Gurbetçilerin Tercihi Olan Bebek Örgü Modelleri Çok Kazandırıyor 2024 – 2025

Merhaba hanımlar bugün sizler için hazırlamış olduğumuz çok farklı bebek örgü modellerini sizlerle buluşturuyoruz. El emeği göz nuru hazırlanmış olan bebek örgü modelleri hamile annelere en çok hediye edilen modellerdendir. Sizler de bu güzel modelleri yaparak hamile anneleri torunlarımıza hediye edebilirsiniz. Maddi gelir elde etmek için de bu güzel modelleri yaparak kazanç sağlayabilirsiniz. En çok satan ve en çok gelir elde edilen örgü modelleri bebek örgüleri olduğunu biliyoruz. Sizler de yazımızı inceleyerek birbirinden güzel emeği göz nuru hazırlanmış olan örgü modellerini yapabilirsiniz. Sade model seven anneler tek renk örgüleri tercih edebilir. Biraz daha gösterişli model seven annelerimize ise rengarenk hazırlanan ve kompon çiçek detayları eklenen örgüleri öneriyoruz. Hadi birlikte bu güzel örgü modellerini inceleyelim.

Rengarenk Tasarımı ile Yaz Aylarına Yakışan İğne Oyası Modelleri
Gösterişli Kadınlara Harika Tığ İşi Oya Modelleri
En Çok Beğeni Alan Yepyeni İğne Oyası Modelleri
Çok Kolaylıkla Yapacağınız En Kibar Tığ İşi Oya Modelleri
Mevsimlik En Yeni ve Sade Yelek Ceket Örgü Modelleri

Yepyeni Örgü Modelleri

Görselde yer alan yelek ve patik örgüsü set haline gelmiştir. Sizler de set şeklinde hazırlanan bu örgüleri dilediğiniz renk tasarımıyla hazırlayabilirsiniz.

Kız bebek yelek ve patik örgü modeli pembe ve beyaz renkler tercih edilerek hazırlanmıştır. Sizler de beyaz ve pembe renkleri ile hazırlanan bu örgü modelini düğme detayını daha farklı yaparak tercih edebilirsiniz.

Görselde yer alan beyaz renk hazırlanmış sade ve şık görünen ceket örgü modeli kapüşon detayı ile oldukça güzel görünmektedir. Sizler de bu modeli hem kız hem de erkek bebekler için yapabilirsiniz.

Görselde yer alan beyaz renk tercih edilerek hazırlanan örgü modeli fiyonk detayları ile süslenmiş ve patik örgüsü ile takım haline gelmiştir.

En Güzel Örgü Modelleri

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir