El Emeği En Değişik Puset ve Çanta Örgü Modelleri 2024 – 2025

Değerli hanımlar bebekleriniz için yapacağınız en güzel yatırımlardan birisi olan el emeği göz nuru hazırlanmış. Doğal tasarımı da dikkat çeken bebek özet örgü modelidir. El emeği yoğun göz nuru hazırlanan bu güzel örgüleri sizler de yaparak hediyelik olarak tercih edilebilirsiniz. Çok tercih edilen bu örgü modelleri satışı oldukça yoğundur. Sizler de maddi geliri elde etmek için bu güzel örgü modellerini hazırlayabilirsiniz. Farklı model sevenler için hazırlanmış olan fiyonklu ve kurdeleli örgü modelleri oldukça güzel görünüyor. Sizler de bebek odalarını dekor olarak bu güzel örgü modellerini de yapabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel örgülere detaylı şekilde inceleyelim.

Sosyal Medyada Çok Paylaşılan Gösterişli İğne Oyası Modelleri
Motifiyle Çok Konuşulan En Farklı 20+ Tığ İşi Oya Modelleri
Sosyal Medyada En Çok İlgi Gören Çiçekli Lif Örgü Modelleri
Tasarım Harikası En Yeni İğne Oyası Modelleri
İstanbul’un Çok Satan Gösterişli Tığ İşi Oya Modelleri

Yepyeni Örgü Modelleri

Görselde yer alan sade beşik çekildi hazırlanmış olan puset örgü modeli oldukça kullanışlı bir modeldir. Sizler de bu modeli dilerseniz dış kısımlarına çiçek ve boncuk detayları işleyerek daha farklı hale getirebilirsiniz.

İki renk hazırlanmış olan puset ve çanta örgü modeli set halinde hazırlanmıştır. Sizler de püskül ve farklı detayları ekleyerek bu örgüyü tamamlayabilirsiniz.

Kahverengi hazırlanmış olan çanta örgü modeli gold detayları renklenerek de zincirler ile daha güzel hale gelmiştir. El emeği göz nuru hazırlanan bu çanta örgüsünü sizler de pratik şekilde yapabilirsiniz.

Siyah beyaz hazırlanmış olan çanta örgü modeli püsküllü detayı ile de süslenmiştir. Oldukça şık görünen bu model bütün kombinlerini uyum sağlayacak bir modeldir.

Görselde yer alan fiyonk detayı ile hazırlanmış olan örgü modelini sizler de hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Kolay Örgü Modelleri

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir