Sıcak Bir Karşılama İçin: Eviniz İçin 8 Güzel Koridor Duvar Kağıdı Fikri

Evinizin girişi, sizi bekleyen güzelliğin öncüsü olmalıdır. Eviniz için bu sekiz güzel koridor duvar kağıdı fikri, misafirlerinizi şık bir şekilde karşılamanızı sağlayacak!

Her evde bir koridor bulunur – bu bir duvarın küçük bir kısmı, bir geçit veya tüm bir oda olabilir! Bu tür alanları dekore etmek zor bir iş olabilir, çünkü hem içinden geçerken doğru ambiyansa sahip olmak hem de kendine ait bir kimliğe sahip olmak gibi ikili bir amaca hizmet etmeleri gerekir. Duvar kağıtları koridor dekorasyonu için harika bir tasarım seçeneğidir. Koridor duvar kağıdının büyük bir ilk izlenim yaratmanıza yardımcı olabileceği sekiz yoldan size rehberlik edelim!

Güzel Çiçekli Koridor Duvar Kağıdı

Girişinde güzel, eski moda merdivenleri olan daha büyük evler, koridorun tasarlanması ve dekore edilmesi için geniş bir ortam sağlar. Duvarla pek bir şey yapılamayacağı için, güzel bir çiçekli koridor duvar kağıdı tüm alana çok fazla canlılık katar! Duvar kağıdı yerindeyken, koridor tasarımının başka çok az şeye ihtiyacı vardır.

Hall stairs landing wallpaper ideas, a pretty floral hallway wallpaper adds so much vibrancy to the entire space.

Koridor Duvar Kağıdı Kombinasyonu

Bu evin vintage tarzı girişi geniş ve ferah. Tek bir duvar kağıdı, iki farklı koridor duvar kağıdı kullanmak kadar büyük bir etki yaratmazdı. Dolap, ayna, bank ve halı, burada kullanılan iki farklı duvar kağıdına mükemmel bir şekilde eşlik ediyor.

The vintage-styled entrance with two different wallpaper for hall wall is elegant.
Lets plan your home interiors together, speak to designers now

İlginç Bir Koridor Duvar Kağıdı Baskısı

Bunun gibi cesur bir baskıyla, maksimum etki yaratmak için biraz duvar kağıdı yeterlidir. İlginç duvar kağıdı koridora ilginç ve eğlenceli bir hava katıyor. Daha az alana sahip girişte bir sıçrama yapmak harika.

Quirky hallway wallpaper adds an exciting and fun vibe to the hallway with a sofa.Quirky hallway wallpaper adds an exciting and fun vibe to the hallway with a sofa.

Çizgili Koridor Duvar Kağıdı

Küçük bir dairede koridor, girişteki duvarın bir kısmı kadar küçük olabilir. Bu, ilginç görünmesini sağlayamayacağınız anlamına gelmez. Modern, çizgili duvar kağıdı, boş çerçeve ve küçük masa ile birlikte koridorunuzun anında bir sohbet başlatıcı olmasını sağlamak için gereken tüm dekor.

The striped wall paper design for hall with the empty frame and a small table is the perfect decorThe striped wall paper design for hall with the empty frame and a small table is the perfect decor

Vintage Koridor Duvar Kağıdı

Bunun gibi büyüleyici bir giriş, büyüleyici bir duvar kağıdını hak ediyor. Bu mekanın genel dekoruna uygun olarak, bu salonda kullanılan duvar kağıdı tasarımı minimal ve şıktır. Duvar kağıdı aynı zamanda evin girişi ile üst katlara çıkan merdivenler arasındaki sınırı belirlemek için de kullanılmış.

Vintage luxury hallway wallpaper designed in minimal and classy looks charming.Vintage luxury hallway wallpaper designed in minimal and classy looks charming.

Parlak ve Beyaz Tutun

Bu evin girişi, diğer odaların girişlerinin yakınında açılan dar bir koridor sağlıyor. Girişin yakınında küçük bir bank ve ek depolama alanı için bolca alan bulunurken, desenli beyaz duvar kağıdı bu alana çok ihtiyaç duyulan bir parlaklık katıyor. Tasarım ayrıca desenli yer döşemesiyle de güzel bir uyum sağlıyor. Kombinasyon, bu evin iç tasarımına karakter katıyor.

Patterned white wallpaper for hall room adds a much-needed brightness to this narrow hallwayPatterned white wallpaper for hall room adds a much-needed brightness to this narrow hallway

Serin Tutmak

Eğer bu korkak duvar kağıdı sizi bu eve adım atma konusunda heyecanlandırmıyorsa, başka ne heyecanlandırır bilmiyoruz! Koridorun havalı duvar kağıdı tasarımı, ince modern tasarımı dengeliyor. Koridordan geçtiğinizde sizi bekleyen tasarım için umut verici bir teaser görevi görüyor.

Hallway wallpaper in funky style balances the subtle modern design with the storage cabinet unit.Hallway wallpaper in funky style balances the subtle modern design with the storage cabinet unit.
Do you want a free design consultation, call our designers

Koridor İçin Klasik Duvar Kağıdı

Minimalizmin en iyi örneklerinden biri olan bu klasik duvar kağıdı tasarımı, mekan için tüm doğru şeyleri yapıyor. Konukların oturması veya beklemesi için sade bir bankın eşlik ettiği ince desenli kremsi beyaz duvar kağıdı, evinizin girişi için her şeyi güzelleştiriyor.

Classic creamy white wallpaper design for hall with a simple bench looks minimalistClassic creamy white wallpaper design for hall with a simple bench looks minimalist

Evinizin nispeten küçük bir bölümünü tasarlamayı daha önce düşünmediyseniz, tekrar düşünün! Sade ve sıkıcı duvarlar, özellikle de basit bir duvar kağıdının eklenmesi küçük bir alan için çok şey yapabildiğinde, çok geçicidir! Evinizin geri kalanı için tonu belirleyeceğini düşündüğünüz koridor duvar kağıdı tasarımını seçin – klasik, vintage, ilginç, modern, geleneksel ve benzeri! Peki, hangisi olacak?

Ayrıca Okuyun: Altın Duvar Kağıdı Fikirleri

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir