Kokoş Kadınların Tercihi Yepyeni İğne Oyası Modelleri 2024 – 2025

Değerli hanımlar bugün sizler için hazırlamış olduğumuz birbirinden farklı ve güzel iğne oyası modelini sizlere sunuyoruz. El emeği göz nuru hazırlanan iğne oyası modellerini yaparak en güzel modellere sahip olabilirsiniz. Farklı tasarımıyla oldukça şık görünen iğne oyası modelleri görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Hayran kalacağız iğne oyası modellerini dilerseniz tek renk dilerseniz de rengarenk tercih edebilirsiniz. Kaliteli iplikler seçerek kalıp gibi duran iğne oyalarını yapabilirsiniz. Yeni gelinlerin ve evlenecek kadınların mutlaka çeyizlerinde bulunması gereken iğne oyası modelleri oldukça şık modeller olması gerekmektedir. Çeyiz sandıklarınızı süsleyecek olan iğne oyası modelleri hamaratlığınıza hamaratlık katacak. Hadi birlikte bu güzel iğne oyası modellerini detaylı şekilde incelemeye geçelim.

İşçilikli Tasarım ile Kolay Tığ İşi Oya Modelleri
Süslü Kadınlara Hitap Eden Çiçekli Boncuklu Patik Örgü Modelleri
Renkli Tülbent Kenarı için Son Çıkan İğne Oyası Modelleri
Facebook Gruplarında Çok Paylaşılan Şahane Tığ İşi Oya Modelleri
Minik Hanımlara Beylere Kış Aylarına Özel Örgü Modelleri

Gösterişli İğne Oyası Modelleri

Çıtı pıtı model seven kadınların tercihi olan iğne oyası modeli en yeni ve en güzel modellerdendir. Sizler de bu harika modeli hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Görselde yer alan sade ve şık hazırlanmış olan iğne oyası modelini dilerseniz sizler tek renk tercih ederek de hazırlayabilirsiniz.

Farklı model sevenlerin tercih ettiği iğne oyası modeli oldukça güzel görünüyor. Sizler de bu harika modelleri pratik şekilde hazırlayabilirsiniz.

Beyaz yazma tülbent kenarına yapılan naif kadınlara hitap eden iğne oyası modeli en çok tercih edilen modeldir.

Farklı model arayanlara hitap eden modeli detaylar ekleyerek daha güzel hale getirebilirsiniz. Yeni model isteyen hanımlar bu modeli tercih edebilirsiniz.

Ağır İğne Oyası Modelleri

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir