Anasayfa » Kadın » Tığ İşi » Tığ İşi Modelleri » Tığ İşi Yelek Modelleri

Tığ İşi Yelek Modelleri

Gözler üzerinizde olsun ister misiniz? Farklılık yaratmaya ne dersiniz?

El işi trendleri takip edenlerin kendini belli ettiği bu dönemde siz de trendlerden geri kalmayın. Süslü yeleklere, kıyafetlere, şapkalara, çantalara ve hatta bebeğinizin patiklerine bile fazla para harcamaktan yorulduğunuz şu günler sizi bunaltmasın! Artık yeleklerinizi tığ işi oyaları ile süslemeleri kendiniz işleyin. Tarz yapıp farklı olmak istemez misiniz? Yumaklarınızı alıp bir kaç saatte bitirebileceğiniz tığ işlerini yapmaya doyamayacaksınız. Sizin hoşunuza gidecek desenleri en iyi siz bilirsiniz. Bu yüzden hem istediğiniz gibi hem de hesaplı tığ işlerini hayatınızın bir parçası yapabilirsiniz. Mağazalardan alıp 500 TL ödeyeceğiniz yeleği bir kaç yumak iple 100 TL ye mâl edebilirsiniz. Boş zamanlarınızda yaptığınız tığ işi yeleklerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Yapılışı kolay çeşit çeşit tığ işi yelek modelleri örneklerini sayfanın alt kısmına bıraktım.

TREND TIĞ İŞİ YELEK MODELLERİ

Tığ işi yapmaya yukarıdaki görseldeki gibi bir kaç yumak ve bir adet tığ alarak başlayabilirsiniz. Sizin ellerinizden çıkacak yeleklerle hoş kombinler yapabilirsiniz. Bir çok çeşitte yelek süslemeleri var ve hepsinden örnekler bıraktım aşağıya dilediğiniz renkler ile güzelleştirin.

Sadece sizin için değil çocuklarınız için de yelekler yapabilirsiniz. Onların yeleklerinde de sizden izler olsun.

Aşama aşama başlayıp bir kaç saatte bitebilecek bu yeleklerin modası geçmeden tüm kış boyunca kullanabilir veya birilerine hediye edebilirsiniz.

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir