Puja Odası Yok mu? Mandir’li TV Ünitesi Sorununuzu Çözüyor!

Oturma odasının en yeni vurgu mobilyası olan mandirli bir TV ünitesi için tasarım fikirlerimize göz atın.

Mandir/puja ünitesi birçok Hint evinde önemli bir yere sahiptir. Kompakt evlerde, puja ünitesi olmasa bile, ilahi olan için yine de bir yer vardır. Çark değişmeye devam ettikçe, evdeki bu mabedin konumu da değişiyor. Yeni inşa edilen ya da şu anda tadilatta olan evler, oturma odasında mandirin bulunduğu bir TV ünitesinden yana. Bu artık oturma odasını çok işlevli hale getirmekle ilgili değil. Aksine, tüm ailenin eğlenceye ve saygıya dahil olmasını sağlamanın bir yolu. Oturma odanıza ilahi sevgi ve ışığı getirmeye hazır mısınız? Mandirli TV ünitesi tasarımlarımızdan oluşan bu turun tadını çıkarın!

tv unit cum mandir design

TV Üniteli Şaşaalı Şeffaf Mandir

Bu tasarımı birçok nedenden dolayı seviyoruz. Mandir ile kompakt bir oturma odası TV ünitesi isteyen ev sahipleri için idealdir. Şeffaf cam kapılar mabedin görsel çekiciliğini zenginleştiriyor. Mandirin ahşap muhafazası, raf gibi ekstra tasarım unsurları olmadan onu TV ünitesinden ayırıyor. Basit ve görkemli! Oturma odasında bir okuma alanı oluşturmak için dışarıya çekilebilen bir çalışma masasına sahip bir köşe kitaplığı eklemeyi düşünün. Yüce Tanrı ile biraz kişisel zaman geçirmek istediğinizde burası sizin köşeniz olabilir.

Mandir with a tv unit in wood finish and has glass doors
TV ünitesi ile göz kamaştırıcı bir şekilde kaplanmış mandir
Space saving tv units with our innovative home interior solutions

Minimalistler İçin Mandir Tasarımlı TV Ünitesi

Bu tasarım hem sade hem de mandirin kutsallığını koruyan bir kazan-kazan tasarımıdır. Bozulmamış beyaz, TV ünitesine ve mandire dingin bir hava veriyor. Minimal tasarım, saklama rafları ile kullanışlılık sağlıyor. Ahşap paneller bu sade tasarımdaki bir başka ilginç ayrıntı. Bu kurulumun en iyi şekilde görünmesi için çok işlevli mobilyalar kullanarak oturma odasındaki dağınıklığı azaltın ve yerden tasarruf edin.

TV unit with mandir design in pristine white with backlitTV unit with mandir design in pristine white with backlit
Mandir ile sade ve büyüleyici bir TV ünitesi

Zarif Tavandan Zemine Açık Mandir ve TV Ünitesi

Bu, tüm kutuların kontrol edildiği bir mandir ile bir TV ünitesi tasarımıdır – zarafet, fayda ve rahatlık. Ahşap paneller TV ünitesine hoş bir dokunuş katıyor. Puja duvar ünitesinin jali çalışması ve duvar kağıdı onu zarif bir cazibe merkezi haline getiriyor. Birden fazla odak parçasına sahip olmanın sorun olmadığı tasarımlar arasında bu ünite de yer alıyor. Laminat kaplamalı puja ünitesindeki çekmeceler, stil-amaç-karşılığı havasına uygun. Aynı şey TV ünitesindeki çekmeceler ve baş üstü dolapları için de geçerli. Duvar en iyi şekilde kullanılmış. Odadaki doğal ışığı ve havadar hissi korumak için minimal mobilya ve dekor parçalarını tercih edin.

Puja odanız/bölümünüz için daha birçok duvar ünitesi tasarımımız var. Ve eğer jali işinden hoşlanıyorsanız, jali işli bu mandir tasarımlarına bayılacaksınız.

Floor-to-ceiling open mandir with tv unit in white laminate with back panellingFloor-to-ceiling open mandir with tv unit in white laminate with back panelling
TV üniteli zarif, açık stil mandir

Endüstriyel TV Üniteli Rustik Mandir

Bazen işleri basit ve dengeli tutmak yapılması gereken en zor şeydir. Ve biz bu tasarımı bunun için seviyoruz! Mandir, rustik görünümüyle farklı bir havaya bürünüyor. TV ünitesindeki endüstriyel duvar detayı, rustik dolaplarla iyi dengelenmiş. Laminat kaplamalı çekmeceler modern bir dokunuş katıyor. Mandirli bu TV ünitesinde modernin eski tarzla buluşmasını çok seviyoruz. En iyi yanı ise her iki bölümde de alanın her santimetresinin iyi kullanılmış olması. Görünümü tamamlamak için odayı rustik ve endüstriyel tarzların bir karışımı olan daha fazla unsurla süsleyin.

Industrial tv unit with mandir takes on a different aura with its rustic lookIndustrial tv unit with mandir takes on a different aura with its rustic look
Mandirli bu TV ünitesinde eski ile yeni buluşuyor

Ayrıca Okuyun: Oturma Odası İçin Tv Duvar Ünitesi Tasarımı

Mandir ile Ayrı Ama Aynı Oturma Odası TV Ünitesi

Çoğu TV cum mandir ünitesi tek parça olarak inşa edilirken, her iki bölümün ana stilinin aynı olduğu ancak ayrı varlıklar olarak tutulduğu bu tasarımı seviyoruz. Bu, oturma odasında ayrı bir puja ünitesine ihtiyaç duyan ancak diğer unsurlar gibi tek tip bir görünüm isteyen ev sahipleri için harika bir seçenektir. Burada, kaplama konsol masası ve çekmeceler oturma odasında tasarım sürekliliği sağlıyor. Yine de, puja ünitesindeki geometrik altın metal kesme işi gibi detaylar ona ayrı bir çekicilik katıyor.

Living room tv unit with mandir where the primary styling for both sections is the same, yet kept as separate entitiesLiving room tv unit with mandir where the primary styling for both sections is the same, yet kept as separate entities
Eşleşen mandir ve TV üniteleri
Modular interiors by DesignCafe: 20% OFF

Yüzer Mandir ile Duvara Monte TV Ünitesi

Mandir’li bu TV ünitesi bir değişiklikle geliyor ve müşterilerimiz buna bayılıyor. TV ünitesinde duvara monte edilmiş bir TV ve ayaklı bir konsol masası bulunmaktadır. Ancak mandir, yüzen bir varlık olarak tasarlanmıştır. Önceki tasarıma benzer şekilde, kaplama kaplama stilde tutarlılık sağlarken çekmeceler de kullanışlılığı garanti ediyor. Yüzer ve bağımsız unsurların karışımı, karmaşık jali çalışması ve duvar kağıdı, bu TV ünitesi cum mandir’in görsel çekiciliğine katkıda bulunuyor. Daha fazla duvara monte mandir tasarımına göz atın.

Wall-mounted tv unit with pooja mandir designed as a floating entityWall-mounted tv unit with pooja mandir designed as a floating entity
Yerden tasarruf sağlayan yüzer mandirli TV ünitesi

Mandir tasarımlı TV ünitesi ile oturma odanızın hem huzurun hem de stilin bir arada yaşanabileceği bir yer olacağı kesin. Belki de ‘Birlikte dua eden ve birlikte eğlenen bir aile bir arada kalır’ demenin zamanı gelmiştir. Önemli bir not – mandirin kutsallığını sağlamak için konumlandırılmasını dikkate almak gerekir. Mandirinizi kurmanıza veya yeniden düzenlemenize yardımcı olacak vastu ipuçlarımıza göz atın. Mandir ile TV ünitesi tasarımı veya iç tasarımla ilgili herhangi bir konuda daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa tasarımcılarımız bir tık uzağınızda. Uzman tasarımcılarımızla konuşmak için danışmanlık randevunuzu alın.

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir