Anasayfa » Kadın » İğne Oyası » İğne Oyası Modelleri » Hamarat Hanımlara Ağır İğne Oyası Modelleri Çok İyi Gelecek 2024 – 2025

Hamarat Hanımlara Ağır İğne Oyası Modelleri Çok İyi Gelecek 2024 – 2025

Merhaba hanımlar sizler için hazırlamış olduğumuz oldukça şık görünen iğne oyası modellerini sizlere sunuyoruz. Sizler de el emeği göz nuru hazırlanan iğne oyası modellerini yaparak değerli çeyiz sandıkları oluşturabilirsiniz. Çeyizlerinizin gözdesi olacak olan iğne oyası örnekleri farklı tasarımıyla en yeni modeller arasında yer almaktadır. Sizler de en yeni iğne oyası modellerini hazırlayarak harika ürünlere sahip olabilirsiniz. Renkli tülbent kenarına yapılan tülbent içindeki renklerden faydalanarak hazırlanan iğne oyaları görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı iğne oyaları hamarat hanımların tercihi olacak. Sizler de hamaratlığınızı sergilemek için bu güzel iğne oyası modellerini hazırlayabilirsiniz. Hadi birlikte en yeni ve güzel iğne oyası modellerini göz atalım.

Kendine Güvenen Kadınlara Ağır İğne Oyası Modelleri
Can Alıcı Görüntüsü ile Tığ İşi Oya Modelleri
Birçok Hanım Bu Lif Örgü Modelleri Çeyizliklere Yapıyor
Havlu Kenarlarını Şenlendirecek Çok Yeni İğne Oyası Modelleri
Sipariş Üzerine Sipariş Aldıran Çok Değişik Tığ İşi Oya Modelleri

Yeni İğne Oyası Örnekleri

Beyaz tülbent kenarına yapılan papatya desenli hazırlanmış olan iğne oyası modeli çok güzel görünmektedir. Sizler de çok şık görünen bu iğne oyalarını yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Tek renk yazma kenarına yapılan motifli iğne oyası modeli ağır modeller arasındadır. Sizler de ağır gününden bu iğne oyalarını yapıp en yeni ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Motifli hazırlanmış olan kırmızı ve krem renklerin yer aldığı iğne oyası modeli çok şık görünmektedir. Sizler de şık tasarımıyla çok sevilen bu iğne oyalarını hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Günlük kullanıma uygun olan çıtı pıtı görünen iğne oyası modeli son zamanların en çok tercih edilen modelidir. Sizler de bu güzel modeli yaparak en güzel ürünlere sahip olabilirsiniz.

Çıtı Pıtı İğne Oyası Modelleri

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir