Anasayfa » Kadın » Örgü » Örgü Modelleri » Bebeklere Çok Yakışan Örgü Modelleri 2024 – 2025

Bebeklere Çok Yakışan Örgü Modelleri 2024 – 2025

Kıymetli hanımlar değerli takipçiler el emeği göz nuru hazırlanmış olan bebeklerinize çok yakışacak birbirinden şık tasarımıyla oldukça güzel görünen örgü modellerini sizler de hazırlayabilirsiniz. Yaz kış tercih edebileceğiniz örgü modellerini hediyelik ve kullanıma uygun hale getirebilirsiniz. Instagram ve YouTube’da çok satan örgü modellerini sizler de dilediğiniz renk tasarımıyla da yapabilirsiniz. Kaliteli iplikler hazırlayarak bu güzel modelleri detayları ile de süsleyebilirsiniz. Ponponlar çiçekler boncuklar inciler ekleyerek en güzel ve en farklı modelleri dizler oluşturabilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı örgüler bebekler için hediyelikler arasında en çok tercih edilenlerdır. Hadi birlikte bu güzel örgüleri detaylı şekilde inceleyelim.

Havlu ve Namaz Örtüsü Kenarı için Çok Şık İğne Oyası Modelleri
Herkesin Evinde Bulunması Gereken En Yeni Tığ İşi Oya Modelleri
Sezona Damga Vuran Yepyeni İğne Oyası Modelleri
Tülbent Kenarını Süsleyen En Güzel Tığ İşi Oya Modelleri
Bu Senenin En Popüler Olan Bebek Hırka Örgü Modelleri

Yepyeni Örgü Modelleri

Kruvize hazırlamış olan yelek örgü modeli yeni doğan bebekler için uygundur. Sizler bu modeli daha büyük tercih edebilir daha farklı figürler işleyebilir ve kurdele detayları ile de hazırlayabilirsiniz.

Iki renk hazırlanmış olan yelek örgü modeli üzerinde yer alan ayıcık figürü ile süslenmiştir. Patik örgüleri ile de takım haline getirilen örgü modelini sizler daha farklı şekilde set halinde hazırlayabilirsiniz.

Renkli model seven kadınların tercihi olan örgü modeli bebeklere  çok yakışacak. Siz de çiçek detayları ile hazırlanmış olan bu modeli pratik şekilde yapabilirsiniz.

Farklı model seven hanımların tercihi olan ceket örgü modeli süslü bebeklerin annelerinin tercih ettiği modeldir. Siz de krem ve pembe renk tercih edilen bu örgüyü dilediğiniz renklerde yapabilirsiniz.

Pratik Örgü Modelleri

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir