Evinize Sıcak Bir Ambiyans Katacak 6 Duvar Aplik Aydınlatma Fikri

Bazı çarpıcı duvar aplik ışık fikirleri ile evinizin ambiyansına büyüleyici bir aydınlatma katmanı ekleyin

Işıklar, evinizin iç mekanlarına katmanlar eklemenin ve vurgulamak istediğiniz dekoratif unsurlara odaklanmanın harika bir yoludur. Duvar aplikleri ve duvar lambaları çoğunlukla aynı olsa da, daha teknik konuşacak olursak, duvar aplikleri genellikle camla kaplı duvar lambalarıdır. Çağdaş aydınlatma zamanla popülerleştikçe ve her geçen gün yeni deneysel aydınlatmalar piyasaya çıktıkça, aplikler ve duvar lambaları arasındaki anlam farkı da azalıyor.

Piyasada bulunan çeşitli aplik aydınlatmalarıyla, evinizin iç mekanlarına uyan ve alanınızın güzelliğini vurgulayan mükemmel olanı seçmek oldukça kafa karıştırıcı olabilir. Bu yüzden size tasarım hassasiyetlerinize uygun bazı benzersiz tasarımlar ve eşleşen iç tasarım fikirleri sunuyoruz. Öyleyse ne bekliyorsunuz? Burada bazı çarpıcı duvar aplik aydınlatma tasarım fikirlerini keşfedelim.

1. Tavana Kadar Çıkan Tasarımcı Duvar Aplik Aydınlatması ile Göz Kamaştırın

Duvardan tavana aplik ışığı duvarınızı aydınlatır ve vurgulu duvarlara karakter katar. Sıcak bir ambiyans yaratır ve evin havasını belirler. Bu ışıklar evinizin iç mekanlarına kişisel bir dokunuş katar ve evinizin güzelliğini arttırmak için en iyisidir. Dokulu duvar kağıdı, taş kaplama vurgulu duvarlar veya 3D duvar kağıdı üzerinde de kullanabilirsiniz. Yaşam alanınızın güzelliğini artırmak için asma tavandaki bazı koy ışıkları ve spot ışıkları ile eşleştirin.

2. Endüstriyel Tarzdaki Balkonunuzu Access Lighting Duvar Aplikleriyle Aydınlatın

Tuğla kaplamalı vurgulu duvara sahip bu endüstriyel tarzdaki balkon, iç mekanda kalırken doğanın ortasında gevşemeyi ve dinlenmeyi seven şehir sakinleri için mükemmeldir. Yukarı doğru duvara monte edilen minimalist vurgulu aydınlatma aplik, vurgulu duvarınızın odağını çalmadan balkonun güzelliğine katkıda bulunur. Pahalı vitrinlerinizi sergilemek için LED arka aydınlatmalı duvara monte bir raf ekleyebilirsiniz. Ayrıca, arkadaşlarınız ve ailenizle boş zamanlarınızın tadını çıkarmanız için altına saklama alanı olan bir bank ekledik.

Daha Fazla Oku : Oturma Odası Duvar Işıkları Fikirleri

3. Metal Duvar Aplik Aydınlatması ile Banyonuzu Büyüleyin

Altın vurgular her alanın güzelliğini vurgular ve lüks bir hava katar. Duş zamanınızı lüks bir spa deneyimine dönüştürmek istiyorsanız, bu banyo duvar aplik aydınlatma fikri tam size göre. Aynanın her iki yanında bulunan bu silindirik metal aplik çifti, banyonuzun iç mekanlarına göz kamaştırıcı bir hava katar ve mekanı güzelce aydınlatır. Resimde gösterildiği gibi, bu aplikleri tamamlamak için banyo duvarlarınızı sangria kırmızısı ve beyaz olarak tasarlayabilirsiniz. Aydınlatma tasarımına uyması için altın armatürler kullanın ve banyonuzun görünümünü tamamlayın.

4. Asma Duvar Aplik Işığı ile Banyonuza Eski Dünya Cazibesi Katın

Minimalist tasarım hassasiyetleri, temiz çizgiler ve retro bir şema ile tasarlanan bu banyo, sınırlı alana sahip küçük banyolar için mükemmeldir. Mavi ve beyaz renk kombinasyonu çarpıcı bir kontrast oluştururken daha büyük bir alan yanılsaması yaratıyor. Ayrıca geniş bir ayna ve şeffaf bir cam bölme ekleyerek ferah bir görünüm elde ettik. Retro bir hava için, basit Edison ampullere sahip asma duvar aplik aydınlatma armatürlerini tercih edin. Banyo iç mekanlarına eski dünya cazibesi katmak için basit ama mükemmeldirler.

5. Royal Lighting Duvar Aplikleri Evinize Şenlikli Bir Hava Katmak İçin Mükemmel

Evinizin iç mekanlarına karmaşık bir görünüm kazandırmak için bazı şenlikli duvar aydınlatma fikirleri mi arıyorsunuz? Bu metal duvar aplik ışıkları çekici bir parlaklık sağlayacak ve şenlikli ev dekorunuza büyüleyici bir çekicilik katacaktır. Bu ışıkları vurgulu duvarınızda kullanabilir veya odağı duvar asmalarına, vitrinlere, tablolara veya duvar sanatına getirmek için bir erişim ışığı olarak kullanabilirsiniz. Biraz kandil, peri ışığı ve taze çiçek çelenkleri yerleştirin ve eviniz kısa sürede şenliğe hazır olsun.

Daha fazla bilgi edinin: Yatak Odası Duvar Işıkları Fikirleri

6. Duvar Aplik Aşağı Işık ile Balkonunuzdaki Dikey Bahçeye Odaklanın

Evinizin herhangi bir dekor öğesine odaklanmak istiyorsanız, Access aydınlatma duvar aplikleri en iyi seçenektir. İç mekanlarda kullanabileceğiniz gibi dış mekanlarda da kullanabilirsiniz. Burada, balkonun çim duvarındaki güzel tabloya odaklanmak için bir erişim aydınlatma duvar aplikimiz var. Bu ışıklar göz alıcı, şık ve aynı zamanda yüksek verimlidir. Bunları arkadaşlarınız ve ailenizle akşam partinizi aydınlatmak için ortam ışıkları olarak da kullanabilirsiniz.

Yaratıcı olun ve evinizi, evinizin iç mekanlarına uygun en iyi duvar aplik aydınlatmalarıyla tasarlayın. Ev iç mekanlarıyla ilgili herhangi bir bilgiye ihtiyacınız varsa veya dağınıklıktan uzak bir yaşam tarzı sürebilmek için evinizi yenilemek istiyorsanız, bugün uzman tasarımcılarımızla konuşun. Modüler tasarım hassasiyetlerimiz %20 ekstra depolama alanı ile birlikte gelir. Öyleyse, bugün bir danışma randevusu alın ve evinizi birlikte tasarlayalım.

Get a free design consultation from design cafe

Duvar aplik aydınlatması hakkında okumaktan keyif aldıysanız, diy aydınlatma fikirlerine de bir göz atın.

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir