modern vibe.
İncelik katmanları aşılamak için, tezgahın üzerine saksı veya altın kokteyllik gibi dokusal vurgular yerleştirmek üzere ahşap bir tepsi kullanın

Modern Bir Dokunuşla Vintage ve Rustik Bir Ev Bar Ünitesi Oluşturmak

Evinizde bar alanı için geniş bir alan varsa, bu vintage ev bar ünitesi tam size göre. Zaten rustik bir havaya sahip olan evinizde dağınıklığı minimumda tutmak önemlidir. İlgi çekici unsurlara odaklanarak bar alanının öne çıktığından emin olun. Tozlu tuğla kırmızısı duvar bara daha fazla kişilik katarken, tamamlayıcı pirinç ışıklar doku açısından zengin bir alan yaratıyor. Bu modern ev barı tasarımında sıcak kahverengilerin ve sessiz kırmızıların kullanılması, evde özel günleri kutlamak için size daha fazla neden verir.

Modern home mini bar designed with wood and brick red wall infuses more personality to the bar brings vintage and rustic touchModern home mini bar designed with wood and brick red wall infuses more personality to the bar brings vintage and rustic touch
Yan tarafa ahşap çerçeveli bir ayna yerleştirmek derinlik yanılsaması yaratacak ve ev barınızın daha geniş görünmesini sağlayacaktır

Eğlenceler için Mükemmel, Cesur ve Modern Bir Ev Barı Tasarımı

Geleneksel bir bar ünitesinin aksine, bu eklektik tasarım gönülsüzler için değildir. Evin havasına uyum sağlayan bu cesur ama modern ev barı tasarımı, bir pop ile tüm dışarı gider. Bu ilham verici tasarım, ev barınız için bir alan yaratmak için büyük bir odaya ihtiyacınız olmadığını gösteriyor. Neredeyse yaşam alanıyla bütünleşen ancak harika bir eğlence alanı yaratmak için öne çıkan etkili bir bar ünitesi, modern iç mekanların olmazsa olmazıdır. Bu mekanda odak noktası, geometrik bir bar sandalyesi ile parlak mavi masa. Çarpıcı ışıklar mekanın canlılığını bir arada tutarken, mat siyah duvar da hareketli bar alanına ambiyans katıyor.

Modern bar counter design for home blends with the living area yet stands out to create a wonderful entertaining space.Modern bar counter design for home blends with the living area yet stands out to create a wonderful entertaining space.
Canlı ev barı tasarımlarını tercih ederken, mekana hayat katmak için zıt ev aksanlarıyla oynayın
Modular interiors by DesignCafe: 20% OFF

Bu modern ev barı tasarımlarından herhangi birini mekanınıza ekleyerek yaratıcı yeteneğinizi ortaya çıkarın. Evinizin büyüklüğüne bağlı olarak, rahat bir köşeyi canlandırabilir veya tüm bir odayı ele geçirip şekillendirebilirsiniz. Hala daha ilham verici fikirler arıyorsanız, DesignCafe’de bize ulaşın ve ev barınızı sizinle birlikte planlamanıza yardımcı olabiliriz.

Modern ev barı tasarımları hakkında okumaktan keyif aldıysanız, ayrıca keşfedin:

  • Modern Bar Tezgahı Fikirleri
  • Ev Bar Dolabı Tasarımları
  • Mutfak Bar Taburesi Fikirleri

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir