Yazma Kenarlarını Süsleyen Tığ İşi Oya Modelleri 2024 – 2025

Merhaba hanımlar son zamanlarda en çok tıklanan tığ işi oya modellerini sizlerle buluşturuyoruz. En yeni ve en güzel tığ oyalarını yaparak harika modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Sizler için tasarlanmış olan tığ işi oya modeli farklı model seven kadınların tercihleri arasında yer alıyor. El emeği göz nuru hazırlayacağınız bu güzel tığ oyaları çeyizlerin vazgeçilmezi oluyor. Sizler de çeyizleriniz için birbirinden güzel modelleri yaparak en güzel modellere sahip olabilirsiniz. Çiçekli ve boncuklu tığ oyaları en çok tercih edilen sizler de bu güzel tığ oyalarını pratik şekilde yapabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel tığ işi oya modellerinde tercih edildi inceleyelim.

En Yeni Çıkan Birbirinden Güzel İğne Oyası Modelleri
Beğeni Üstüne Beğeni Alan Çok Farklı Tığ İşi Oya Modelleri
Tarz Annelerin Bebeklerine En Farklı Örgü Modelleri
Göz Alıcı Tasarımı ile Kibar İğne Oyası Modelleri
Naif Kadınlara Sade ve Şık Tığ İşi Oya Modelleri

Kibar Tığ İşi Oya Modelleri

Kahverengi tülbent kenarına hazırlanmış olan kahverengi ve sarı iplik tercih edilerek hazırlanan tığ işi oya modeli en yeni ve en güzel modellerdendir. Sizler de bu harika modelleri yaparak en güzel ürünlere sahip olabilirsiniz.

Motifli tığ işi oya modeli seven kadınların tercihi olan tığ oyası en sevilen ve en güzel modeldir. Sizler de özel günleriniz için bu güzel tığ oyalarını yapabilirsiniz.

Kahverengi tonları ile hazırlanmış olan tığ işi oya modeli özel ve günlük kullanıma uygun bir modeldir. Sizler de bu güzel modelleri çıtı pıtı şekilde hazırlayarak ortaya modelleri çıkarabilir ve oldukça şık görünen ürünleri pazarlayabilirsiniz.

Detaylar ile hazırlanmış olan tığ işi oya modeli ağır model seven hanımların tercihi oluyor. Bu güzel modelleri sizlerde detaylı şekilde hazırlayarak orta en güzel modelleri çıkarabilirsiniz.

En Güzel Tığ İşi Oya Modelleri

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir