Hamarat Kadınlara En Gözde İğne Oyası Modelleri 2024 – 2025

Merhaba hanımlar el emeği göz nuru hazırlamış birbirinden güzel iğne oyası modellerini sizlerle buluşturuyoruz. Harika tasarımıyla dikkat çeken iğne oyalarını sizler de yaparak en yeni modellere sahip olabilirsiniz. Daha önce görmediğiniz kadar güzel olan iğne oyaları görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Sade model sevenler tek renk tülbent tercih ederken gösterişli model sevenler rengarenk tercih ederek hazırlayabilir. Çeyizlerinize çok yakışacak bu iğne oyalarını dilediğiniz renk tasarımıyla hazırlayabilirsiniz. Detaylarını hayran kalacağınız iğne oyası modellerini sizler de kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapım aşaması pratik ilerleyen iğne oyalarını eklerken gösterisinden de ödün vermedik. Sizler de bu güzel iğne oyalarını yaparak değerli çeyiz sandıkları oluşturabilirsiniz. Çok severek kullanacağınız iğne oyalarını hadi birlikte detaylı şekilde göz atalım.

Kokoş Kadınların Tercihi Yepyeni İğne Oyası Modelleri
İşçilikli Tasarım ile Kolay Tığ İşi Oya Modelleri
Süslü Kadınlara Hitap Eden Çiçekli Boncuklu Patik Örgü Modelleri
Renkli Tülbent Kenarı için Son Çıkan İğne Oyası Modelleri
Facebook Gruplarında Çok Paylaşılan Şahane Tığ İşi Oya Modelleri

Yeni İğne Oyası Örnekleri

Siyah yazma kenarına yapılan iğne oyaları en renkli ve güzel olan modeldir. Sizler de bu harika modeli detaylar ekleyerek yapabilirsiniz.

Gösterişli model sevenlere hitap eden iğne oyası örneği en yeni modeldir. El emeği göz nuru hazırlanan iğne oyaları en farklı modeldir.

Yeşil tülbent kenarına yapılan çıtı pıtı görünen modeli sizler de en yeni modelleri yapıp ortaya çıkarabilirsiniz. Daha önce görmediğiniz kadar güzel olan bu model en farklı modeldir.

Farklı ve Renkli İğne Oyası Modelleri

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir