Anasayfa » Kadın » Örgü » Örgü Modelleri » Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri

Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri

Bebekleriniz için yumuşak dokulu örgü battaniyeler, ideal ısıyı sağlamasında önemli rol oynar. Bu muhteşem örgü battaniyeler alerji yapmadan bebeğinizin rahat etmesini sağlayacaktır. Örgü bebek battaniyeleri örgü dokusu ile bebeğinizi sıcacık tutacaktır. Ebeveynler bu konuda çok dikkatli olmalıdır ki naylon ve benzeri gibi ürünleri bebeklerinden uzak tutmalıdırlar. Onlara doğal içerikli ve doğal bir yüzeye sahip olan en uygun battaniyeyi seçmelidirler. Ayrıca bebek battaniyeleri bebeğinizi bunaltacak fazla ağrılıklara sahip olmamalıdır. El örgüsü bebek battaniyesi modelleri içerisinde genelde anneler tarafından pudra rengi, krem ve mavi seçenekleri en fazla ilgi gören çeşitlerdir. Siz de el becerilerinizi kullanıp minik yavrularınıza büyüdüklerinde bile güzel anılar bırakın. Sizin için birbirinden güzel 20 tane model fikri sundum açıklamalarıyla beraber bakabilirsiniz.

1)Küçük bir renk değişimiyle hem kız hem erkek bebeğiniz için gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz örgü bebek battaniyesi modellerinden birini seçerek işe başlayın.

2) Seçtiğiniz battaniye modeline küçük değişiklikler ekleyin ve daha kullanışlı hale getirin . Soğuk günlerde de bebeğinizi üşümekten koruyun.

3)Ve son olarak küçük süslemeler ekleyip herkesi el emeği güzel battaniyeye hayran bırakın. Beğenebileceğiniz fikirlerle beraber sayfamın altındaki resimleri de kontrol edin sizin için özenle 20 model seçtim . Bir kaç gün içinde battaniyeniz hazır!

Post navigation

  • İnsanın battaniye öresi geliyor bu güzel fotoğraflardan ve tanımlardan sonra

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir