Rüya Gibi ve Bayıltıcı Modern Ahşap Kapı Tasarımları

İlk izlenim artık kapıda başlıyor. Bakması anında keyif veren bu modern ahşap kapı tasarımlarına bir göz atın.

Kendinizi sadece ilham ararken değil, aynı zamanda mekanınızı yenileme sürecindeyken de eviniz için dekor fikirlerine tekrar tekrar bakarken buldunuz mu? Kendinizi sık sık değiştirmek istediğiniz şeyleri listelerken bulabilirsiniz. Örneğin mobilyalar, modüler mutfak fikirleri, döşemeler ve hatta duvar dekoru veya raf dekoru gibi. Ancak, genellikle göz ardı edilen bir şey vardır ve o da evinizin kapısıdır. Bu yüzden, sizi en iyi modern ahşap kapı tasarımlarından bazılarına ulaşmanız için ilham dolu bir yolculuğa çıkarıyoruz. Sözü daha fazla uzatmadan hemen başlayalım.

Pooja Odası İçin Modern Ahşap Çift Kapı Tasarımı

Pooja odaları genellikle tavandan yere kadar ışıklar, ahşap raflar ve altın süslemelerle donatılır. Ancak, bazen basit tutmak odanızdaki eksik ihtişamı telafi edebilir. Bu modern kapı, evinize pozitiflik ve sıcaklık getiren minik zillerle donatılmıştır. Zil ekleri, bu dini alanın ve bir bütün olarak oturma odasının cazibesine katkıda bulunuyor.

Modern wooden double door design with tiny bells for pooja room
Ziller ve çanlarla pozitiflik getirin

Basit Ama Modern Bir Ahşap Ana Tek Kapı Tasarımı

Ultra modernizm bu evde sade minimalizmle buluşuyor. Sade ve modern ahşap kapı tasarımının kendine has bir cazibesi olsa da, bu yaşam alanında dikkat çeken şey, cesur bir karaktere ve çarpıcı bir tasarıma sahip olan ahşap panelli iç mekanlar. Bu modern ve sade ahşap kapı ile doğal bir uyum sağlayan panelleri çok seviyoruz.

Modern wooden main single door design gives striking lookModern wooden main single door design gives striking look
Minimalist ve modern ahşap kapı tasarımlarını keşfedin
Modular interiors by DesignCafe: 20% OFF

Kavisli Baskılı Cam Panellere Sahip Kemerli Ahşap Kapı

Renklerle oynamak genellikle riskli bir iştir, ancak doktor mavisi bu kemerli kapı ikinci bir ev cennetinden başka bir şey değildir. Beyaz avize, Yunan kirişleri ve neoklasik ev tasarımını kucaklayan jali çalışmasıyla, baskılı cam panellere sahip bu kemerli ahşap kapı evin genel çekiciliğine tazelik ve gençlik hissi katıyor.

Arched modern wooden door design with printed glass panelArched modern wooden door design with printed glass panel
Baskılı cam panelli kapılarla mekanınızı canlandırın

Buzlu Camlı Modern Ahşap Ana Çift Kapı Tasarımı

20’li yıllar bize farklı malzemeler, tasarımlar ve dokularla denemeler yapmanın zevkimizin nerede yattığını öğrenmenin klasik bir yolu olduğunu öğretti. Bununla birlikte, eklektik ahşap kapılar çok eski zamanlardan beri veto gücüne sahip olmuştur. Bunlar, dekor meraklılarını sonsuza dek büyüleyen tasarımlardır ve buzlu cam dokunuşuyla bu modern eklektik ahşap kapı, dostları ve insanları karşılamak için görkemli bir girişe sahiptir.

Modern wooden main double door design with frosted glassModern wooden main double door design with frosted glass
Buzlu cam ile davetkar büyük bir giriş

Cam Panelli Ana Kapı İçin Modern Ahşap Çift Kapı Tasarımları

Lüks bir yaşam tarzına sahip olmak, lüks bir kapı gerektirir ve bu cam panelli ahşap çift kapı, ikinci eviniz için ihtiyaç duyacağınız zenginlik türünü haklı çıkarır. Pirinç kapı kolları ve davetkar cazibesiyle vintage bir görünüme sahip olan bu modern ahşap kapı tasarımına doyamıyoruz.

Modern wooden double door design for main door with glass panelsModern wooden double door design for main door with glass panels
Cam ve ahşap çift kapılarla zenginliği kucaklayın
End-to-end home interior design solutions for a stunning home

Kapılar yeni alanlara ve dünyalara açılmanızı sağlar, kendilerine has bir cazibeleri vardır ve genellikle ev dekorasyonu ve tadilatının ihmal edilen bir parçasıdır. Bu blogu, süslü, işlevsel ve kişilikli bir kapı inşa etmek için size ilham verecek bir rehber olarak kullanın. Modern ahşap kapı tasarımları hakkındaki blogumuzu sevdiyseniz, dış mekanınızı ultra modern ve şık bir şekilde süslemek için bu açık balkon dekor fikirlerine aşık olacağınızdan emin olabilirsiniz!

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir