Gösterişli Görünümü ile Süslü Kadınlara Hitap Eden Tığ İşi Oya Modelleri 2024 – 2025

Merhaba hanımlar gösterişli çok güzel görünen tığ işi oya modellerini sizler için hazırladık el emeği göz nuru hazırlanan tığ oyaları en çok tercih edilen modellerdendir. Tek renk tülbent kenarına yapılan tek renk tığ işi oya modeli sade model seven hanımların tercihi oluyor. Gösterişli model sevenler renkli tülbent kenarına tülbent içindeki renklerden seçilerek tığ işi oya modellerini hazırlayabilir. Farklı model sevenlere hitap eden tığ oyaları detayları ile süslenebilir çiçek ve boncuk detayları ile süsleyebileceğiniz tığ oyaları görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Sizler de el emeği göz nuru hazırlanan tığ oyalarını pratik şekilde yapabilirsiniz. Farklı model seven hanımlara hitap eden tığ oyaları oldukça güzel görünmektedir. Sizler de yeni öğrenmiş olsanız böyle tığ işi oya modellerini yapabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel tığ işi oya modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Sosyal Medyada Yankı Uyandıran Farklı İğne Oyası Modelleri
Çok Sipariş Alan Yeni Çıkan Tığ İşi Oya Modelleri
Hayranlık Uyandıran Bebek Örgü Modellerine Çok Sevildi
Göz Kamaştıran Birbirinden Popüler İğne Oyası Modelleri
Çok Sipariş Aldıran Birbirinden Renkli Tığ İşi Oya Modelleri

Gösterişli Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde yer alan el emeğinin yoğun olarak kullanıldığı tığ işi oya modeli en çok tercih edilen modellerdendir. Sizler de çok tercih edilen bu modeli yapabilirsiniz.

Gül model hazırlanmış olan tığ işi oya modelleri hemen yapmaya başlarsanız sizler de kolaylıkla bitirebilirsiniz. Sade model sevenleri bu güzel tığ oyalarını sunuyoruz.

Yapım aşaması kolay ve pratik olan tığ işi oya modelini sizler de dilediğiniz renklerde yapabilirsiniz. Çok güzel görünen model günlük kullanıma oldukça uygundur.

@oya_hazinem Instagram hesabından harika görünen tığ işi oya modelini sizler de yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Gösterişli model sevenlere hitap eden tığ oyaları en yeni modeller arasında yer almaktadır. Sizler de çeyizlerinize bu modeli yapabilirsiniz.

En Yeni Tığ İşi Oya Modelleri

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir