Kullanmaya Kıyamayacağınız En Yeni Tığ İşi Oya Modelleri 2024 – 2025

Kıymetli hanımlar değerli takipçiler el emeği göz nuru hazırlamak birbirinden farklı ve güzel tığ işi oya modellerini bugün sizlere sunuyoruz. Son zamanların en çok tercih edenleri arasında yer alan tığ oyalarını yaparak harika modelleri sahip olabilirsiniz. Farklı model sevenler için derlemiş olduğumuz birbirinden güzel ve özel modelleri sizlere sunmaya devam ediyor. Sizler de tarzınıza uygun hazırlayacağınız modelleri çeyizleriniz için kullanışlı hale getirebilirsiniz. Çeyizlerinize mutlaka alınması gereken modeller arasında yer alan tığ oyalarını yapabilir ve en güzel modellere sahip olabilirsiniz. Sadelikten yana olan hanımlar tek tülbent kenarına tığ oyalarını yaparken gösterişli model seven hanımlar rengarenk tülbentte güzel modelleri hazırlayabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel tığ işi oya modellerini detaylı bir şekilde inceleyelim.

Instagram’da Yankı Uyandıran Çok Değişik İğne Oyası Modelleri
Sizlerin de Kolaylıkla Yapacağı En Şık Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri
Sosyal Medyada Çok Beğenilen Çok Renkli Lif Örgü Modelleri
Çok İlgi Gören Çeyiz Bohçaları için Muhteşem İğne Oyası Modelleri
İnternette En Çok Aratılan Birbirinden Gösterişli Tığ İşi Oya Modelleri

En Güzel Tığ İşi Oya Modelleri

Oldukça güzel görünen tığ işi oya modeli gösterişli model sevenlerin tercihi oluyor. Sizler de el emeği göz nuru hazırlanan bu tığ oyalarını kolaylıkla yapıp bitirebilirsiniz.

Rengarenk tığ oyası seven hanımların tercihi olan tığ işi oya modeli tülbent içinde renk seçilerek iplik seçimi yapılmıştır. Sizler de bu güzel modeli çeyizleriniz için kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sade model seven kadınların tercihi olan tığ işi oya modeli oldukça güzel görünüyor. Sizler de bu güzel modeli iki renk kullanarak ya da tek renkle daha sade güzel hale getirebilirsiniz.

Renkli Tığ İşi Oya Modelleri

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir