Anasayfa » Kadın » Örgü » Örgü Modelleri » Günlük Kullanıma Uygun Işıltılı Örgü Modelleri 2024 – 2025

Günlük Kullanıma Uygun Işıltılı Örgü Modelleri 2024 – 2025

Kıymetli hanımlar değerli takipçiler sizler için hazırlamış olduğumuz en güzel bebek örgü modellerini sizlere sunuyoruz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı bebek örgü modellerini sizler de yaparak harika ürünlere sahip olabilirsiniz. Ceket yelek kazak birçok örgü modelini inceleyerek sizler de tarzınıza uygun renkler seçerek hazırlayabilirsiniz. Ponpon ve çiçek detayları ekleyerek hazırlayacağınız bebek örgülerini yaparak en güzel ürünlere sahip olabilirsiniz. Gösterişli model seven hanımlar ponpon ve çiçek detaylarını çoğaltarak tercih edebilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel örgü modellerini detaylı şekilde göz atalım.

Sosyal Medyada Yankı Uyandıran Farklı İğne Oyası Modelleri
Çok Sipariş Alan Yeni Çıkan Tığ İşi Oya Modelleri
Hayranlık Uyandıran Bebek Örgü Modellerine Çok Sevildi
Göz Kamaştıran Birbirinden Popüler İğne Oyası Modelleri
Çok Sipariş Aldıran Birbirinden Renkli Tığ İşi Oya Modelleri

Kolay Örgü Modelleri

Ceket örgü modeli hem kız hem de erkek bebekler için tercih edilebilir. Ayıcık figürü ile süslenmiş olan örgü modelini sizler de kahverengi tercih ederek hazırlayabilirsiniz.

Battaniye örgü modeli yıldızlı şekilde hazırlanmıştır. Sizler de bu örgü modelini dilediğiniz renk tasarımı ile yapabilirsiniz.

Görselde yer alan tonsür ton renklerin kullanıldığı ceket örgü modeli erkek bebekler için tasarlanmıştır. Sizler de bu ponponlu hazırlanmış olan örgüleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

Şapka ve atkı örgü modeli set halinde hazırlanmıştır. Sizler de takım halinde hazırlanan bu örgüleri pratik şekilde yapabilirsiniz.

Beyaz ceket örgü modeli üzerine yapılan karpuz model oldukça şirin görünmektedir. Kolay yapılan bu örgüyü sizler de yapabilirsiniz.

Beyaz, gri, sarı renk hazırlanmış olan battaniye örgüsünü sizler de dilediğiniz renklerde yapabilirsiniz. Sade model seviyorsanız tek renk yapabilirsiniz.

Yelek ve patik örgü modeli set halinde hazırlamıştır amigurumi örgüsü ile birlikte hazırlanan bu modelleri sizler de hediyelik olarak tercih edebilirsiniz.

En çok satan modelleri sizler için görselde ekledik. Sizler de bu çok satan modelleri yaparak kazanç elde edebilirsiniz.

Gri ve beyaz renk tercih edilmiş olan örgü modelleri takım haline gelmiştir. Sizler de hamile anneler için hazırlanın bu örgü modellerini sizlere sunuyoruz.

Detaylarını hayran kalacağınız delikli hazırlanmış olan örgü modeli hem havalıdır hem de oldukça sıcak tutan bu model en kullanışlı modellerdendir.

Yepyeni Örgü Modelleri

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir