Süslü Kadınlara Hitap Eden Çiçekli Boncuklu Patik Örgü Modelleri 2024 – 2025

Sizler için hazırlanmış olan birbirinden güzel patik örgü modellerini sizlere sunuyoruz. El emeği göz nuru hazırlanan patik örgüleri görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Çiçek ve boncuk detayları ile süslenmiş olan örgüleri sizler de yaparak kış ayları için hazırlık yapabilirsiniz. Kadınların en çok tercih ettiği patik örgüleri süslü modellerdir altın günlerinde ve oturmalarda tercih edilen bu patik örgü modellerini yaparak kış aylarında tercih edebilirsiniz. Hediyelik ve çeyizlik içinde oldukça çok tercih edilen patik örgüleri satışı çok oluyor. Sizler de maddi gelir elde etmek için birbirinden güzel patik örgüsünü yapıp satışa sunabilirsiniz. Hadi birlikte en yeni ve en güzel patik örgü modellerini detaylı şekilde inceleyelim.

Kokoş Kadınların Tercihi Yepyeni İğne Oyası Modelleri
İşçilikli Tasarım ile Kolay Tığ İşi Oya Modelleri
Renkli Tülbent Kenarı için Son Çıkan İğne Oyası Modelleri
Facebook Gruplarında Çok Paylaşılan Şahane Tığ İşi Oya Modelleri
Minik Hanımlara Beylere Kış Aylarına Özel Örgü Modelleri

Kolay Patik Örgü Modelleri

Sade ve şık modeli seven hanımlar için tasarlanmış olan patik örgüsünü sizler de detaylar ekleyerek daha güzel hale getirebilirsiniz.

Sarı renk hazırlanmış olan örgü modeli renkli boncuklarla süslenmiştir. Sizler de bu güzel renkli örgüleri yapabilir ve harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Kış aylarına çok yakışan patik örgü modeli renkli tercih edilmiştir. Sizler de tarzınıza uygun renkler seçerek patik örgülerini tasarlayabilirsiniz.

Mor beyaz renklerin yer aldığı patik örgüsü çok güzel görünüyor. Sizler de bu harika örgüleri dilerseniz tek renkli derseniz de renkli tercih ederek en güzel modeller içinden ortaya çıkarabilirsiniz.

Gösterişli Örgü Modelleri

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir