Anasayfa » Kadın » İğne Oyası » İğne Oyası Modelleri » Motifli Farklı İplikler ile İğne Oyası Modelleri 2024 – 2025

Motifli Farklı İplikler ile İğne Oyası Modelleri 2024 – 2025

Merhaba hanımlar çeyizlerinize çok yakışacak gösterişli tasarımıyla dikkat çeken motifli ve farklı iğne oyası modellerini izler için hazırladık. Çok severek kullanacağınız bu iğne oyası örneklerini yaparak harika modelleri sahip olabilirsiniz. Detayları ile süsleyeceğiniz iğne oyası modellerini dilediğiniz renk tasarımıyla hazırlayabilirsiniz. Farklı model seven kadınların tercihi olan iğne oyalarını sizler de dilediğiniz renklerde yapabilirsiniz. Sade model sevenler tek renk tülbent kenarına ve havlu kenarına iğne oyalarını tasarlarken gösterişli model seven hanımlar rengarenk iğne oyası modellerini hazırlayabilirsiniz. Çiçekli ve boncuklu hazırlanan iğne oyası modelleri en çok tercih edilen en güzel modeller arasında yer alıyor. Sizler de tarzınıza uygun hazırlayacağınız iğne oyası modellerini kolaylıkla yapıp bitirebilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel iğne oyası modellerine detaylı şekilde inceleyelim.

İplikler ile Yakalanan Harika İğne Oyası Modelleri
Sezona Bomba gibi Düşen Tığ İşi Oya Modelleri
Modası Geçmeyen Muhteşem Bebek Örgü Modelleri
Birbirinden Gösterişli İğne Oyası Modelleri Moda Oldu
Her Hanımın Baş Tacı Olacak Harika Tığ İşi Oya Modelleri

Çıtı Pıtı İğne Oyası Modelleri

Tek renk yazma kenarına yapılmış olan iğne oyası modeli sade ve şık tasarımı ile çok güzel görünüyor. Namaz örtüsü olarak kullanabileceğiniz iğne oyalarını sizler de pratik şekilde hazırlayabilirsiniz.

Yeni öğrenen kadınların tercih edebileceği kadar hızlı ilerleyen iğne oyası örneğini sizler de el emeğiniz göz nurunuz hazırlayarak çeyizlerinize ekleyebilirsiniz.

Renkli yazma kenarına yapılmış olan yazma içindeki renklerden tasarlanan iğne oyaları arasında en sevilen modeli sizler de yaparak kendi Instagram sayfalarınızı ekleyebilir ve harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Gösterişli model seven hanımların tercihi olan iğne oyası modeli çok şık görünmektedir. Sizler de özel ve günlük kullanıma uygun olan bu iğne oyası modelini kolaylıkla tasarlayabilirsiniz

Kolay İğne Oyası Modelleri

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir