Anasayfa » Kadın » Örgü » Örgü Modelleri » Amigurumi ve Miniklere Harika Örgü Modelleri 2024 – 2025

Amigurumi ve Miniklere Harika Örgü Modelleri 2024 – 2025

Merhaba hanımlar çok severek kullanacağınız birbirinden güzel örgü modellerini sizler için hazırladık. Bebeklerinizin çok hoşuna gidecek bu örgü modelleri şık tasarımıyla görenleri kendine hayran bırakıyor. Kış aylarının vazgeçilmezi olan örgü modelleri son zamanlarda en çok tercih edilenler arasında yer alırken sizler de bunları yaparak maddi kazanç elde edebilirsiniz. Yapım aşaması oldukça kolay olan örgü modellerini dilediğiniz renkte ve desen de yapabilirsiniz. Çiçek ve boncuk detayları ile süslü hale getireceğiniz örgüleri dilerseniz tek renk yaparak sade hale de getirebilirsiniz. Çok severek kullanacağınızı örgü modelleri farklı tasarımıyla dikkat çekiyor. Şapka, örgü, ceket, yelek birçok örgü modelini eklerken bunların yanında hediyelik olarak amigurumi örgülerini de yapabilirsiniz. Hadi birlikte en yeni ve güzel örgü modellerine göz atalım.

Sosyal Medyada Yankı Uyandıran Farklı İğne Oyası Modelleri
Çok Sipariş Alan Yeni Çıkan Tığ İşi Oya Modelleri
Hayranlık Uyandıran Bebek Örgü Modellerine Çok Sevildi
Göz Kamaştıran Birbirinden Popüler İğne Oyası Modelleri
Çok Sipariş Aldıran Birbirinden Renkli Tığ İşi Oya Modelleri

En Yeni Örgü Modelleri

Görselde yer alan yelek örgü modeli en çok tercih edilen modellerdendir. Sizler de yelek örgü modelini patikler ile birlikte set haline getirerek hazırlayabilirsiniz.

Sade beşik görünen ceket örgü modellerini ponpon detayları ile süsleyerek oldukça kullanışlı modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

Görselde yer alan oldukça şık görünen örgü modeli kız bebekleriniz için tasarlanmıştır. Sizler de bu örgüyü yapıp kısa sürede bitirebilirsiniz.

Nostaljik örgü modelleri isteyen hanımlar görselde yer alan oldukça şık görünen örgü modeli boncuk ve dantel detayları eklenerek süslenmiştir. Sizler de bu örgü modelini kurdele detayları ekleyerek hazırlayabilirsiniz.

Elbise örgü modelinin üzerine hazırlanmış olan kısa bolero ceket örgü modeli çok şık görünmektedir sizler de şık görünen örgü modelini kış aylar için bebeklerinize hazırlayabilirsiniz.

Yaka detayı ve çiçek detayları ile süslenmiş olan örgü modeli en yeni modeller arasındadır. Sizler de çok severek kullanacağınızı ve örgüleri hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Kolay Örgü Modelleri

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir