Anasayfa » Kadın » Tığ İşi » Tığ İşi Modelleri » Yapılışı Pratik Birbirinden Güzel Tığ İşi Oya Modelleri 2024 – 2025

Yapılışı Pratik Birbirinden Güzel Tığ İşi Oya Modelleri 2024 – 2025

Kıymetli hanımlar detaylarını hayran kalacağınız tığ işi oya modellerini sizlerle buluşturuyoruz. Şık tasarımıyla özel ve günlük kullanımlarınıza tercih edebileceğiniz tığ oyalarını yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Sadelikten yana olan hanımların tercih ettiği tek renk tülbent kenarına hazırlanan tığ oyaları en sevilenler arasında yer alıyor. Sizler de severek kullanacağınız tığ işi oyalarını dilerseniz hemen yapabilirsiniz. Çeyizlerinize çok yakışacak tığ oyaları genç kızların vazgeçilmezi arasında yer alıyor. Sizler de kızarınız için bu güzel tığ işi oya modellerini yapabilir ve harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel tığ işi oya modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Kıymetli Hediyeler Sizlerle El Emeği İğne Oyası Modelleri
Çok İlgi Gören Birbirinden Şirin Bebek Örgü Modelleri
Her Hanımın İlgisini Çeken En Güzel ve En Şirin İğne Oyası Modelleri
Oya Hanım Hesabından Birbirinden Güzel Tığ İşi Oya Modelleri
Eylül Ayının Birbirinden Güzel Tasarım Lif Örgü Modelleri

Renkli ve Basit Tığ İşi Oya Modelleri

Rengarenk tasarlanmış olan tığ işi oya modeli tülbent içinden iplik seçilerek hazırlanmıştır. Sizler de bu güzel modeli kolaylıkla yapabilir ve ortaya harika ürünler çıkarabilirsiniz.

Pırpır model hazırlanmış olan tığ işi oya modeli sade ve şık model seven kadınların tercihleri arasında yer alıyor. Sizler de özel günleriniz için bu güzel tığ oyalarını yapabilir kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Kroşe kullanarak da hazırlayabileceğiniz bu güzel tığ işi oya modeli gösterişli model sevenlerin tercihleri arasında yer almaktadır. El emeğinin yoğun olarak kullandığı bu model hamarat kadınların tercihi oluyor.

Çiçekli hazırlanmış olan tığ oyaları arasında en sevilen modeli sizlere sunuyoruz. Sizler de tarzınıza uygun renkler ve iplikler seçerek yapacağınız tığ işi oya modelini çeyizlerinize ekleyebilir ve hediyelik olarak bu ürünleri ercih edebilirsiniz.

Farklı Tığ İşi Oya Modelleri

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir