Anasayfa » Kadın » İğne Oyası » İğne Oyası Modelleri » İğne Oyası Yazma Modelleri

İğne Oyası Yazma Modelleri

En güzel 2023 moda iğne oyası yazma modelleri ve daha nicelerini görmek ister misiniz? Hanımlar toplanın ,anne yadigarı sade yazmalarınızı yeni modaya uygun şekilde güzelleştirme zamanı geldi! Sizin ellerinizde dans edecek olan iğne ile işleyeceğiniz oyaları hangi model yapacağınıza karar veremediniz mi? Peki göz alıcı 2023 model iğne oyası yazma modelleri merak ediyor musunuz? O zaman hadi sayfamın devamına beraber göz atalım.

Yazma üzerine yapılan iğne oyaları çok emek ister çünkü yazmalar çok ince ve yumuşak bir dokuya sahiptir bu yüzden yıpratmadan işleme yapılmalıdır, yazmaya zarar verilmemelidir. Bazılarının yapımı zor bazılarının yapımı kolay olan çok farklı türde iğne oyası çeşidi vardır. Desen olarak çoğunlukla çiçek veya ağaç yaprakları seçilir bunun yanında zikzak şekilleri de işlenir. Nesillerdir el emeğinin gözdesi iğne oyaları sizin için değerli kişilere verilebilecek güzel bir hediye seçeneğidir. Dostlarınıza anı kalması için hediye ettiğiniz iğne oyalı yazmalara en güzel modelleri seçmek için aşağıdaki modelleri inceleyiniz.

Bu bıraktığımız oya çeşitlerinin kimisi iğne oyasıyken kimisi tığ ile yapılan oyalardır. Mesela yukarıdaki yapılan çiçekli oya iğne oyasına başarılı bir örnektir.

Bu tarz iğne oyasına da kadınlar arasında bağlamalı iğne oyası denir. Yapımında bir ip topunun üzerine gidilen işlemelerle desen çıkarılır. Diğer iğne oyalarını görüp kendiniz yapmak için güzel bir fikir bulabilirsiniz. Sayfanın altındakilere de bakmanızı tavsiye ediyorum.

Post navigation

  • İğne çok büyüleyici şeylerdir özellikle oya yapılırken izlemesi çok etkileyici

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir