Anasayfa » Kadın » Tığ İşi » Tığ İşi Modelleri » Sezona Bomba gibi Düşen Tığ İşi Oya Modelleri 2024 – 2025

Sezona Bomba gibi Düşen Tığ İşi Oya Modelleri 2024 – 2025

Merhaba hanımlar sizler için hazırlanmış olan çeyizlerin gözdesi olan tığ işi oya modellerini bugün sizlerle buluşturuyoruz. Severek kullanacağınız tığ işi oyalarını yaparak çeyizlerinize ekleyebilirsiniz. Tarzınıza uygun seçmiş olduğunuz tığ oyalarını tülbent ve havlu kenarlarına hazırlayabilirsiniz. Kolay yapılan bu güzel tığ işi oya modelini yeni başlayan hanımlar da yapabilir. Hadi birlikte bu güzel tığ işi oya modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Olay Olan Ağır İğne Oyası Modelleri
Annelerin El Emeği Hafif Tığ İşi Oya Modelleri
Miniklerimize Yelek ve Battaniye Örgü Modelleri Çok Yakışacak
İplikler ile Yakalanan Harika İğne Oyası Modelleri
Modası Geçmeyen Muhteşem Bebek Örgü Modelleri

Renkli Tığ İşi Oya Örnekleri

Tek renk yazma kenarına hazırlanan tığ işi oya modeli sadelikten yanı olan hanımların tercihleri arasındadır. Sizler de bu güzel modeli yaparak en yeni modellere sahip olabilirsiniz.

Pembe yazma kenarını hazırlanmış olan pembe ve sarı renklerin yer aldığı tığ oyaları harika ipliklerin uyumu ile çok güzel görünmektedir. Sizler de bu güzel modeli yapabilirsiniz.

Yapılışı kolay olan iğne oyası modeli yeni öğrenen kadınların tercihi oluyor. Sizler de yeni başlamış olsanız bile bir iğne oyalarını yapabilirsiniz.

Gösterişli model seven kadınların tercihi olan iğne oyası modeli oldukça kolaydır. Sizler de bu güzel modeli yaparak pratik şekilde bitirebilirsiniz.

Pırpır model hazırlanmış olan tığ işi oya modeli gösterişli model seven kadınların tercihleri arasındadır. Sizler de bu güzel modeli yapabilirsiniz ve el emeğinizi ortaya koyabilirsiniz.

Görselde yer alan tığ işi oya modeli sade model seven hanımların tercihi oluyor. Sizler de bu güzel tığ oyalarını güzel modeller arasında ekleyebilirsiniz.

Tek renk yazma kenarına hazırlanmış olan pırpır model üçlü şekilde hazırlanmıştır. Sizler de bu güzel tığ işi oya modelini tasarlayabilir ve el emeğiniz ortaya koyabilirsiniz.

Çeyizlerinize çok yakışacak bu güzel tığ işi oya modelini dilediğiniz renk tasarımıyla hazırlayabilirsiniz.

Kolay Tığ İşi Oya Modelleri

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir