Pooja Odası Aydınlatma Fikirleri

Pooja odası ışıklarının seçiminde bir yardıma ihtiyacınız varsa, size yardımcı olmak için buradayız.Pooja Odası Aydınlatma Fikirlerihakkında daha fazla bilgi edinmek için bu bloga göz atın

Her pooja odası biraz şımartılmayı hak eder. Ne de olsa burası Tanrı’nın ikamet ettiği bir yerdir. Eğer pooja odanızın aydınlatması konusunda endişeleriniz varsa, buna bir son vermenizin zamanı geldi çünkü Design Cafe’de pooja odası aydınlatma fikirleriyle ilgili yepyeni bir blogumuz var. LED şerit aydınlatmadan dekoratif ışıklara kadar her şeyi ele aldık. Pooja odası aydınlatma fikirleri hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için blogumuzu inceleyin.

Pooja Odası İçin Arka Panel Aydınlatması

Çoğunuzun evinde genellikle pooja odası olarak bilinen bir tapınak vardır. Burası geleneksel ritüellerin ve duaların gerçekleştiği kutsal bir yerdir. Kutsal kitabın okunduğu ve diya’ların yakıldığı yerdir. Burada gerçekleşen her şeyin yanı sıra bir pooja odası iyi bir aydınlatmaya sahip olmalıdır. Yani ne yaptığınızı görmelisiniz, değil mi? İşte bu yüzden tapınak aydınlatması önemli bir husustur ve aydınlatmanızı etkili bir şekilde seçmelisiniz. Bu pooja odasına bir göz atın, harika görünen ve aynı zamanda yeterli ışık yaymasını sağlayan bir led şerit arka panel aydınlatmasına sahiptir. Bu pooja odası ahşap ve parlak laminattan yapılmış iç mekanlara sahiptir.

Pooja lights behind the wooden back panel which looks great and at the same time makes sure it emits sufficient light.
Beyaz laminat ve arkadan aydınlatmalı panellerin karışımından oluşan ahşap panel tavanlı bir pooja odası

Geleneksel Bir Pooja Odası İçin Pooja Odası Işıkları

Pooja odası sadece dua edilen bir oda değil, aynı zamanda mantraların söylendiği bir yerdir. Tanrı’ya çeşitli şekillerde büyük bir bağlılık gösterilir. Bir pooja odasının aynı zamanda parlak ve dekoratif olan yeterli aydınlatmaya sahip olması önemlidir. Pooja odası ışıkları arıyorsanız buna bir göz atın. Bu pooja odası göründüğü kadar çarpıcı. İdolün her iki tarafında da hem göze hem de duyulara hitap eden güzel bir aydınlatma var. Bu pooja odasındaki ışıklar saygı uyandırıyor. Her gün bu alanda vakit geçirmek isteyeceksiniz.

Traditional mandir decorative lights with dazzling and fairy lighting on both sides of the idol look stunning.Traditional mandir decorative lights with dazzling and fairy lighting on both sides of the idol look stunning.
Göz kamaştırıcı ışıklara ve çekici idollere sahip bir pooja odası
Complete end to end home interiors on a budget

Pooja Odası Dekorasyon Işıkları

Pooja odanızın süslü görünmesini ve evinizin modern havasına uymasını istiyorsanız buna bir göz atın. Pooja odası dekorasyon ışıkları arıyorsanız, o zaman bu düşünebileceğiniz bir şeydir. Bu pooja odası, güzel bir şekilde aşağı inen çan şeklindeki dekoratif ışıkların ve ayrıca ahşap işçiliğine düzgün bir şekilde entegre edilmiş odak ışıklarının bir kombinasyonuna sahiptir. Bu pooja odası, ortasındaki Lord Nataraja heykeli ile birlikte raflarda tutulan tanrıça Devi’nin resimleri ile kutsal bir havaya sahiptir.

Dropdown lights on both the side of the idol are the pooja room decoration lights with cabinets and back wooden panel.Dropdown lights on both the side of the idol are the pooja room decoration lights with cabinets and back wooden panel.
Siyah granit kaplı dolaplar ve çekmeceler ile beyaz vitrifiye karolara sahip bir pooja odası

Gömme Pooja Mandir Işıkları

Küçük bir pooja odanız mı var ve bazı pooja mandir ışıkları mı arıyorsunuz, o zaman bu pooja mandirini kontrol edin. Evinizin mandirininiçinde bir çeşit ahşap işçiliği ile süslenmesini sevenler için bu mükemmel. Bu pooja odası geleneksel ahşap bir arka panele sahiptir ve bu pooja odasına sıcak ama parlak bir ışık veren gömme aydınlatmaya sahiptir. Bu pooja odasının iç kısmı mermer ve ahşaptan yapılmıştır.

Pooja room has a traditional wooden back panel and recessed pooja mandir lights that gives a warm yet bright light.Pooja room has a traditional wooden back panel and recessed pooja mandir lights that gives a warm yet bright light.
Tavanın her iki tarafında diyalar bulunan bir pooja odası

Basit ve Tatlı Bir Pooja Odası Aydınlatma Fikri

Eviniz için sade ama geleneksel bir tapınak mı arıyorsunuz? Bu sevimli, sade ama modern pooja odası tasarımını seçin. Açık renkli kontrplaktan yapılan bu pooja ünitesi kendi başına bir odaya yerleştirilmiştir. Tanrının hemen üzerindeki bir spot ışığı odağı ona çeviriyor ve parlak bir şekilde yanan iki diya standı ile tamamlanıyor. Bu tür bir aydınlatma fikri, doğası gereği minimalist olan ve işleri basit tutmayı sevenler içindir.

Pooja room made with light coloured plywood and has spot led lights for pooja room right above the deity look modern.Pooja room made with light coloured plywood and has spot led lights for pooja room right above the deity look modern.
Tek bir ışık ve birkaç diyadan oluşan bir pooja odası

Pooja Odası Aydınlatma Fikirleri”hakkındaki bu okumayı beğendiyseniz, web sitemiz aracılığıyla bize ulaşarak bize bildirin. Sizden haber almak için sabırsızlanıyoruz.

Keşfedin, Hakkında Daha Fazla Bilgi

  • Eviniz İçin 8 Aydınlatma Fikri
  • Hint Evleri İçin Pooja Odası Tasarımları
  • Kontrplak Pooja Odası Tasarımları

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir