Gelin Ayakkabısı Beyaz Mı Olmalı

Gelin Ayakkabısı Beyaz Mı Olmalı

Çiftlerin en özel günü olan düğünler toplumumuzda oldukça önemlidir. Beraber yaşamaya atılan ilk adımda sevenleriyle birlikte olan çiftler her şeyin kusursuz olmasını ister. Gecenin yıldızı olan gelinler baştan sona kusursuz görünmek isterler. Gelinlikten saçlarına özellikle ayakkabılarına kadar. Bunun için aylar öncesinden araştırmalar yapılmaya başlanır. Gelinlik, saç, aksesuarlar derken seçimi en zor olan ayakkabıya gelindiğin de herkesin merak ettiği konu ‘gelin ayakkabısı beyaz mı olmalı’ gelir.

Gelin ayakkabısı göze çarpan önemli ayrıntılar arasındadır. Bunun için ayakkabı seçimi de oldukça önemlidir. Son zamanlarda birbirinden farklı renk modellerde çıkan gelin ayakkabıları tercih yapmayı da oldukça zorlaştırmaktadır. Topuklu ayakkabıdan gelin sandaletine kadar giden geniş ürün yelpazesiyle kararsızlık oluşmasına neden olmaktadır. Son çıkan gelin trendleriyle beraber artık gelin ayakkabısı beyaz mı olmalı sorusunun cevabı ise gelinin zevkine göre değişiklik göstermesidir.

Gelinlik Ayakkabısı Beyaz Olmak Zorunda Mıdır

Beyazla bütünleşen gelinliğin tamamlayıcı olan ayakkabı seçimin de renk bazen seçim yapmayı zorlaştırmaktadır. Gelin ayakkabısı beyaz mı olmalı konusunda akılda oluşan sorular düğün stresiyle beraber işleri zorlaştırmaktadır. Klasik çizgiden çıkmak istemeyen gelin adayları tercihi beyaz ve tonlarından yana kullanırlar. Sade ve şık bir görüntü oluşturan beyaz ayakkabılarla gelinliklerini tamamlamak isteyebilirler.

Gelin ayakkabısı beyaz mı olmalı sorusunun asıl cevabı ise her renk ayakkabının gelinliğin altına giymek için uygun olduğudur. Son yılların trendleri arasında yer alan renkli gelin ayakkabıları ile farklı bir hava oluşturan gelin stilleri karşımıza çıkmaktadır. Her renk ayakkabıyla tamamlanabilecek gelinlikler elde tutulan çiçekle ya da damadın kravatıyla meç edilerek kullanılabilir. Hoş bir görüntü oluşturan bu kombin ile kendi tarzlarını da yansıtabilir.

Gelinliğin altına seçilen ayakkabının rengi gelinin zevkine bağlıdır. Beyaz gelinliğin altına canlı bir renk kullanarak kendi tarzını yansıtabileceği gibi gelinliği ile aynı renkte beyaz bir gelin ayakkabısı da tercih edebilir. Gelin ayakkabısı beyaz olmak zorunda mı konusunda modayla beraber kalıpların dışına çıkılmaya başlanmasıyla gelinler içinde yeni renk seçenekleri ortaya çıkmıştır. Özellikle renkli gelin çiçeği ile uyumlu renklerde seçilen gelin ayakkabıları oldukça hoş bir görüntü oluşturmaktadır. Böylelikle gelinler kendilerini yansıtan tercihleri rahatlıkla yapabilirler.

Gelin ayakkabısı beyaz mı olmalıdır konusu da beyazdan vazgeçemeyen kişiler için de beyaz ayakkabıya eklenen renkli detaylarla farklı bir hava katılabilir. Gelinin seçimine göre belirlenen gelin ayakkabısında renk sınırlaması olmadan her renk tercih edilebilir. Tek renk seçiminden çok renkli ayakkabılara kadar genişleyebilen seçenekler gelinlerin tercih yapması da giderek zorlaştırmaktadır.

 

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

  • Bence baız sabit standartlar kesinlikle bozulmamalı. Gelinlikte beyaz olmalı gelin ayakkabısı da beyaz olmalı benim gözümde. Mor giyen birisini bile gördüm gerçekten abes durumlar bence ama herkese saygımız sonsuz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir