Anasayfa » Kadın » Örgü » Örgü Modelleri » Örgü Bebek Yelek Modelleri 2023

Örgü Bebek Yelek Modelleri 2023

Henüz bebek doğmadan evi tatlı telaşlar kaplamaya başlar ve bunlardan biri de bebeğinizin kıyafetleri için yapılan hazırlıklardır. Bebeğinizin kıyafetlerini seçerken onun için her şeyin en iyisini yapmak istersiniz . Bunun için ince düşünülmüş hazırlıklar da çok değerlidir, eskilerden günümüze kadar gelen örgü bebek yelekleri kültürel açıdan da daha nostaljik hava katar evinizin yeni üyesine. Kız bebek anneleri bu yeleklerde daha çok pembe ve kırmızı tonlarını tercih etse de erkek bebek anneleri daha çok mavi tonlarını tercih eder. Hem dokusu bakımından hem de hijyen bakımından annelerin bir numaralı seçimi olan ve modası hiç eskimeyen örgü bebek yelekleri diğer yelek türlerine göre daha dayanıklı ve kullanışlıdır.

Hem ev içinde hem dışarıda rahatlıkla kullanılabilen bu yelekler eskimeden yeni doğacak bebeklerinize de giydirilebilir. Her bebeğin dolabında mutlaka bulunmalıdır.

Kısa kollu yeleklerin yanında uzun kolu yelek modelleri de yaygındır. bebeğinizi hem soğuktan korur hem de onları çok tatlı gösterip kendilerine hayran bırakırlar.

Yumuşak yandan düğmeliler yeleğe kazak havası verir , yeni emekleyen bebekler çok hareketli oldukları için düğmeler hem karınlarına batmaz hem de bu tasarım düğmelerin çabuk açılmasını engeller.

Diğer örgü bebek yelekleri modellerini görmek için sayfayı aşağıya kaydırabilirsiniz.

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir