Trend Konuşması: Sırt Boyalı Cam Nedir? Evinizde Nasıl Kullanabilirsiniz?

Bu sezon evinize biraz camsılık katın!

Birkaç yıldır, tüm doğru nedenlerden dolayı popüler hale gelen arkası boyalı cam kullanımının türünün tek örneği olan bir trend var. Çağdaş bir dekor seçeneği olarak arkası boyalı cam, tasarım planınıza tarifsiz bir çekicilik katar. Şık oturma odalarından lüks yatak odalarına kadar dilediğiniz her yerde arkası boyalı cam tasarımını kullanabilirsiniz. Özünde, arkası boyalı cam tasarımları çağdaş, modern, minimalist ve hatta geleneksel evler için uygundur.

Arkası Boyalı Cam Nedir? Evinizde Nasıl Kullanabilirsiniz?

Adı kadar açıklayıcı olan arkası boyalı cam, basitçe arkası boyanmış bir camdır. Boya sayesinde camın ön tarafı şıkmış gibi görünür ancak arka tarafında da düz bir renk vardır. Arkası boyalı cam sadece camsı bir görünüme sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda modern ve minimal hassasiyetlerinize de hitap eder.

Dolaplardan, bölmelere, duvar aksanlarına kadar, arkası boyalı camı evinizin her köşesinde akıllıca kullanabilirsiniz. Çünkü yerleştirdiğiniz her köşenin görünümünü yükseltir!

Back painted glass design with a solid color at the back
Arkası boyalı cam tasarımı çok yönlüdür ve evinizin her yerinde kullanabilirsiniz
Modular interiors by DesignCafe: 20% OFF

Mutfak İçin Sırt Boyalı Cam Tasarımı

Backsplash’ler ve dolaplar, mutfağınıza arkası boyalı cam tasarımı eklemek için harika bir alan sunar. Canlı tonlardan pastel tonlara kadar dilediğiniz rengi seçerek mutfağınızda camsı bir hava yaratabilirsiniz. Ayrıca, kullanımı kolay ve mikropsuz olduklarından, profesyonel bir şekilde kurdurursanız mutfağınız için arkası boyalı cam tasarımını büyük bir endişe duymadan kullanabilirsiniz.

Back painted glass design for kitchen with paint up some glassy-ness in kitchenBack painted glass design for kitchen with paint up some glassy-ness in kitchen
Mutfak backsplash’i için arkası boyalı cam kullanmak bugünlerde trend

Ayrıca Okuyun: Mutfak Backsplash Fikirleri

Oturma Odası İçin Sırt Boyalı Cam Tasarımı

Genellikle oturma odaları, çerez kesici bir iç tasarım tercih ederseniz sıkıcı hale gelebilir. Arkası boyalı cam tasarımını kullanarak düz bir duvarı vurgulu bir duvara dönüştürerek aynı hikayeyi değiştirebilirsiniz. İnce renkler ve dokular seçerek yaşam alanınıza şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Ve sonra arkanıza yaslanın ve oturma odanızda her takıldığınızda güzelliğinin tadını çıkarın!

Back painted glass design for your living roomBack painted glass design for your living room
Bir oturma odası, iç tasarımına arkadan boyalı camın dahil edilmesiyle canlanıyor

Ayrıca Okuyun: DesignCafe’den Oturma Odası Tasarımları

Yemek Alanı İçin Sırt Boyalı Cam Tasarımı

Arkası boyalı cam tasarımı kullanarak oturma odanızı, açık mutfağınızı ve yemek alanınızı ilginç bir şekilde bölebilirsiniz. Bölme tasarımları genellikle yarı saydam veya opak camlar kullanılarak oluşturulur. Bununla birlikte, yemek alanınızı genişletmek ve benzersiz bir ifade yaratmak için arkası boyalı bir cam tasarımı seçebilirsiniz, değil mi?

Back painted glass design for dining area with a back-painted glass partitionBack painted glass design for dining area with a back-painted glass partition
Arkası boyalı cam bölme kullanarak yemek alanınızı mekandan sanatsal bir şekilde ayırın

Ayrıca Okuyun: Ev İçin Cam Üstü Yemek Masası Takımı

Pooja Odası İçin Arkası Boyalı Cam Tasarımı

Poojanız için tam bir oda ayıramıyor musunuz? Üzülmeyin, çünkü arkası boyalı cam tasarımı evinizde zarif ve uyumlu bir pooja alanı yaratmanıza yardımcı olacaktır. İdollerin arkasına lüks arka boyalı camdan bir şerit yerleştirerek karakterli bir alan yaratın. İdolü anında vurgulayacak ve pooja alanınızın daha davetkar görünmesini sağlayacaktır.

Back painted glass design for pooja room with a subtle back painted glass designBack painted glass design for pooja room with a subtle back painted glass design
Pooja alanınız ince bir arka boyalı cam tasarımıyla öne çıkıyor
Get personalised homes interiors with 51,040 design possibilities

Ayrıca Okuyun: Hint Evleri İçin 10 Pooja Odası Tasarımı

TV Vitrini İçin Arkası Boyalı Cam Tasarımı

TV ünitenizin arkasını akıllıca boyayarak ona daha fazla doku ve karakter kazandırabilirsiniz. TV ünitenizin arkasında bir parlaklık ve bir miktar gradyan sağlamak için bej veya ince sarı gibi daha yumuşak tonları seçin. TV üniteniz ne kadar küçük ya da büyük olursa olsun, arkası boyalı bir cam tasarımı ona hoş bir şıklık katar.

Back painted glass design for tv showcase gives elegant lookBack painted glass design for tv showcase gives elegant look
TV vitrininizi zarif kılmak için arkası boyalı camdan bir şerit kullanın

Kendi başınıza arkası boyalı cam yapmaya kalkışsanız da bu kısa vadede işinize yarayabilir ancak uzun vadede amacınıza hizmet etmeyecektir. Arkası boyalı cam, camınızın ışığa göre yapılmasını ve sabitlenmesini içerdiğinden profesyonel uzmanlık gerektirir. İster boyama ister montaj sırasında olsun.

Keşfedin, Hakkında Daha Fazla Bilgi

  • Ev İçin Duvar Vitrin Tasarımı
  • Buzlu Cam Tasarım Fikirleri
  • Evinizin İç Mekanını Güzelleştiren Cam Çeşitleri

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir