Anasayfa » Kadın » Örgü » Örgü Modelleri » Farkı Tasarımı ile En Güzel Bebek Örgü Modelleri 2024 – 2025

Farkı Tasarımı ile En Güzel Bebek Örgü Modelleri 2024 – 2025

Merhaba hanımlar sizler için hazırlamış olduğumuz bebek örgü modellerinde yelek, ceket, hırka, patik birçok örgü modeli yer almaktadır. Kış aylarının vazgeçilmezi olan örgü modellerini sizler de kolaylıkla yapabilirsiniz. Seçeceğiniz iplik kalitesi ve şiş numarası oldukça önemlidir. Elinize uygun iplik ve şiş numaraları tercih edebilirsiniz. Babaanne ve anneannelerin en çok tercih ettiği örgü modelleri örgü modellerini farklı çek ve ponpon detayları ile süsleyebilirsiniz. Daha önce görmediğiniz kadar güzel olan bu örgü modelleri en yeni modeller arasındadır. Sizler de bu modelleri dilediğiniz tarzda tasarlayıp en yeni ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Dilerseniz ekleyeceğiniz tek renk tercih edebilir ya da rengarenk hazırlayabilirsiniz. Çok kolaylıkla yapabileceğiniz örgü oyaları son zamanların en çok tercih edilen modellerdir. Sizler de bu modelleri hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. Kolay yapılan modelleri yeni öğrenen hanımlar da yapabilir. Hadi birlikte bu örgü modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Kendine Güvenen Kadınlara Ağır İğne Oyası Modelleri
Can Alıcı Görüntüsü ile Tığ İşi Oya Modelleri
Birçok Hanım Bu Lif Örgü Modelleri Çeyizliklere Yapıyor
Havlu Kenarlarını Şenlendirecek Çok Yeni İğne Oyası Modelleri
Sipariş Üzerine Sipariş Aldıran Çok Değişik Tığ İşi Oya Modelleri

Çok Güzel Örgü Modelleri

Görselde yer alan renkli patik örgüsü modeli en trend modeller arasında yer alırken sizler de bunları yaparak harika ürünlere sahip olabilirsiniz.

Sade ve şık görünen yelek örgüsü tahta düğme detayları ile süslenmiştir. Tek renk yapılan örgüyü renkli de yapabilirsiniz.

İki renk örgü modeli ceket örgüleri içinde en sevilen ve tercih edilen modeller arasında yer alırken sizler de bu modeli pratik şekilde yapabilirsiniz.

Sade ve şık görünen ceket örgü modeli ponpon detayları ile süslendi. Sizler de renkli örgüyü yapabilirsiniz.

Tek renk ceket örgü modeli kız bebekleriniz için tasarlandı. Sizler de bu modeli dilediğiniz renklerde yapabilirsiniz.

Görselde yer alan atkı ve şapka örgü modelini sizler de beyaz renk tercih ederek yapabilirsiniz. En çok satan modeli yaparak satışa sunabilirsiniz.

Elbise örgü modeli patik ile birlikte set halinde hazırlanabilir. Ve boncuk ve çiçekler ile süsleyebilirsiniz.

Yelek ve patik örgü modelini boncuklu yapabilirsiniz. En güzel modeli sizlere sunuyoruz.

Gösterişli Örgü Modelleri

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir