Yıldız Çiçek Desenleri ile Battaniye Örgü Modelleri 2024 – 2025

Değerli hanımlar son zamanların en çok tercih edilen battaniye ve bebek örgü modellerini sizlerle buluşturuyoruz. El emeği göz nuru hazırlanan örgüleri detaylar ekleyerek güzel hale getirebilirsiniz. Bebeklerinize çok yakışacak bu örgü modellerini sade ve şık tasarımıyla hazırlayabilir ve bu güzel modelleri tercih edebilirsiniz. Yıldız ve çiçek battaniye örgü modelleri desenlerin muhteşem uyumun yansıdığı kolay bir modeldir. Sizler de kolay bu battaniye modellerini yapabilir yeni doğan ve hamile annelere bu modelleri hediye edebilirsiniz. Hadi birlikte bu harika modelleri detaylı şekilde inceleyelim.

Son Zamanların En Çok Konuşulan 20+ İğne Oyası Modelleri
Modası Asla Geçmeyen Çiçek Motifli Tığ İşi Oya Modelleri
Havlu Kenarına Çok Yakışacak Çok Değişik İğne Oyası Modelleri
Genç Kızların En Çok Seveceği Çok Harika Tığ İşi Oya Modelleri
Hem Yaz Hem Kış Tercih Edilen En Yeni Tasarım Kadın Patik Örgü Modelleri

Yepyeni Örgü Modelleri

Rengarenk hazırlanmış olan battaniye örgüsü modeli ile birlikte takım halinde hazırlanan elbise örgü modelini sizler de yapabilir ve kız bebekleriniz için bu güzel modelleri tercih edebilirsiniz.

Rengarenk hazırlanmış olan patik örgü modelleri kış aylarının bebekleriniz için vazgeçilmez ürünleridir. Bu güzel modelleri daha güzel hale getirebilir ve en yeni ürünler ortaya çıkartabilirsiniz.

Tek renk ceket üzerine hazırlanmış olan örgü modeli çiçek motifleri ile süslenmiştir bu harika model yılların vazgeçilmez modellerindendir.

Elbise patik ve battaniye örgü modelinin muhteşem uyumunun yazmış olduğu görselde yer alan model en yeni ve en güzel modellerdendir. Bebekleriniz için bu şirin modelleri yapabilirsiniz.

Gri ve beyaz renk tercih edilerek hazırlanan örgüyü daha güzel hale getirebilir ve en yeni modelleri sahip olabilirsiniz. Gösterişli model seven hanımlar bu modele boncuk ve çiçek detayları ekleyerek tercih edebilirsiniz.

Sayıların yer aldığı battaniye örgüsünü sizlerde pratik şekilde yapabilir en yeni ve en güzel modelleri ortaya çıkartabilirsiniz.

3 renk hazırlanmış olan battaniye örgü modeli yılların eskitemediği harika bir modeldir. Sarı, beyaz ve gri renkleri muhteşem uyumunu sizler de battaniye ve bebek örgülerinize yansıtabilirsiniz.

Kahverengi tonlarının en çok tercih edilen iplikler olduğunu biliyoruz. Sizler de bu modelleri tercih edebilir bu iplikleri tercih edebilir ve hem kız hem erkek bebekleriniz için kullanabilirsiniz.

Güzel Örgü Modelleri

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir