Anasayfa » Kadın » Örgü » Örgü Modelleri » Hamarat Kadınları Şımartan Değişik Örgü Modelleri 2024 – 2025

Hamarat Kadınları Şımartan Değişik Örgü Modelleri 2024 – 2025

Merhaba hanımlar bebekleriniz için kış aylarını hazırlık olarak birbirinden güzel ceket yelek hırka atkı örgü modellerini yaparak en güzel modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Farklı model isteyen hanımlar için daha önce görülmemiş takım halinde hazırlanmış örgüleri hazırladık. Tarzınıza uygun seçeceğiniz örgü modellerini yaparak en güzel ve en farklı modellere sahip olabilirsiniz daha önce görmediğiniz bu güzel modelleri hemen yapmaya başlarsanız kolaylıkla bitirebilirsiniz. Detaylarına hayran kalacağınızı örgüleri dilediğiniz renk tasarımıyla hazırlayabilirsiniz. En çok tercih edilen modeller eklerken gösterişli olmalarını özen gösterdik. Sizler de gösterişli modelleri yapabilir ve hamaratlığınızı ortaya koyabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel örgülere en ince ayrıntısına kadar inceleyelim.

Olay Olan Ağır İğne Oyası Modelleri
Annelerin El Emeği Hafif Tığ İşi Oya Modelleri
Miniklerimize Yelek ve Battaniye Örgü Modelleri Çok Yakışacak
İplikler ile Yakalanan Harika İğne Oyası Modelleri
Sezona Bomba gibi Düşen Tığ İşi Oya Modelleri

Kolay Örgü Modelleri

Görselde yer alan kız bebek ceket örgü modeli en kolay ve en güzel modeller arasında yer alıyor.

Elbise örgü modeli papatya desen hazırlanmıştır kız bebekleriniz için bu örgü yaparak yaz kış tercih edebilirsiniz.

Kazak örgü modeli kabartmalı modeller arasında en sevilen ve en güzel modellerdendir. Sizler de bu modeli bebeğiniz alerjik değil ise tercih edebilirsiniz.

Set halinde hazırlanmış olan ceket yelek elbise ve patik örgü modeli oldukça güzel görünüyor. Sizler de el emeği göz nuru hazırlanan bu örgüleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

Pembe renk hazırlanmış olan set haline getirilmiş örgüler hamile annelere hediye edilebilecek el emeği göz nuru örgüler arasında yer alıyor. Kaliteli iplikler seçerek daha güzel modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

Çiçekli Örgü Modelleri

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir