Gardırobunuzda Olduğu Kadar İlişkinizde de Kendinize Yer Açın

Partnerinizle gardırop savaşına son verin ve DesignCafe ile ona özel bir alana sahip olun!

Gardırop savaşları gerçek hayat problemleridir. Ve işte gardıropları dışında her şeyi halletmiş bir çiftin hikayesi. Evet! Hayatlarını birleştirmeye karar verdiklerinde, kıyafetlerini de karıştırdılar. Kulağa romantik gelse de, dışarı çıkmak için her hazırlanmak istediklerinde zorluklarla karşılaştılar!

Neden mi?

Şey, bazı günler eşleşen eteğini bulamaz çünkü tişört yığınının altında bir yere saklanmıştır. Diğer günlerde ise yepyeni blazer ceketini onun el çantalarının altına sıkıştırılmış olarak buluyordu. Böylece, gardıropta yer sorunu, tartışmalara yol açan rahatsızlıklara neden oldu.

Ancak bitmek bilmeyen tartışmalardan sonra kendileri için doğru gardırop çözümünü buldular.

Nasıl? Nerede?

Gelin, gardırop savaşının ortasındaki bu mükemmel Hintli çifte bir göz atın!

[wpcc-iframe title=”Make Space In Your Relationship And In Your Wardrobe! | Design Cafe” width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/LvzCR9NKBXs?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen=””]

Design Cafe, gardırop alanı için yapılan bu ev kavgalarına bir son vermeye karar verdi. Onun ve onun bölümlerine sahip benzersiz modüler gardırop tasarımları kişisel alanla birlikte geliyor!

Bu modüler yatak odası gardıropları, kimin kıyafetlerinin askıya alınacağı konusundaki kavgalarınızı çözmek için birden fazla düzenleme mucizesine sahiptir.

Bize inanmıyor musunuz? Gelin size tüm gardırop sorunlarınızı çözmek için tasarlanan en yeni dört modüler gardırop tasarımımızı gösterelim. Şimdi sıkı durun ve özenle seçtiğimiz yatak odası gardırop tasarımlarımıza göz atın. Sadece bir uyarı! Dördüncüye dikkat edin; gözler için bir ziyafet!

Erkek ve Kadın İçin Eşit Alana Sahip Akıllı Bir Panjursuz Yatak Odası Gardırobu

Bu modüler gardırop, size ve eşinize eşit miktarda alan sağlamak için tasarlanmıştır. Her birinde geniş bir askı çubuğu dolabı bulunan ayrı bölümlere sahip üç kapılı bir tasarıma sahiptir. Bu sayede elbise ve paltolarınızı ve eşinizin kıyafetlerini asmanız kolaylaşır.

Gardırop ayrıca giysileri dağıtmak için birden fazla çekmece ve rafla birlikte gelir. Ayrıca sizin ve eşinizin daha az sıklıkta kullandığınız eşyaları saklayabileceğiniz çatı rafları da vardır. Bu şekilde, gardırop alanınızı en çok ihtiyaç duyduğunuz şeyler için kullanabilirsiniz.

A clever shutter-less bedroom wardrobe with equal space for him and herA clever shutter-less bedroom wardrobe with equal space for him and her

Bu gardırobun öne çıkan özelliklerinden biri de ekli giyinme ünitesidir. Ünite ayrıca el çantalarınızı, ayakkabılarınızı vb. saklayabileceğiniz bir alana da sahiptir.

Her Şey İçin Özel Alana Sahip Cam Kapılı Ahşap Gardırop

Bu gösterişli cam cepheli ahşap gardırop, geniş bir yatak odası için idealdir. L şeklindeki dolap, her biri giysi düzenleme ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanmış üç bölüme sahiptir.

Değerli elbiselerinizi ve blazer ceketlerinizi üst üste yığılmayacak şekilde asabileceğiniz geniş giysi rafları vardır. Gardırobun ayrıca havlularınızı, deri çantalarınızı vb. saklamak için raflı bir orta bölümü vardır.

A glass door wooden wardrobe with dedicated space for everythingA glass door wooden wardrobe with dedicated space for everything

Gardıropta ayrıca en değerli ayakkabılarınızı dolabın içinde tutmak için ayakkabı rafları da bulunmaktadır. Bu cam önlü gardırobun en güzel yanı, giysilerinizi pratik bir şekilde görebilmenizdir. Bu, giymek istediğiniz elbiseyi dağınıklık yaratmadan seçmenize yardımcı olacaktır.

Is your wardrobe placed right?

Giysileri Kolayca Ayırmak İçin Ayrı Düzenleyicilere Sahip İki Özdeş Gardırop

Kendiniz ve eşiniz için kıyafet düzenlerken karşılaştığınız en büyük sorun, hepsinin birbirine karışması ve kaos yaratmasıdır.

Bu yüzden Design Cafe, kıyafetlerinizi ayırmak ve onları asılı kıyafetler ve yığılı kıyafetler olarak ikiye ayırmak için bir çözüm buldu.

Sonuç mu? Birbirine zıt düzenleme bölümlerine sahip, aynı görünümlü iki gardırop elde edersiniz. Elbiseler, paltolar, takım elbiseler, pantolonlar vs. dört askılı rafı olan ilk gardıroptaki askı çubuklarına asılabilir. Diğer giysiler ise raflı ve raflı bir sonraki gardıropta üst üste yığılabilir.

Two identical wardrobes with separate organisers to easily assort the clothesTwo identical wardrobes with separate organisers to easily assort the clothes

Bu gardırop, onun gömleğinin sizin bölümünüze asılması veya tam tersi konusundaki tartışmalarınızı kesinlikle çözecektir.

Siz ve Eşiniz İçin Lüks Bir Gömme Dolap

Eğer alan ve bütçe kısıtlı değilse, neden eşinizle aranızdaki tüm gardırop savaşlarını çözecek lüks bir gardırop tasarımına yönelmeyesiniz?

Ahşap cam cepheli gardırop, kıyafetlerinizi istediğiniz şekilde ayırabileceğiniz dışlayıcı bölümlere sahiptir.

Gardırop, alanı ihtiyaçlarınıza göre düzenlemek için birden fazla askı çubuğu rafına, çekmeceye ve rafa sahiptir.

Ayrıca, bölümleri sizin için daha erişilebilir hale getirmek için aşağı çekilebilir gardırop rayı askıları, çekilebilir pantolon / pantolon dolapları vb. vardır.

Gardıropta Kendinize ve Ona Ayrı Alanlar Yaratmak İçin Kendin Yap İpuçları

1. Kıyafetlerinizi partnerinizin kıyafetlerinden uzak tutun, böylece asla karışmazlar ve kaos yaratmazlar

2. Elbiselerinizi ve paltolarını ayrı askı çubuklarına yerleştirin

3. Aksesuarlarınızı bir aksesuar tepsisine yerleştirin, böylece eşyaları için başka çekmeceler de olur

4. Her bir eşyayı çekip çıkarmadan kolayca görebilmek için cam panjurlu çekmeceler kullanın

5. Daha az kullanılan eşyaları istiflemek için gardırobunuza çatı katı dolapları alın

Özel bölümleri yoksa gardırobunuzu düzenlemek zor olabilir. Erkek ve kadın bölümlerine sahip modüler gardıroplarımız, eşler arasındaki bu alan savaşını çözmek için özel olarak geliştirilmiştir.

A luxury walk-in closet for women and menA luxury walk-in closet for women and men

Siz de bu #wardrobewars’ı durdurmak istiyorsanız, bize ulaşın ve bunlardan birini edinmenize yardımcı olalım! Bu nedenle, ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş bir gardırop seçin.

Give your wardrobe a designer look!

Bu makaleyi okumaktan keyif aldıysanız, gardırobunuzu nasıl düzenleyeceğinize de bir göz atın.

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir