Tasarım Harikası Sezonluk Bebek Örgüleri 2024 – 2025

Kıymetli hanımlar değerli takipçiler bebekleriniz için hazırlayacağınız birbirinden güzel örgü modelini yaparak en güzel modellere sahip olabilirsiniz. El emeği göz nuru hazırlanan örgüleri detaylar ekleyerek yapabilirsiniz. Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan tek renk tercih edilen örgüler en yeni ve en güzel modellerdir. Farklı model sevenler için hazırlanmış olan örgü modeli en güzel modeldir tarzınıza uygun hazırlayacağınız örgüleri bebekleriniz için yapabilir ve en yeni ürünlere sahip olabilirsiniz. Bebek örgüleri arasında en çok tercih edilen modeller eklerken kolay yapılabilmesine özen gösterdik. Sizler de yeni öğrenmiş olsanız bile pratik olan örgüleri tasarlayabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel örgü modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Sosyal Medyada Çok Paylaşılan Birbirinden Farklı İğne Oyası Modelleri
Akılda Kalıcı Modeller Arayanlar için En Zarif Tığ İşi Oya Modelleri
Kolaylıkla Yapacağınız En Muhteşem ve En Pratik İğne Oyası Modelleri
Görenin Yapmak için Can Attığı En Çıtı Pıtı Tığ İşi Oya Modelleri
Son Zamanların En Güzel ve En Pratik Lif Örgü Modelleri

Çok Kolay Örgü Modelleri

Kıymetli hanımlar görselde yer alan iki renk hazırlanmış olan örgü modeli en pratik modellerdendir. Sizler de bu modeli hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Beyaz renk tercih edilerek hazırlanan ceket örgüsü sade ve şık model seven annelerin tercihleri arasında yer alıyor. Düğme detayı ile hazırlanmış olan ayıcıklı örgü sizlerde hem kısa hem erkek bebekler için yapabilirsiniz.

Rengarenk hazırlanmış olan örgü modeli en çok tercih edilen örgüdür. Siz de bu kolay modeli yaka kısmını detaylı hazırlayabilirsiniz.

Set halinde hazırlanmış olan yelek ve tulum örgü modeli hem kız hem erkek bebek için kullanılabilecek kolay bir modeldir. Yeni öğrenenlerin de yapabileceği bu örgüyü hemen yapmaya başlarsanız kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Yeni doğanlar için hazırlanmış olan örgü modeli ceket yelek patik şapka atkı battaniye set halinde hazırlanmıştır. El emeği göz nuru hazırlanan bu model hediyelikler arasında en çok tercih edilen modeldir.

Kullanılan renklerin harika uyumunu yansımış olduğu örgü sizlerde pratik şekilde yapabilirsiniz. Kabartmalı battaniyeler sezona damga vuracak modeldir.

Renkli Örgü Modelleri

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir