Tarzınıza Tarz Katacak Ağır İğne Oyası Modelleri 2024 – 2025

Kıymetli hanımlar değerli takipçiler el emeği göz nuru hazırlanan birbirinden güzel iğne oyası modellerini bugün sizlerle buluşturuyoruz. Farklı tasarımıyla dikkat çeken iğne oyalarını yaparak harika ürünlere sahip olabilirsiniz. Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan iğne oyaları şık tasarımıyla oldukça güzel görünüyor. Sizler de tarzınıza uygun iğne oyası modellerini dilediğiniz renk tasarımıyla hazırlayabilir ve en yeni modelleri sahip olabilirsiniz. Çeyizlerinize çok yakışacak iğne oyası örnekleri tülbent kenarına hazırlayacağınız tülbent içindeki renklerden tercih edilerek iplikleri seçebilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel iğne oyası modellerini detaylı şekilde inceleyelim.

Kokoş Kadınların Tercihi Yepyeni İğne Oyası Modelleri
İşçilikli Tasarım ile Kolay Tığ İşi Oya Modelleri
Süslü Kadınlara Hitap Eden Çiçekli Boncuklu Patik Örgü Modelleri
Renkli Tülbent Kenarı için Son Çıkan İğne Oyası Modelleri
Facebook Gruplarında Çok Paylaşılan Şahane Tığ İşi Oya Modelleri

Gösterişli İğne Oyası Modelleri

Cenk marka tülbent kenarına hazırlayacağınız tülbent içindeki renklerin iplikler ile harikayım bunun yansımış olduğu iğne oyası örneğini yaparak en güzel modelleri sizler ortaya çıkartabilirsiniz.

Beyaz tülbent kenarına hazırlanmış olan pembe çiçekler ile tasarlanmış olan iğne oyası örneği daha önce görmediğiniz kadar güzel ve harika bir modeldir.

Görsel değer alan Kaya model üzerine hazırlanmış olan kenar kısımlarında çıtı pıtı detayları ile dikkat çeken havlu kenarına hazırlanan bu iğne oyası modeli mor ve yeşil renkler kullanılarak renk kazandırılmıştır.

Günlük Kullanıma uygun olan sade ve şık hazırlanmış olan iğne oyası modeli son zamanların en çok tercih edilen en güzel modelidir.

El emeği göz nuru hazırlanmış olan iğne oyası modeli tercih edebileceğiniz günlük kullanıma en uygun modeldir. Ağır model seven hanımlara bu modeli önermiyoruz.

Motifli hazırlanmış olan iğne oyası modeli en çok tercih edilen en yeni ve en güzel modeldir. Sizler de çıtı pıtı görünen bu iğne oyalarını kolaylıkla tasarlayabilirsiniz.

Yeni öğrenen kadınların tercihi olan iğne oyası modeli kolay ilerleyen modellerdendir. Bu harika modelleri yeni başlamış olsanız bile pratik şekilde tasarlayabilirsiniz.

Nisa Hanım’ın ellerinden çıkan bu harika iğne oyası modeli kullanılan renklerin birbiriyle olan uyumu ile çok güzel görünmektedir.

Ağır İğne Oyası Modelleri

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir