Sade Tülbent Kenarına İğne Oyası Modelleri 2024 – 2025

Kıymetli hanımlar değerli takipçiler son zamanların en çok tercih edilen sade ve şık tasarımıyla dikkat çeken iğne oyası modellerini sizlere sunuyoruz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı iğne oyaları hamarat kadınlarını tercihleri arasında yer alıyor. Sizler de hamaratlarınızı sergilemek için bu güzel iğne oyalarını yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Sadelikten yana olanlar tek tek tülbent kenarı tercih ederken gösterişli model sevenler renkli tülbentler tercih ederek iğne oyalarını tamamlıyorlar. Sizler de bu güzel modelleri dilerseniz boncuk ve çiçek detayları ile daha güzel hale getirebilirsiniz. Hadi birlikte en farklı ve en yeni iğne oyalarını detaylı şekilde inceleyelim.

Kokoş Kadınların Tercihi Yepyeni İğne Oyası Modelleri
İşçilikli Tasarım ile Kolay Tığ İşi Oya Modelleri
Süslü Kadınlara Hitap Eden Çiçekli Boncuklu Patik Örgü Modelleri
Renkli Tülbent Kenarı için Son Çıkan İğne Oyası Modelleri
Facebook Gruplarında Çok Paylaşılan Şahane Tığ İşi Oya Modelleri

Kolay İğne Oyası Örnekleri

Pembe renk tülbent kenarına yapılmış olan iğne oyası modeli gösterişli model seven kadınların tercihleri arasında yer alıyor. Özel günleriniz için bu harika iğne oyası modelini tasarlayabilir ve çıtı pıtı görünen modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

Siyah yazma kenarına hazırlanmış olan rengarenk tasarlanan iğne oyası modeli el emeği göz nuru hazırlanan modellerdendir. Sizler de bu modelleri günlük kullanıma uygun şekilde hazırlayabilirsiniz.

Beyaz yazma kenarına hazırlanmış olan küçük kaya model iğne oyaları en çok tercih edilen modeldir. El emeğiniz göz nurunuz bu modelleri çeyizleriniz için tasarlayabilir ve farklı ürünlere sahip olabilirsiniz.

Ağır model seven hanımların tercihi olan iğne oyası örneği en yeni ve en güzel modellerdendir. Tarzınız uygun iğne oyalarını dilediğiniz renk tonları ile hazırlayabilir ve farklı modelleri sahip olabilirsiniz.

Tek renk yazma kenarına hazırlanmış olan iğne oyası modeli rengarenk model sevenlerin tercihleri arasında yer alıyor. Çok satan bu modeli sizler de Instagram sayfalarınıza ekleyebilir ve kazanç elde edebilirsiniz.

Sade model sevenler için tasarlanmış olan iğne oyası modelini günlük yaşama uygun hale getirebilirsiniz.

Gösterişli İğne Oyası Modelleri

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir