Evinizin Konfor Katsayısını Yükseltmek İçin Yataklı Kanepe Fikirleri

İç mekan sektörünü şaşırtan bu yataklı kanepe tasarımlarıyla hayalinizdeki evin havasını ve ambiyansını değiştirin.

Herkes, eksiksiz bir evin tüm unsurlarını bir araya getiren iyi bir ev içi düzenlemesini sever. Ancak, alan kısıtlamaları nedeniyle, yaşam alanımız için mükemmel uyumu bulma konusunda her zaman ödün veriyoruz. Aksanlı sandalyeleri olan düzgün bir üç kişilik kanepeye sahip olmayı sevseniz de, zaman zaman misafir ağırlıyorsanız ve ekstra bir uyku alanına ihtiyacınız varsa iyi bir seçim olmayabilir. İşte bu noktada yataklı kanepeler kullanışlı hale gelir. Bununla birlikte, bir sonraki oturma yükseltmenizi, yani yataklı kanepelerinizi kolayca dahil edebilecek beş çarpıcı yaşam alanı tasarladık.

Geniş Bir Oturma ve Eğlence Alanı İçin Gri Tam Boy Yataklı Kanepe

Çalışma odasına uzanan hoş bir modüler TV üniteniz ve aksanlı sandalyeler arasında oturan bir sehpanız var, ancak oturma odanızın küçük bir yükseltmeye ihtiyacı olduğunu mu düşünüyorsunuz? Gri renkte hoş bir tam boy yataklı kanepe ile mekanınızın genel estetiğini tamamlayın. Altına da beyaz suni kürk bir halı sererek tamamlayın. Bu kurulum, gece için ekstra bir yatağa ihtiyaç duyan büyük evler için mükemmeldir.

A full-sized grey sleeper sofa paired with a white faux fur rug in living room
Oturma odanıza bir eğlence koltuğu ekleyin

Bu Mavi Kutulu Yataklı Koltuk Takımı ile Uzun Film Gecelerine Giriş Yapın

İyi bir film maratonunu seviyorsanız ve rahat bir oturma alanına çekilmeniz gerekiyorsa, bu mavi kutulu tam boy yataklı kanepe işinizi görür. Tüm film zamanı atıştırmalıklarınızı ve elektrikli aletlerinizi saklayan beyaz modüler bir sehpa ile vurgulanan bu oturma odası ayarı, hafta sonu eğlence noktanız olarak ikiye katlanır.

Blue boxed sleeper sofa set accentuated with a modular lift-top coffee table
Film geceleri için rahat koltuklara çekilin
End-to-end home interior design solutions for a stunning home

Misafir Odanız İçin Kanal Tufted Tek Kişilik Yataklı Kanepe

Misafir odanız, evinizde biraz ilgiye ihtiyaç duyan ve genellikle göz ardı edilebilen tek alandır. Ancak püsküllü ve kırlentli tek kişilik bir kanepe eklemek, bu alana konfor ve aidiyet duygusu getirmeye yardımcı olabilir. Birkaç iç mekan bitkisi ve çekmeceli bir misafir saklama dolabı da eklediniz mi, tamamdır.

Guest room where adding a single sleeper sofa with throw pillows brings a sense of comfortGuest room where adding a single sleeper sofa with throw pillows brings a sense of comfort
Konfor için misafir odasında tek kişilik yataklı kanepe

Yatağınızı Bu Püsküllü Kraliçe Yataklı Kanepe ile Değiştirebilirsiniz

Biraz maceraperest olmayı seviyorsanız ve yatak odanızın alanını yükseltmeniz gerekiyorsa, kutulu yatağınızı bu püsküllü kraliçe yataklı kanepe ile değiştirmeyi seçebilirsiniz. İhtiyacınız olmadığında, her zaman katlayarak üç kişilik bir kanepeye dönüştürebilir ve gün içinde işlerinizi halletmek için yeterli alan kazanabilirsiniz. Bu orta boy yataklı kanepeyi tavandan yere kadar uzanan bir gardırop ve yatağın her iki yanında lambalı mermer üst yan sehpalarla tamamlayabilirsiniz.

Bedroom with a tufted queen sofa doubles up as a three-seater sofa saving enough spaceBedroom with a tufted queen sofa doubles up as a three-seater sofa saving enough space
Bu püsküllü çekyat ile iyi bir gece uykusu çekin

Modern Bir Koltuk Takımı Yerine Minimalist Bir Yataklı Kanepe ile Şık Olun

Tıpkı yatak odasında olduğu gibi, oturma odanızın geleneksel koltuk takımlarını da bu gri minimalist yataklı koltuk takımı ile değiştirebilirsiniz. Bir okuma cennetinin mükemmelliğine katkıda bulunan bu yataklı kanepe, en sevdiğiniz kitapla dinlenmeniz gereken zamanlar için içinizdeki bibliyofile en iyi şekilde uyabilir.

Open living room in minimalist design that has reading nook with a sleeper sofaOpen living room in minimalist design that has reading nook with a sleeper sofa
Okuma köşesi için modern minimalist yataklı kanepe

Artık yaşam alanınızı benzersiz bir mobilya seçeneğiyle nasıl vurgulayabileceğinizi bildiğinize göre, neden bu yataklı koltuk takımlarını evinizde de denemiyorsunuz? DesignCafe’deki uzman tasarımcılarla ücretsiz bir danışma randevusu alın ve bugün hayalinizdeki eve sanal bir tur atın!

Bu arada, ev içi tasarım ipuçları ve fikirleriyle ilgili popüler bloglarımızdan bazılarına göz atın:

  • Evinizi bitkilerle dekore etmek için nihai rehber
  • İçinizdeki dekor tutkunu için rustik ev dekorasyonu fikirleri
  • Yurt odanızı bu benzersiz dekor fikirleriyle vurgulayın
  • Her ev ortamına cazibe katan ahşap asma tavan fikirleri

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir