Stil Sahibi Bebekler: Eviniz İçin Giyinme Masası Tasarım Fikirleri

Bir dahaki sefere aynaya baktığınızda kendinize muhteşem göründüğünüzü söylemenizi istiyoruz! Bunu mümkün kılmak için, giyinmeyi eğlenceli hale getirecek en yeni tuvalet masası tasarım fikirlerinden bazılarını evinize getiriyoruz.

Her evin bir tuvalet masasına veya giyinme alanına ihtiyacı vardır. Bir yatak odasının veya gardıropların önemli bir parçasıdır ve günümüzün selfie takıntılı dünyasında mutlaka sahip olunması gereken bir özelliktir. Duvara düz bir ayna asıp, insanların on beş dakika boyunca kendilerini tımar etmek için kuyrukta beklediği günler geride kaldı. Bugün basit tasarımlardan stüdyolarda bulabileceğiniz gibi üst düzey lüks tasarımlara kadar sonsuz olasılık var. Eviniz için bazı gösterişli tuvalet masası tasarımlarına bir göz atalım.

Kenardan Aydınlatmalı Aynalı Şık Tuvalet Ünitesi

Burada koyu renk tonlarıyla tamamlanmış temiz ve şık bir giyinme ünitesi var. Ayna, alanı aydınlatmak için LED şerit ışığa sahiptir. Giyinme ünitesi, temel depolama için şık bir çıkıntı ile tasarlanmıştır. Ayrıca, hazırlanmayı kolaylaştıran sürgülü gardırop alanının bir parçasıdır. Görünüm lüks ve ebeveyn yatak odaları için ideal.

Wooden dressing table designs in dark colour tones with edge-lit mirrorWooden dressing table designs in dark colour tones with edge-lit mirror
End-to-end home interior design solutions for a stunning home

Gömme Dolap Giyinme Ünitesi

Giysi dolabı, kıyafetleri denerken ana yatak odasından ayırdığı için ekstra işlevsellik kattığından tuvalet masası bulundurmak için mükemmel bir yerdir. Panjursuz açık tasarımıyla gömme dolap, en iyi şekilde görünmek için gardırobuna zaman ayırmayı sevenler için harikadır.

Walk in wardrobe design with dressing table adds extra functionalityWalk in wardrobe design with dressing table adds extra functionality

Giyinme Ünitesi Depolama ve Askı Rafı

Bu tasarım, akıllıca tasarlanmış bir giyinme ünitesinin birçok işlevi nasıl bir araya getirebileceğini göstermektedir. Gardırobun bir tarafında tüm aksesuarlarınızı saklamak için bol miktarda çekmece ve kravatlarınızı, eşarplarınızı, çantalarınızı ve diğerlerini asmak için bir raf ile düzgün bir şekilde gizlenmiştir. Gardırop, tüm ayakkabılarınız için açık bir üniteye sahiptir ve diğer ucunda küçük bir çalışma masasına kadar devam eder.

Dressing table new design which is neatly tucked away on one side of the wardrobeDressing table new design which is neatly tucked away on one side of the wardrobe

Açılır Aynalı Giyinme Ünitesi

Duvara asılı bir tuvalet aynası fikrinden hoşlanmayan ve bu alanı bir tablo veya duvar sanatı sergilemek için kullanmayı tercih eden biriyseniz, bu tasarım tam size göre. Tuvalet masası katlanarak iç kısımda bir ayna ortaya çıkarır. Yatak odası için temiz ve minimalist tarzda bir tasarımdır. Altındaki alan, makyaj ve diğer bakım ürünlerini saklamak için kullanılabilir ve yüzeyin dağınık olmamasını sağlar.

Dressing table design where the dressing table folds up, revealing a mirror on the insideDressing table design where the dressing table folds up, revealing a mirror on the inside

Bay ve Bayan Tuvalet Masası Tasarımı

Bu tasarımı bu kadar benzersiz kılan şey, her iki yanında ikiz gardırop bulunan, merkezde vurgulu bir aynaya sahip şık bir tuvalet masasıdır. Bank minderli ve iki kişinin rahatça oturabileceği kadar uzun. Büyük ayna sadece gerekli değil, aynı zamanda bu tasarıma çok fazla yetenek katıyor. Gardırobun gardırobu, stilin görünümüne ve hissine katkıda bulunmak için alüminyum camdan yapılmıştır.

Latest dressing table design with an accent mirror and a twin wardrobeLatest dressing table design with an accent mirror and a twin wardrobe
Home interiors by DesignCafe: 18% OFF

Gardırop Cum Tuvalet Masası Ünitesi

Bu gardırop ve giyinme ünitesi basit ama işlevseldir. Lake camdan yapılmış ve ahşap laminatla kaplanmış dört panjurlu bir gardıroba sahiptir. Bu gardırobun en önemli özelliği, yerden tasarruf sağlayan mükemmel bir özellik olan dışarıya çekilebilen ütü masasıdır. Yan taraftaki giyinme ünitesi sadedir ve gardırobun tasarım dilini ve yatak odasının genel iç mekanlarını tamamlar. Tuvalet masasının üzerindeki ayna, kullanım sırasında eşit şekilde aydınlatmak için yerleştirilmiş LED ışıklara sahiptir.

Wardrobe cum modern wooden dressing table design with four shutter doorsWardrobe cum modern wooden dressing table design with four shutter doors

Tuvalet masaları genellikle bir ev tasarlarken herkesin aklındaki son şeydir. TV ünitelerine, gardıroplara, mutfaklara ve diğer alanlara odaklandığımız için genellikle buna fazla dikkat etmeyiz. Tuvalet masası tasarımı genellikle bir ayna ve bir masanın yeterli olacağı düşüncesiyle sonradan düşünülen bir şeydir.

Oysa iyi tasarlanmış bir tuvalet masası, bilinçli ve özenli bir şekilde doğru yapıldığında, iç mekanlarınıza en az diğer mobilyalar kadar değer katabilir.

İtiraf etmekten hoşlanmasak da, hepimiz aynanın karşısında iyi görünmek için kendimize bakım yaparak zaman geçirmeyi severiz. İhtiyaçlarınızı karşılayan bir tuvalet masasına sahip olmak, gardırobunuza verebileceğiniz en güzel hediyedir. Umarız bu en yeni tuvalet masası tasarım fikirleri sizin için doğru olanı seçmenize yardımcı olur.

Mutlu giyinmeler!

Keşfet, Hakkında Daha Fazla Bilgi

  • Son Giyinme Odası Tasarımları
  • Tuvalet Masası ve Aynalı Gardırop Tasarımı
  • Tuvalet Masası Dekor Fikirleri

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir