Anasayfa » Kadın » Tığ İşi » Tığ İşi Modelleri » Sıralı Kolay Yapılan Tığ İşi Oya Modelleri 2024 – 2025

Sıralı Kolay Yapılan Tığ İşi Oya Modelleri 2024 – 2025

Kıymetli hanımlar sizler  için birbirinden güzel tığ işi oya modellerini hazırlarken gösterişli model olmalarına özen gösterdik. Sizler de el emeğinizi kullanarak bu güzel tığ oyalarını hazırlayabilirsiniz. Sade model seven hanımlar için hazırlanmış olan tığ işi oya modelleri tek renk tülbent kenarda yapılırken gösterişli model sevenler için hazırlanmış olan tığ işi oya modellerini dilediğiniz renklerde kolaylıkla tasarlayabilirsiniz. Oldukça güzel görünen bu tığ işi oya modellerini hemen yapmaya başlarsanız kolaylıkla bitirebilirsiniz. Yeni öğrenenlerin bile tercih edebileceği bu güzel tığ oyalarını pratik şekilde tasarlayabilir ve çeyizlerinize bu güzel ürünleri ekleyebilirsiniz. Hadi birlikte en yeni ve en farklı tığ oyalarına detaylı şekilde göz atalım.

İplikler ile Yakalanan Harika İğne Oyası Modelleri
Sezona Bomba gibi Düşen Tığ İşi Oya Modelleri
Modası Geçmeyen Muhteşem Bebek Örgü Modelleri
Birbirinden Gösterişli İğne Oyası Modelleri Moda Oldu
Her Hanımın Baş Tacı Olacak Harika Tığ İşi Oya Modelleri

Renkli Tığ İşi Oya Modelleri

Gösterişli model seven kadınların tercihi olan tığ işi oya modeli rengarenk hazırlanmıştır. Sizler de bu güzel tığ oyalarını kolaylıkla tasarlayabilir ve en güzel modellere sahip olabilirsiniz.

Çiçekli hazırlanmış olan tığ işi oya modeli kaya model ile birlikte tasarlanmıştır. Sizler de dilediğiniz renklerde bu güzel tığ oyalarını yapabilirsiniz.

Yapılışı kolay olan tığ işi oya modelini sizler de çiçekli hazırlayabilir ve en güzel ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Farklı model arayan kadınların tercihi olan tığ oyaları çeyiz sandıklarınızı renk katacak. Sizler de renkli tığ oyalarını kolaylıkla yapıp bitirebilirsiniz.

En Yeni Tığ İşi Oya Modelleri

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir